4

Wiesz, gwałciciel zawsze zrobi wokół siebie większy szum ;)

1

Chciałbym móc to zrozumieć.

0

Kurde, jak to ładnie wygląda kiedy Leo znowu nakrywa czapeczką pięknisia :) Miód.

1

Tylko wiesz, że długopisem zejdzie po czasie?

84

Jakiś taki sentyment mam do tej godziny 20:45 jeśli chodzi o LM, teraz jakoś bzdurnie to wygląda.
Dziwny jestem.

1

Ja tam mam dobry humor :)

Kupił sobie facet długopis i się popisał

18

Leo Messi > Cristiano Ronaldo

Dobranoc wszystkim, życzę miłych snów :)

0

Ahaaaa... Bo nie powiedział, że w 2012 roku strzeli pięć goli w meczu Ligi Mistrzów z Leverkusen i zostanie pierwszym piłkarzem, który to uczynił :) To jest ten mental, kurdeesz. Mów wszystko!

4

K***a, na budzik sobie ustawię chyba xDDD hahahahahhahaha co za...

2

Jutro na luzaku pykamy Lyon, a później dawać nam ten wielki Jj

Będzie dobrze, zobaczycie :)

2

Odklejają go ze stanowiska

1

Cytując klasyka "Messi się skończył na Kill'em All"

0

La Ronalda...

O matko bosko częstochosko idź pan w chuchu

0

Nagle ze wszystkich wychodzą fanboye Ronaldo. Cóż, Buk!

6

Barca wygra Ligę Mistrzów w tym sezonie :)

2

Dajcie już z tym spokój, ileż można?!
Dobrze, że jeszcze hymnu Barcy nie wypierdział na kiblu rano... Ehh

0

Czekam na jego koncepcję :D AHHHH

0

Gdzie ten Olek_5 czy jak mu tam było od tego oficjalnie? Kurde, mega pozytywny gość a somsiedzi już pewnie zgłosili...
Ale też nie wiem czy to wszystko oficjalnie.

0

To tak, musi tak być jak pisali. Kurdeee nooo

1

„pakt z diabłem"
hahahahahahahahahahahahahaha

0

Z byka wjeżdżam

1

Jeszcze niech Alba z szafki wyskoczy

0

Więc każdy ma inaczej, to jest fakt. Osobiście rzuciłem palenie z dnia na dzień, ot tak. Ale wiem, że nie ma recepty na to

0

Dobrze, że mamy swojego Hajto ;)

0

Solari na konferencji prasowej (nieoficjalnie):

0

AAAjjj Ramos okazja i bramkaaaaa. Ależ on to zrooobił, dosłownie wyrósł spod zieemii. Kapitalnie, fenomenalniee... Braawoo

1

Ładny kamuflaż, nawet ptaka Ci nie widać

1

Już niedługo...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

„Jak do tego doszło nie wiem..."

https://iv.pl/images/59916083168857980325.png

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?