Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@usztafik jak @GIGAKOKS ma zadzwonić do roboty skoro on sam sobie sterem, okrętem i szefem?
1
@GIGAKOKS Przeceniasz mnie, ale dziękuję
10
@GIGAKOKS Przestaw sobie zegarek na 20:00 to dłużej pośpisz
7
@GIGAKOKS No i fajnie, se od razu wpiszę
2
@BorzyKrzys Las Ketchup, Las Venturas, Las iglasty
0
@PatrykBarca Porównaj Silvę w Sociedad z CR w Juventusie xD
1
@GIGAKOKS Kraśnik, 30-ty luty 2021
0
@Yosemite Miło, ale jeśli tacy gracze mają przyciągać do La Liga to przyszłość Hiszpańskiej piłki zapowiada się przepysznie ;]
3
@Bartunek No w trzeciej części znajdzie ponoć
0
Dla zainteresowanych, na TVN przed chwilą zaczął się Sherlock Holmes :)
6
Tu Ryba, wzywam Cię akwarium
0
@lampka Może faktycznie źle to ująłem. Boli mnie to, że Barca dostała od słabego Realu
3
Boli mnie słaby Real Madryt i wczorajszy wynik
0
Komentarz usunięty
0
@Isso89 Po pierwsze, skrzydłowych to my mamy, a po drugie potrzeba typowej "9", którą Depay raczej nie jest. Argument z Busim? Ciężko ostatnio grać gorzej od niego, co wcale nie oznacza, że Wijnaldum w takim meczu by wybiegł w pierwszym składzie. Wg mnie to co teraz gramy to nie kwestia braku transferów takich jak chciał Koeman
0
@Isso89 "gdyby dostał te transfery co chciał było by zupełnie inaczej", co takiego niby? Skąd możesz wiedzieć co by było? Wijnaldum i Depay zbawiliby Barcelonę w tym meczu?
56
@Joe_Pesci Zapraszam!
https://zapodaj.net/4d2152627075c.png.html
0
Messi dziś strzeli gola? Jak obstawiacie? Kurs na to, że strzeli wynosi 2zł. Kusi trochę
0
@JaroCoach Wróżenie z fusów. Obecnie nic na to nie wskazuje, że Barca będzie tak potężna jak za Pepa czy w prime Enrique, ale... Nie można też niczego przekreslać, gdyż na horyzoncie pojawił się choćby Pedri czy de Jong. Młodzież jest, fajnie, że w odwodzie jest np. Araujo czy Puig, który wg mnie powinien dostawać więcej szans. Inna sprawa, że zawodnicy przychodzą do Barcy i jakby zapominają jak się gra w piłkę na poziomie TOP, ot choćby taki Frenkie, gdzie w Ajaxie można było zacząć ustalanie od niego składu, jak niegdyś u nas od Busquetsa. Cóż, dziwne zjawisko. Osobiście czekam na jakiś przełom w naszej grze i czas gdzie znów rywale będą na starcie robić w zbroję przed meczem z Barcą.
6
Szczałeczka sąsiady
10
@Tomek_TF Ilu to już takich "następców" Messiego miało być, a później spalali się w przedbiegach
5
Dzień dobry wszystkim. Moi drodzy. Ponawiam prośbę, pewnie nie wszyscy widzieli.
Liczy się każda złotówka, a czas ucieka... Jeśli ktoś może i chciałby wspomóc młodego człowieka w walce z nowotworem to proszę o symboliczną wpłatę. Tym którzy wsparli zbiórkę serdecznie z całego serca dziękuję. Pozdrawiam i miłego dnia życzę!
https://www.siepomaga.pl/dawid-miernik
0
Jeśli mam na kuponie w STS, że dany zawodnik strzeli bramkę a ten gracz nie zagra w meczu bo nie ma go nawet na ławce to jak to bukmacher ew. rozliczy?
0
@Melon10 Mecz bez historii
1
@Pogba Rzeczywiście to tutaj jest teraz najważniejsze
9
Moi drodzy. Liczy się każda złotówka, a czas ucieka... Jeśli ktoś może i chciałby wspomóc młodego człowieka w walce z nowotworem to proszę o symboliczną wpłatę. Pozdrawiam
https://www.siepomaga.pl/dawid-miernik
2
Czy można tutaj wrzucać linki do zbiórek dla chorych ludzi? Może ktoś chciałby dołożyć własną cegiełkę i pomóc młodemu chłopakowi w walce z nowotworem?
0
@jeyx77x Oby spokój jak najdłużej... Co do jutra, to lepiej zacząć jednak od zwycięstwa, z taką grą to każdy punkt będzie ważny. Nie oszukujmy się, Ferenc powinno dostać ze trzy bramki i do domu
1
Odegaard wypada na miesiąc
8
https://m.fangol.pl/view/304965/griezmann-bez-fajerwerkow
Heh...