1

@Triv44 To głosuj na Jara i nara :)

5

@Avada Kedavra I bilet (prawie) każdy kasuje

1

@Triv44 "prawo, które obecnie obowiązuje w Polsce" xD iks de!

2

@Triv44 Aha, dziena

7

4

Jesteś pan złodziej i erosoman normalnie
I wypieprzaj pan na górę bo kopa zasadzę

0

@SuperPatsonFCB Porównać piłkę nożną do tenisa :) Brawo, braaawo

10

@griisza Szukaj czegoś od Xiaomi :)

1

Maryś moja Maryś, nie zamiataj izby - bo przypadkiem mucha wpadnie ci do... ucha

0

2

@Coutinho007 Masz rację :D Głupi ja

4

Mało mieli odpoczynku? xD

3

@TheNekro94 Niczym walka z wiatrakami

0

@Jaca27 To jest tragedia. Gnój jakich mało...

1

Mój wujek, górnik, miał robione testy bodaj w poniedziałek, czy we wtorek. Informacja była taka, że w ciągu 48h będzie wynik testu na koronawirus. Forma smsa.
Do tej pory, nie otrzymał żadnej informacji co i jak.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeśli wynik będzie miał "negatywny" to będzie musiał siedzieć w domu przez tydzień, nie na kwarantannie tylko z tego powodu, że test trzeba będzie powtórzyć. Nienormalne. Ktoś, kto uważa, że ten wirus pojawił się w śląskich kopalniach te dwa tygodnie temu jest po prostu głupi!
Wzięli się za to TERAZ. Głupie ****

4

@FCMichalo Sorry ale Lewy nie ma podjazdu do Suareza

0

Sprawowanie kultu religijnego - już od niedzieli 17 maja o to to... To jest najważniejsze xD

2

@HeinzDundersztyc PiS i Owsiak. Promują go? Nie bądź śmieszny. Duda jedyne co może promować to co mu kaczafi nakaże

0

@MesQueUnClub_87 Chyba nowy samochód :D

0

@NeroTFP Ale u ojca Mateusza nie ma koronawirusa bo chroni go woda święcona

0

@Grubson06 Zły Arturek nie wziął Użeta xD

3

@Raiden Ale "tona tapety" jak to ujął @Barca1992 a delikatny makijaż to chyba różnica xD

2

@Messibestplayerintheworld Jak te ogóry pozbędą się Todibo to ja nie wiem...

2

@Don-Corleone Wyrazy współczucia :( Dużo siły życzę, trzymaj się Don

1

@Chwytliwy Bierze, nie kłam. Sami jesteście wszystkiemu winni

5

@Kapitan hawk Już 99%

8

@l0Messini Czekam na opcję z nieśmiertelnością :)

1

@DaPi Wczoraj były, wygrał Kaczor

1

Komentarz usunięty

11

Wg mnie powinni postawić na Todibo kosztem Umtitiego. Wóz albo przewóz, jak za Samuela ktoś da fajne pieniądze to sprzedać. Postawić na młodszego Todibo bo w mojej opinii jest w nim mega potencjał. Ma to "coś" w sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?