0

@kkbarca Potrójna Granica, bardzo fajny wg mnie

2

@mroofkoi4t Szczerze współczuję :(

0

@marcin62 Dlatego pytam. Teraz nie jest to zerojedynkwe chyba

0

WW III? Czy to się stało /dzieje /będzie?

0

@Hubso Poczekaj na Bayern :)

0

@4drian0 Najlepiej to już jajka ugotuj na Wielkanoc xD

0

@ranger3120 Ja bym chciał kaczora albo vateusza

2

@NaFazieHitman Chodzi mi o to, że sprzedaż koszulek nie generuje zysków dla klubu tak dużych jak wiele osób mówi

1

@Quavosk Ten mit z wpływami z koszulek to jest zawsze zabawny xD

0

@Hasszz To bardzo zabawne co piszesz. Może gdybyś spojrzał szerzej i zobaczył co Cię otacza to byś zrozumiał :) Ja sobie luźno napisałem, Ty sobie luźno napisałeś, przecież nie będziemy się bić :) Wolę trzasnąć tutaj post od oglądania TV i prania mózgu. Tu przynajmniej jest wielu fajnych ludzi do poczytania :) Nie znam osobiście, ale lubię tu wpadać, często :)

0

@Fawrf Nie wiem kto to, ale nie trafiłeś ;)

2

Świat w którym żyjemy powoli tonie jak Titanic

#myśligłębokiefest

Miłego popołudnia

3

@Loku92 @dominik127pl Pamiętasz jak chciał nam ze swoimi nygusami dziesione zrobić? Co ich tak poskładałeś wtedy

0

@kuz Masz dużo racji w tym, kiedyś to trwało chyba od godziny 20 do prawie 21... Teraz jest 20:55, multum reklam i chwilę po tym już znów reklamy i kolejny "show"

0

Co się stało w "Milonerach", że od jakiegoś czasu trzeba mówić przy wyborze odpowiedzi na pytanie "ostatecznie" albo "definitywnie"? Kiedyś jak pamiętam takiego czegoś nie było. Albo jestem w błędzie i ktoś może mnie wyprowadzić z niego jak psiaka na spacer :)

3

@mateusz33 @MesQueUnClub_87 @Bobo25 @Kidd Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i informacje :) Pozdrawiam :)

1

@MesQueUnClub_87 Dziękuję serdecznie za pomoc :) Pozdrawiam serdecznie

1

@Nolife1899 nawet śmiechłem :)

0

@Bobo25 No właśnie przy odbiorze bo mama mu nic nie płaciła a sam nie ma konta w banku

0

@FC1899Barca No wyobraź sobie, że nie. Po prostu moja mama się dowiedziała wczoraj wieczorem, że sobie zamówił coś czego nie powinien i poprosiła mnie o pomoc, więc może tu ją znajdę

0

@MesQueUnClub_87 Okej, ale co w sytuacji gdy ja tej paczki nie odbiorę od kuriera? Jest w ogóle taka możliwość?

0

Pilna sprawa. Jeśli ktoś może pomóc. Sytuacja, mój niepełnoletni brat zamówił coś do telefonu i nikt z rodziny o tym nie wiedział. Paczka ma przyjść dziś. Da radę jakoś to jeszcze "cofnąć"? Etc.? Chodzi o to, że powiedzmy nie mógł tego zamówić / zrobił na złość... Help ^^

0

Może by tak w końcu Messi wysłał tego smsa ( ͡ ° ͜ʖ ͡ °)

1

@dominik127pl Pozdrów ode mnie jak będziesz na widzeniu

0

@Jakchcesz to Ci kiedyś powiem, jak już będę wiedział...

1

@dominik127pl No wiadomo, tylko z takich żartów się śmiejemy przy flaszce Dominik.
P.s Tobie też kasa z komunii zniknęła?

1

@Criss18Barca Google translator działa dobrze widzę

6

Przychodzi garbata baba do lekarza, a lekarz pyta "co się pani tak skrada?"

Można się śmiać

2

@IronSanHybrid jakbym zobaczył w lustrze taką mordę to bym się przeraził fest

20

Gdy widzę twarz Jarosława Kaczyńskiego to mi się odbija oranżadą z komunii

P.s. Ten post chyba nie łamie regulaminu w żaden sposób gdyż jest w wersji light i nie prowokuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?