Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wiesz, gwałciciel zawsze zrobi wokół siebie większy szum ;)
1
Chciałbym móc to zrozumieć.
0
Kurde, jak to ładnie wygląda kiedy Leo znowu nakrywa czapeczką pięknisia :) Miód.
1
Tylko wiesz, że długopisem zejdzie po czasie?
84
Jakiś taki sentyment mam do tej godziny 20:45 jeśli chodzi o LM, teraz jakoś bzdurnie to wygląda.
Dziwny jestem.
1
Ja tam mam dobry humor :)
Kupił sobie facet długopis i się popisał
18
Leo Messi > Cristiano Ronaldo
Dobranoc wszystkim, życzę miłych snów :)
0
Ahaaaa... Bo nie powiedział, że w 2012 roku strzeli pięć goli w meczu Ligi Mistrzów z Leverkusen i zostanie pierwszym piłkarzem, który to uczynił :) To jest ten mental, kurdeesz. Mów wszystko!
4
K***a, na budzik sobie ustawię chyba xDDD hahahahahhahaha co za...
2
Jutro na luzaku pykamy Lyon, a później dawać nam ten wielki Jj
Będzie dobrze, zobaczycie :)
2
Odklejają go ze stanowiska
1
Cytując klasyka "Messi się skończył na Kill'em All"
0
La Ronalda...
O matko bosko częstochosko idź pan w chuchu
0
Nagle ze wszystkich wychodzą fanboye Ronaldo. Cóż, Buk!
6
Barca wygra Ligę Mistrzów w tym sezonie :)
2
Dajcie już z tym spokój, ileż można?!
Dobrze, że jeszcze hymnu Barcy nie wypierdział na kiblu rano... Ehh
0
Czekam na jego koncepcję :D AHHHH
0
Gdzie ten Olek_5 czy jak mu tam było od tego oficjalnie? Kurde, mega pozytywny gość a somsiedzi już pewnie zgłosili...
Ale też nie wiem czy to wszystko oficjalnie.
0
To tak, musi tak być jak pisali. Kurdeee nooo
1
„pakt z diabłem"
hahahahahahahahahahahahahaha
0
Z byka wjeżdżam
1
Jeszcze niech Alba z szafki wyskoczy
0
Więc każdy ma inaczej, to jest fakt. Osobiście rzuciłem palenie z dnia na dzień, ot tak. Ale wiem, że nie ma recepty na to
0
Dobrze, że mamy swojego Hajto ;)
0
Solari na konferencji prasowej (nieoficjalnie):
0
AAAjjj Ramos okazja i bramkaaaaa. Ależ on to zrooobił, dosłownie wyrósł spod zieemii. Kapitalnie, fenomenalniee... Braawoo
1
Ładny kamuflaż, nawet ptaka Ci nie widać
1
Już niedługo...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
„Jak do tego doszło nie wiem..."
https://iv.pl/images/59916083168857980325.png