2

@usztafik jak @GIGAKOKS ma zadzwonić do roboty skoro on sam sobie sterem, okrętem i szefem?

1

@GIGAKOKS Przeceniasz mnie, ale dziękuję

10

@GIGAKOKS Przestaw sobie zegarek na 20:00 to dłużej pośpisz

7

@GIGAKOKS No i fajnie, se od razu wpiszę

2

@BorzyKrzys Las Ketchup, Las Venturas, Las iglasty

0

@PatrykBarca Porównaj Silvę w Sociedad z CR w Juventusie xD

1

@GIGAKOKS Kraśnik, 30-ty luty 2021

0

@Yosemite Miło, ale jeśli tacy gracze mają przyciągać do La Liga to przyszłość Hiszpańskiej piłki zapowiada się przepysznie ;]

3

@Bartunek No w trzeciej części znajdzie ponoć

0

Dla zainteresowanych, na TVN przed chwilą zaczął się Sherlock Holmes :)

6

Tu Ryba, wzywam Cię akwarium

0

@lampka Może faktycznie źle to ująłem. Boli mnie to, że Barca dostała od słabego Realu

3

Boli mnie słaby Real Madryt i wczorajszy wynik

0

Komentarz usunięty

0

@Isso89 Po pierwsze, skrzydłowych to my mamy, a po drugie potrzeba typowej "9", którą Depay raczej nie jest. Argument z Busim? Ciężko ostatnio grać gorzej od niego, co wcale nie oznacza, że Wijnaldum w takim meczu by wybiegł w pierwszym składzie. Wg mnie to co teraz gramy to nie kwestia braku transferów takich jak chciał Koeman

0

@Isso89 "gdyby dostał te transfery co chciał było by zupełnie inaczej", co takiego niby? Skąd możesz wiedzieć co by było? Wijnaldum i Depay zbawiliby Barcelonę w tym meczu?

56

0

Messi dziś strzeli gola? Jak obstawiacie? Kurs na to, że strzeli wynosi 2zł. Kusi trochę

0

@JaroCoach Wróżenie z fusów. Obecnie nic na to nie wskazuje, że Barca będzie tak potężna jak za Pepa czy w prime Enrique, ale... Nie można też niczego przekreslać, gdyż na horyzoncie pojawił się choćby Pedri czy de Jong. Młodzież jest, fajnie, że w odwodzie jest np. Araujo czy Puig, który wg mnie powinien dostawać więcej szans. Inna sprawa, że zawodnicy przychodzą do Barcy i jakby zapominają jak się gra w piłkę na poziomie TOP, ot choćby taki Frenkie, gdzie w Ajaxie można było zacząć ustalanie od niego składu, jak niegdyś u nas od Busquetsa. Cóż, dziwne zjawisko. Osobiście czekam na jakiś przełom w naszej grze i czas gdzie znów rywale będą na starcie robić w zbroję przed meczem z Barcą.

6

Szczałeczka sąsiady

10

@Tomek_TF Ilu to już takich "następców" Messiego miało być, a później spalali się w przedbiegach

5

Dzień dobry wszystkim. Moi drodzy. Ponawiam prośbę, pewnie nie wszyscy widzieli.
Liczy się każda złotówka, a czas ucieka... Jeśli ktoś może i chciałby wspomóc młodego człowieka w walce z nowotworem to proszę o symboliczną wpłatę. Tym którzy wsparli zbiórkę serdecznie z całego serca dziękuję. Pozdrawiam i miłego dnia życzę!

https://www.siepomaga.pl/dawid-miernik

0

Jeśli mam na kuponie w STS, że dany zawodnik strzeli bramkę a ten gracz nie zagra w meczu bo nie ma go nawet na ławce to jak to bukmacher ew. rozliczy?

0

@Melon10 Mecz bez historii

1

@Pogba Rzeczywiście to tutaj jest teraz najważniejsze

9

Moi drodzy. Liczy się każda złotówka, a czas ucieka... Jeśli ktoś może i chciałby wspomóc młodego człowieka w walce z nowotworem to proszę o symboliczną wpłatę. Pozdrawiam

https://www.siepomaga.pl/dawid-miernik

2

Czy można tutaj wrzucać linki do zbiórek dla chorych ludzi? Może ktoś chciałby dołożyć własną cegiełkę i pomóc młodemu chłopakowi w walce z nowotworem?

0

@jeyx77x Oby spokój jak najdłużej... Co do jutra, to lepiej zacząć jednak od zwycięstwa, z taką grą to każdy punkt będzie ważny. Nie oszukujmy się, Ferenc powinno dostać ze trzy bramki i do domu

1

Odegaard wypada na miesiąc

8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?