Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Triv44 To głosuj na Jara i nara :)
5
@Avada Kedavra I bilet (prawie) każdy kasuje
1
@Triv44 "prawo, które obecnie obowiązuje w Polsce" xD iks de!
2
@Triv44 Aha, dziena
7
https://zapodaj.net/4facffe2cb916.png.html
Jak widzę tą mordę...
4
Jesteś pan złodziej i erosoman normalnie
I wypieprzaj pan na górę bo kopa zasadzę
0
@SuperPatsonFCB Porównać piłkę nożną do tenisa :) Brawo, braaawo
10
@griisza Szukaj czegoś od Xiaomi :)
1
Maryś moja Maryś, nie zamiataj izby - bo przypadkiem mucha wpadnie ci do... ucha
0
Wbijaj na robotę
https://zapodaj.net/b834cc74c933f.png.html
2
@Coutinho007 Masz rację :D Głupi ja
4
Mało mieli odpoczynku? xD
3
@TheNekro94 Niczym walka z wiatrakami
0
@Jaca27 To jest tragedia. Gnój jakich mało...
1
Mój wujek, górnik, miał robione testy bodaj w poniedziałek, czy we wtorek. Informacja była taka, że w ciągu 48h będzie wynik testu na koronawirus. Forma smsa.
Do tej pory, nie otrzymał żadnej informacji co i jak.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeśli wynik będzie miał "negatywny" to będzie musiał siedzieć w domu przez tydzień, nie na kwarantannie tylko z tego powodu, że test trzeba będzie powtórzyć. Nienormalne. Ktoś, kto uważa, że ten wirus pojawił się w śląskich kopalniach te dwa tygodnie temu jest po prostu głupi!
Wzięli się za to TERAZ. Głupie ****
4
@FCMichalo Sorry ale Lewy nie ma podjazdu do Suareza
0
Sprawowanie kultu religijnego - już od niedzieli 17 maja o to to... To jest najważniejsze xD
2
@HeinzDundersztyc PiS i Owsiak. Promują go? Nie bądź śmieszny. Duda jedyne co może promować to co mu kaczafi nakaże
0
@MesQueUnClub_87 Chyba nowy samochód :D
0
@NeroTFP Ale u ojca Mateusza nie ma koronawirusa bo chroni go woda święcona
0
@Grubson06 Zły Arturek nie wziął Użeta xD
3
@Raiden Ale "tona tapety" jak to ujął @Barca1992 a delikatny makijaż to chyba różnica xD
2
@Messibestplayerintheworld Jak te ogóry pozbędą się Todibo to ja nie wiem...
2
@Don-Corleone Wyrazy współczucia :( Dużo siły życzę, trzymaj się Don
1
@Chwytliwy Bierze, nie kłam. Sami jesteście wszystkiemu winni
5
@Kapitan hawk Już 99%
8
@l0Messini Czekam na opcję z nieśmiertelnością :)
1
@DaPi Wczoraj były, wygrał Kaczor
1
Komentarz usunięty
11
Wg mnie powinni postawić na Todibo kosztem Umtitiego. Wóz albo przewóz, jak za Samuela ktoś da fajne pieniądze to sprzedać. Postawić na młodszego Todibo bo w mojej opinii jest w nim mega potencjał. Ma to "coś" w sobie