Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kkbarca Potrójna Granica, bardzo fajny wg mnie
2
@mroofkoi4t Szczerze współczuję :(
0
@marcin62 Dlatego pytam. Teraz nie jest to zerojedynkwe chyba
0
WW III? Czy to się stało /dzieje /będzie?
0
@Hubso Poczekaj na Bayern :)
0
@4drian0 Najlepiej to już jajka ugotuj na Wielkanoc xD
0
@ranger3120 Ja bym chciał kaczora albo vateusza
2
@NaFazieHitman Chodzi mi o to, że sprzedaż koszulek nie generuje zysków dla klubu tak dużych jak wiele osób mówi
1
@Quavosk Ten mit z wpływami z koszulek to jest zawsze zabawny xD
0
@Hasszz To bardzo zabawne co piszesz. Może gdybyś spojrzał szerzej i zobaczył co Cię otacza to byś zrozumiał :) Ja sobie luźno napisałem, Ty sobie luźno napisałeś, przecież nie będziemy się bić :) Wolę trzasnąć tutaj post od oglądania TV i prania mózgu. Tu przynajmniej jest wielu fajnych ludzi do poczytania :) Nie znam osobiście, ale lubię tu wpadać, często :)
0
@Fawrf Nie wiem kto to, ale nie trafiłeś ;)
2
Świat w którym żyjemy powoli tonie jak Titanic
#myśligłębokiefest
Miłego popołudnia
3
@Loku92 @dominik127pl Pamiętasz jak chciał nam ze swoimi nygusami dziesione zrobić? Co ich tak poskładałeś wtedy
0
@kuz Masz dużo racji w tym, kiedyś to trwało chyba od godziny 20 do prawie 21... Teraz jest 20:55, multum reklam i chwilę po tym już znów reklamy i kolejny "show"
0
Co się stało w "Milonerach", że od jakiegoś czasu trzeba mówić przy wyborze odpowiedzi na pytanie "ostatecznie" albo "definitywnie"? Kiedyś jak pamiętam takiego czegoś nie było. Albo jestem w błędzie i ktoś może mnie wyprowadzić z niego jak psiaka na spacer :)
3
@mateusz33 @MesQueUnClub_87 @Bobo25 @Kidd Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i informacje :) Pozdrawiam :)
1
@MesQueUnClub_87 Dziękuję serdecznie za pomoc :) Pozdrawiam serdecznie
1
@Nolife1899 nawet śmiechłem :)
0
@Bobo25 No właśnie przy odbiorze bo mama mu nic nie płaciła a sam nie ma konta w banku
0
@FC1899Barca No wyobraź sobie, że nie. Po prostu moja mama się dowiedziała wczoraj wieczorem, że sobie zamówił coś czego nie powinien i poprosiła mnie o pomoc, więc może tu ją znajdę
0
@MesQueUnClub_87 Okej, ale co w sytuacji gdy ja tej paczki nie odbiorę od kuriera? Jest w ogóle taka możliwość?
0
Pilna sprawa. Jeśli ktoś może pomóc. Sytuacja, mój niepełnoletni brat zamówił coś do telefonu i nikt z rodziny o tym nie wiedział. Paczka ma przyjść dziś. Da radę jakoś to jeszcze "cofnąć"? Etc.? Chodzi o to, że powiedzmy nie mógł tego zamówić / zrobił na złość... Help ^^
0
Może by tak w końcu Messi wysłał tego smsa ( ͡ ° ͜ʖ ͡ °)
1
@dominik127pl Pozdrów ode mnie jak będziesz na widzeniu
0
@Jakchcesz to Ci kiedyś powiem, jak już będę wiedział...
1
@dominik127pl No wiadomo, tylko z takich żartów się śmiejemy przy flaszce Dominik.
P.s Tobie też kasa z komunii zniknęła?
1
@Criss18Barca Google translator działa dobrze widzę
6
Przychodzi garbata baba do lekarza, a lekarz pyta "co się pani tak skrada?"
Można się śmiać
2
@IronSanHybrid jakbym zobaczył w lustrze taką mordę to bym się przeraził fest
20
Gdy widzę twarz Jarosława Kaczyńskiego to mi się odbija oranżadą z komunii
P.s. Ten post chyba nie łamie regulaminu w żaden sposób gdyż jest w wersji light i nie prowokuje :)