Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@G9 Pamiętam tego MikiMessi, "czytałem go", agent niesamowity. Także no ostro porównałeś :D
16
Może ktoś mi to wytłumaczy bo niebardzo rozumiem. Wchodzę dziś w "gorące dyskusje" i w jednej z nich pan @Janiama pisze, cytuję "(...)To nie Leo Messi jest problemem Barcelony, problemem jest jakość tak zwanych gwiazd które przychodzą do Barcy. Te wszystkie de Jongi, Arthury, Semeda, Dembele to torby mogliby nosić za Xavim, Iniestą Alvesem czy Henrym. Tak samo jak przyjdzie Lautaro to nigdy nawet nie zbliży się do klasy Suareza. Piłkarze są niestety coraz słabsi a przez to odstają poziomem od genialnego Leo Messiego"
A w drugiej gorącej dyskusji opisuje coś takiego
"(...) Jeżeli Sarabia jechał z jednym czy z drugim piłkarzem to możemy być pewni że ta informacja bardzo szybko dotarła do zainteresowanych.
Czy nam się to podoba czy nie, trener nie może w trakcie meczu napierdzielać na swoich piłkarzy i krytykować ich zagrania. To nie jest jego rola, zwłaszcza gdy jest asystentem pierwszego trenera. Mówimy o zawodnikach z absolutnego topu, najlepszych z najlepszych, piłkarzach o wielkim znaczeniu dla futbolu, piłkarzach którzy mają pełne gabloty pucharów ale też potężne liczone w dziesiątkach milionach euro kontach."
Więc jak to w końcu jest? Sam sobie zaprzecza czy nie? Bo już się gubię.
28
Zielona Góra już sobie poradziła
https://m.kwejk.pl/obrazek/3513385/w-oczekiwaniu-na-autobus.html
5
@avanes Makelele po roku w Rosji
0
@NeroTFP Pelikany łykają a hajs się zgadza
1
Dobranoc Miśki :)
2
@masakrator05 A my z automatu +3 do końca sezonu :)
0
@sawyer00 ja też na ten przykład i jeszcze taktykę nakreśloną przez Kike.
3
@Gaucho Ja jeszcze nie
4
@LuisSalvano XDDD jaki typ
0
@sebo939 Bo GOAT
3
@FranzMaurer Właśnie to samo pomyślałem, chyba odpuszczę faktycznie
0
Real więcej żółtych kartek, po kursie 2. 65, gralibyście?
3
@Kondziu_FCB uuu najlepszego :)
19
Szczerze mówiąc to pisanie "VARca" przez niektórych kibiców Realu, po ich ostatnich sukcesach w LM, jest powiedzmy sobie szczerze delikatnie mało smaczne. Wiem, wiem, za kilkanaście lat nikt nie będzie zwracał uwagi na to w jaki sposób oni 3 razy z rzędu zdobyli te LM, ale co tam. Buce
0
@Colon Najlepszy PES w jakiego grałem
0
@BarcaInfo Marcin punktuje :)
5
@Hiacynk Przeczytałem to z tym jego akcentem i głosem xD
0
@pinasmeister Czy Ty go właśnie jeszcze bronisz? xD
0
@Damian11 Dokładnie, gość jest tragiczny
7
@Mario96w Aha, czyli z tego wynika, że żeby oni byli najlepsi to muszą mieć swojego człowieka u boku. No kto by się spodziewał
0
@DaPi Cały weekend tak ma w zwyczaju
2
@jachuu9 Bardzo pozytywnie, na plus. Widać, że dostał powera
0
@Hiacynk Ja takiej muzyki nie słucham, ale to był hit swego czasu jak pamiętam :) Wszędzie się to pojawiało
1
@baczmus @Hiacynk o właśnie :P
4
@PIWOSZ89 No to niech mu ziemia lekką będzie, nie wiedziałem. Linkin Park też mam nie słuchać bo Chester odebrał sobie życie? Kurde
21
Espanyol? Dwa słówka do was
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/WrGe0nedWSAieWYW35NEv26Cg8Wce0v2.mp4
1
@Danger204 W tv to nie wiem, ale odpal sobie na fullmatchesandshows
0
@tbas Może dać mentalnego kopa, to też jest ważne, ale po części się zgadzam. Punktowo to niewiele
1
@SkN Hajto i footroll i mi się woda w czajniku gotuje...