1

No, Prince to na bank myślał

0

Melodia niedalekiej przyszłości :)

0

To bym się złapał, że zamiast wódki, paliwo rakietowe mi sprzedali xD

2

Skończ tłumaczyć to gościowi, który wszystkie rozumy pozjadał na ten temat. Omnibus. Pewne klapki się tam zamykają już, to moje subiektywne zdanie

1

Z takimi ludźmi jak Ty nie mam o czym rozmawiać. Nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem więc i Twoje umoralnianie mnie nie będzie skuteczne. Masz jakieś kompleksy, sorry. Żegnam pana ozięble :)

0

Robili ustawki przed VARem, będą i z nim

1

Po pierwsze, nie wystawiłem i nie wystawiam ocen zawodnikom, więc już przegrywasz i jesteś dla mnie zerowym wyznacznikiem. No a po drugie, skoro twierdzisz, że z piłką jednak zetknąłeś się na poziomie o wiele wyższym od "normalnego zjadacza chleba" to słowo pokora nie powinno być Ci obce. Sorry, dla mnie możesz siedzieć przy jednym stole z Hajto, i to żaden komplement.

8

A kim Ty właściwie jesteś, żeby oceniać oceny oceniających?

29

„Sikalafą i ch*j" hahahahahahhaha skisłem :D

10

Widzę, że piłka nożna jeszcze wielu ludzi nie nauczyła pokory

6

Praktycznie jak wyraz twarzy z Twojego avka :P

4

>Dzień dobry
>dzień dobry Neymar
>masz oskarżenie
>Wiem, przepraszam
>dopuściłeś się czy nie?
>Tak
>Dobra 200 tysięcy
>ok, dobrze tate zapłaci
>W porządku jesteś wolny
>dziękuję orewuar
>Uuu :o do widzenia

39

Leo z pięty z 35 metrów by strzelił to k***a co tam. Rolando ze łba na dobitce MISZCZ o boooobrze borze buk buuuk! Złota piłkaaa

0

Pierwszą edycję uwielbiałem i uwielbiam do dzisiaj. Fajni ludzie, coś nowego. Byłem gówniarzem, sentyment pozostał, więc z czystej ciekawości włączyłem, żeby sprawdzić teraz co i jak. No i już wiem, że, szczerze? jakaś masakra. Nie będę tego oglądał...

1

Big Brother, wielki brat to... kobieta xDDD
Nie żeby coś, ale no polecieli

0

Chodziło mi tylko i wyłącznie o to, żeby poczekać na odpowiedź Barcy jutro. Spójrz na terminarze, nasz i Atletico, my wcale łatwego nie mamy, Atletico też jakoś ławo mieć nie będzie, ale jednak no jeszcze bym się wstrzymał z tym otwieraniem szampana. Poczekajmy do jutra i zróbmy krok do mistrzostwa.

3

Komfort w lidze? O czym Ty mówisz? Przypominam, że swojego meczu jeszcze nie wygraliśmy a to wyjazd na mecz z Betisem, do tego mecz choćby z Atletico u siebie, który wbrew pozorom nie musi być łatwy, zważając, że kilka dni później gramy wyjazd z ManU na wyjeździe w LM. Chłodna głowa

1

Pierwszy mecz na wyjeździe

1

Tak to widzę, pewnie błędnie, bo jestem ślepy :)
https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis3dd30a.jpg

17

Bo jest?

1

Za każdym razem jak widzę Twój nick, to mi się przypomina Hajto, i te jego sztucznie szwabskie naloty w postaci; "ofenzywa"

6

To jest w ogóle kapitalna praca. Latasz sobie po świecie, wszystko masz podstawione pod nos, bookowane loty, hotele, a wszystko to w najwyższym standardzie. Do tego oglądasz mecze, obserwujesz zawodników, poznajesz ludzi. Fakt, później jesteś z tego poniekąd rozliczany bo jednak twoje słowo w tym wszystkim ma wielkie znaczenie, ale na prawdę zazdroszczę troszeczkę takim ludziom. Trzeba mieć łeb na karku jednak do tego zawodu, tak myślę.
Co do Jovicia, którego Abidal i Segura obserwuje, to mam nadzieję, że trafi do Barcy w przyszłym sezonie

0

Nie wiem jak wygląda statystyka, kluczowych podań, wykreowanych sytuacji, asyst, pozycji na której grali i nagle może się okazać, że wszystko powolutku blednie... Nikomu nie umniejszam ale mam dziwne wrażenie, iż w tym powyższym zestawieniu nie widać tego, że jednemu w większości pomagała drużyna a drugi drużynie pomagał. I nie mam bólu d**y, tak tylko piszę, po wojaku jak to się mówi. Jeśli się mylę to zwracam honor Rolando. Tak czy inaczej no zobaczymy jak to się będzie prezentować po zakończeniu karier przez obu zainteresowanych :)

7

Szklane to jest Twoje poczucie humoru

59

Lenglet to największy wygrany przy kontuzji BigSama. Co ten gość gra, to ja nie mam pytań.

7

Świat piłki nożnej jest niestety juz tak zniszczony, że nie da się tego naprawić... Zresztą nie tylko w piłce

8

Rolando zdobył to mistrzostwo europy nie tylko jako piłkarz, ale także jako trener. Trochę szacunku.

3

Komentarz usunięty

0

To Ty mnie nie rozśmieszaj bo tak właśnie jest, nie Tobie to oceniać i weź skończ pieprzyć. To, że Ty nie wychodzisz ze swojej strefy komfortu to nie znaczy, że każdy ma podążać tą samą drogą. Umoralniasz i już. Jesteście po jednych pieniądzach z tym drugim...

1

Też uważam, że zdobędziemy w tym sezonie LM, ale weź te plakaty ze ścian zdejmij. Każdy ma prawo do własnego zdania a Ty siedzisz i wszystkich umoralniasz. Wiem, że się tam ciskacie o zielone z tym barcainfo ale zluzuj rajtuzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?