Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcanawieki Jedyna kobieta, która mnie bawi na polskiej scenie kabaretowej to Joanna Kołaczkowska. Uwielbiam ją bo wydaje mi się, że ona jest taka naturalna w tym co robi :)
3
@D44H Czyli twierdzisz, że jestem "kibicem Guardioli" bo uważam, że frajersko odpadliśmy drugi raz w podobnym stylu? Tym razem w półfinale LM... aha xD
0
@Encore Jeśli robi to np. taki „najemnik" Zlatan, to oczywiście, że mam "bekę"
2
@rado_Barca Gość jest merytorycznie żałosny, a wygląda jak buka po latach ćpania...
6
A już jutro w sporcie!
Stryjeczny wuj szwagra drugiego męża matki de Ligta; Matthijs jest na wakacjach. Barça to wg mnie wielki klub, ale de Ligt ma inne osoby, które mogą mu doradzać, np. jego agenta, rodziców i Barru Hulshoffa, oraz ciocię Jadzię, Krysię, stróża posesji pana Heńka, a także trzech kuzynów, z czego dwóch to bliźniacy.
#Tiki-taka
0
Życie stanie się teraz piękniejsze :) PApatki ludziska, paaa barceloniska
0
W tym pseudo klubie dzisiaj to już tylko rewia mody, yerba i jebany instagram
0
brak słów po prostu
4
Ile to chcieli za tego Eriksena 200 mln euro? xDDD
0
hahahaha zniszczył xD
0
Witam. A sam sobie nie umiesz znaleźć?
3
Ale syf
2
Zawsze będę wspominał dobrze Yaya Toure w Barcy :)
0
Ooo niee. Bardzo sprytnie...
2
oho, idę po popcorn
1
Komentarz usunięty
2
Też jadłem mięsko, ale, że nie stawiałem u buka to mogłem 20 deko więcej wziąć. Polecam misiek, jestem najedzony a tak to kupon by trzeba by było i co z tego wszystkiego? Nie samą adrenaliną człowiek żyje
0
Kurde, Ty to jesteś jednak zawodnik :) Słabo kumaty, ale jednak zawodnik.
0
Najlepszy na boisku to mógł być Pique czy Lenglet dzisiaj. No ale jak to mówi klasyk "mózg to nie brwi, jak nie ma to nie narysujesz". Pozdrawiam serdecznie
0
Stary weź się nie przypie*****j i poczytaj moje komentarze jak Cię to interesuje. Wyrażam zdanie o dzisiejszym meczu, mam do tego prawo a Ty napinasz rajtuzy jakby chodziło nie wiadomo o co. Z**l sobie czy tam co chcesz ale nie wkładaj mi dziecka w brzuch, bo stary, ja piszę o dzisiejszym spotkaniu a Ty mi wyjeżdżasz o złotym bucie Messiego. Prawda jest taka (odbijam piłeczkę), że jeśli się skończy tylko na mistrzostwie Hiszpanii w tym roku to Ty na czele z tą hordą, która teraz mnie zjeb**a wyjdziecie i będziecie płakać.
0
A teraz skończ próbować być zabawny
Nie mam playstation
0
Tak, cały czas piszę przed meczami i czekam żeby wklejać moje durne komentarze xD Pojmuję człowieku
0
Szczerze, żal mi takich ludzi jak Ty. Już niejednokrotnie udowadniałeś tutaj, że nie warto z Tobą wchodzić w jakąkolwiek dyskusję także wybacz, ale sobie daruję.
0
Czekam na taki sam komentarz z Twojej strony kiedy powiedzmy odpadamy z Liverpoolem :)
0
Jak wejdzie w 70 minucie to owszem, jest coś niego.
4
3 punkty dzisiaj to jakiś cud. Dembele tragiczny, Suarez tragiczny, Messi nijaki. Vidal od pierwszej minuty to nieporozumienie, podsumował swój występ po ostatnim rzucie rożnym, a sytuacja chwilę przed też bardzo zabawna. Żeby nie było, w buty sobie wsadźcie argument o "trybie ekonomicznym" dzisiaj. Żadnego takiego trybu nie było jak dla mnie. Arthur w 55 minucie zmieniany i "oddycha rękawami"? Dziwny mecz, pierwsza połowa jako tako ale druga to już kabaret.
3
Przepraszam, że nie odświeżam strony co sekundę. Co do tematu Jesusa, nie znaczy to, że City sprzeda go za czapkę gruszek. Skoro za Jovicia, krzyczą 80 baniek to chyba logiczne, że szejki nie siądą do stołu od powiedzmy 60mln plus? Gadasz bzdury i tyle.
0
Przecież poprawiłem. Nie myli się ten co nic nie robi...
2
Nie no jasne, obrońcy, którzy mają po 19 lat z umownie słabszych klubów "chodzą" po 50mln+ Ale taki Jesus od szejka z City pójdzie za niecałe 70
1
„Co to tam się za reklama wyświetla na tej bandzie... Aż se luknę"