Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
4
@Janiama Stary, to, że dla Ciebie Rakitić jest legendą Barcy to tylko i wyłącznie Twoje zdanie. No i sam mówisz za siebie. Przesadzasz w drugą stronę a próbujesz narzucić swoje subiektywne poglądy...
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@student97r Incepcja
1
@BarcaInfo Dobra, dobra, skończ się nakręcać. Przede wszystkim to wina tego pseudo sztabu szkoleniowego i zarządu. O panie nietykalnym się nie wypowiem.
1
@panczo No ciekawe spostrzeżenie. Cóż, my tańczymy jak oni nam zagrają... Szanuję za szersze spojrzenie na problem i pozdrawiam :)
0
@Wajper Cooo? Poważnie? To już jest wyższy poziom robienia banów xD
1
Zawsze jak czytam „otoczenie gracza X zapowiada etc." To poważnie, najzwyczajniej w świecie kisnę xD Otoczenie, co ku**a? boorze sosnowy
0
@ForcaMilosz Skoro dla Ciebie są to „potężne wypociny", to nie wiem co masz w życiu i nie chcę wiedzieć. Trzymaj się, cześć ^^
1
@ForcaMilosz I teraz co ja mam zrobić? Zgłosić za "ty"? kiedy jest to zwrot, który powinieneś napisać wielką literą. Nie mogłem poczuć się urażony, Ty, który czytałeś regulamin, zrozumiałeś go i zaakceptowałeś. Skończ gościu, tyle do Ciebie. pa
1
@Deltta W żadnym stopniu nie podważam słuszności banów, ale mam na ten temat własne zdanie. Jeśli nie mogę go tutaj wyrazić, nie obrażając przy tym nikogo to po prostu przestanę wchodzić na stronę. Wiem, że jednostka jak ja niczego nie zmieni bo biznes będzie się kręcić ze mną czy beze mnie, ale gdyby tak odpuściło sobie, tysiąc, trzy tysiące, trzydzieści tysięcy ludzi wchodzenie tutaj, to śpiewka byłaby inna. Tak samo jak to, że nie można mieć identycznego avatara na ustawionego xD Ustawmy wszyscy jednakowy i bawmy się dobrze, internet to tez zabawa, dopóki nie krzywdzimy innych to co jest w tym złego? Są granice, i są granice w drugą stronę...
0
@Danny Gaucho A widzę, że będę musiał powtórzyć wykład
25
Szczerze to jestem w szoku po tym jak przeczytałem, że „wuefista" czy „beton" to obrażanie kogokolwiek... No ale okej, niech będzie, tylko czy kiedy napiszę, że dla mnie Valverde myśli jak wuefista to jest to obraza? Szanujmy się. Kogo obrażam? Valverde czy nauczycieli W-Fu? Z kim w tym sporze będzie coś nie tak? Nie rozumiem tego kompletnie. Przecież niemal codziennie możemy spotkać ludzi o których możemy powiedzieć, że np. są głupi (wg. nas po np. rozmowie z tą osobą i obserwacji tego człowieka). Wtedy powiem „jesteś mało inteligentny", albo jak ktoś ma brudną koszulkę to muszę powiedzieć „oh, masz plamę na koszulce, ale nie martw się, wypierzesz w perwollu", bo takie „ale masz uwaloną szmatę lumpa, masakra" już będzie podchodziło pod coś za co można człowieka zbanować... Poważnie? Będziemy pisać, „ten mało utalentowany trener na ławce Barcelony nie spisuje się najlepiej w wykonywanych przez siebie obowiązkach„? Ja rozumiem, że za jakieś jawne, natrętne obrażanie kogoś powinny być kary, ale no... Madamdelapierdłasę straszne tutaj staje się.
B**ło trzeba tępić, ale przecież to też idzie pod bana...
I takie krótkie pytanie na koniec, może większość zna (z jednej z najlepszych wg. mnie polskich komedii)
„No to k***a co wolno jak nic nie wolno"?
Pozdrawiam
1
@Elnuum Ja rozumiem, że niektórzy chcą być zabawni na siłę, ale niestety musisz mi podać do niego numer telefonu bo nie posiadam...
0
@Krystek9318 Nie wiem, ale zaraz będzie ciemno
0
@Kidd Hmm nieźle logicznie :) Ciekawa opinia/teoria :) Pozdrawiam
1
„Projekt sportowy Bayernu: Zaprezentowany projekt jest bardzo interesujący i ambitny. Ja też jestem ambitny, lubię rywalizację i chcę wygrywać tytuły. Rozmawiałem z Thiago Alcântarą oraz z Rafinhą. Powiedzieli mi wiele pozytywnych rzeczy na temat Bayernu. Otrzymałem od nich bardzo dobre informacje. Kiedy zapoznałem się z projektem klubu, już od pierwszej sekundy miałem wielką ochotę przybyć do Niemiec."
Zawsze się zastanawiałem co kryje się pod pojęciem „projekt sportowy", czy ktoś może mi wyjaśnić tą kwestię. Zastanawiam się nad tym co np. taki właśnie Bayern może przedstawić Coutinho. Jak to wygląda od strony technicznej. Bo piłkarze non stop o tym mówią przy okazji wywiadów (jak wiele utartych kwestii), ale coś takiego mnie naszło dzisiaj. To poważne pytanie, nie robię sobie jaj. Ktoś coś śmieszki? :)
0
@FCMichalo Tak, ale tylko na "Valverde"
8
@7black4 xDDDDDDDDD
1
@koziar Może lepiej prześpijmy ten sezon
0
@Encore Nie no, nie aż tak. To moja wina
0
Teraz pykniemy w niedzielę Betis, Leo z karnego, pyyyk z wolnego i sezon jest nasz
0
@mariosss20 trenera?
0
@Gaucho „Zagranicznych gwiazd" A to dobre xD
0
@Avada Kedavra Jerzego Kilera, bo nie jest żadnym kilerem tylko taksówkarzem, numer boczny 7775 i nigdy nikogo nie zabił...
0
@KamQiX Racja mordko, pomyłka z mojej strony hahaha
37
„Frenkie de Jong gdyby się nie przewrócił w polu karnym, miałby pierwszego gola w tym sezonie w barwach Barcelony. No ale może nie chciał żeby to był gol w meczu towarzyskim i wolał poczekać"
Hahahaha xD Kto takim ludziom daje możliwość pracy w telewizji i komentowania meczów...
„Tobido" - ehhh
0
Ale kozacko wyglądają te wyjazdówki!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika