9

Kuzguwu boski dynamit - klasyk

3

@Danny Gaucho @kuz @Edoss @Baaarca95 @koksik2700 @4drian0 @MadafakinGuy @robsesh @BlauGrana1404 @foczkyyyhg Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedź, jak tylko fundusze i czas pozwolą to postaram się sprawdzić wszystkie :) Pozdrawiam :)

0

Zakupiłem jakiś czas temu konsolę Ps4, wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale. I teraz mam pytanie. Takie tytuły "must have" na czwórkę. Będę wdzięczny za każdą propozycję :)

P.s Dodam, że katuję GTA V jeszcze, przeszedłem Watch Dogs, jestem w trakcie Batman Arkham Knight (ale to raczej moja luba wybrała, jak i pyka w Diablo). Pozdrawiam :)

1

Waszym zdaniem; jest szansa w tym sezonie na trofeo Zamora dla Mareczka naszego blondynka?

0

@Adamski69 Dżoker jakby inblanko :))

1

@macio_944 To bardzo pozytywne myślenie, oby tak dalej :) Pozdrawiam i sukcesów samych życzę :)

2

@macio_944 Ci goście za Leo wyglądają jakby byli braćmi, a ich miny to raczej "kto to ku**a" jest?
A tak na poważnie to fajnie muszą wspominać akurat ten moment.
Tak myślę. A Leo, no geniusz, i jest najlepszym piłkarzem w historii

5

@amanter Co ma chłop zrobić jak przyszedł do taktycznie totalnego burdelu?

0

Do grających u buka, co myślicie?
Southampton - Bournemouth X
Strasbourg - Nantes X
Osasuna - Betis 1
Schalke - Mainz 1
Cagliari - Genoa X

2

Z taką obroną to ciężko widzę mecz z BVB. A dziś? 3pkt. Fajnie. Dobranoc wszystkim :)

1

@Chwytliwy A jeszcze krzyczeli kibice "jeszcze jeden, jeszcze jeden"!
a nie, nie krzyczeli wtedy

0

@SHIBA Ty nawet to podajesz jako ciekawostkę :D

1

@Colon Pewnie w swojej

0

@Skaramuczi od razu na szczudłach biegał chłopaczek

1

@jedrek7000 Wspaniały i ponadczasowy koncert!

1

@fistaszjo Psychoterapeuta za dychę się znalazł lol

3

@Janiama Znowu się wychylasz i grasz szefa. Strasznie to tanie i żałosne

2

@4drian0 Bo to prawdziwy trener a nie jakiś podrabianiec

3

@olejtm „ Mega ulga ze okno się skończyło a ten dzieciak tam będzie siedział przez najbliższy rok", a dalej płaczesz...

1

@Copernicus 2019 i Valverde dalej trenerem Barcy

Tak samo smutne

2

@Socjopata Jeszcze Roberto Carlos na lewą i @Janiama na trenera

0

@Janiama Grozisz mi? xD

2

@Socjopata Jeszcze tylko Aritz Aduriz niech dostanie polskie obywatelstwo i atak marzeń

1

@Copernicus Dla mnie gość podaje takie głodne kawałki, jak pan Andrzej Strejlau podczas komentowania meczów. Wszystko wie najlepiej, tylko dlaczego bez sukcesów. Bo powinni być mistrzami świata i okolic. Z całym szacunkiem dla pana Strejlaua bo bardzo przyjemną barwę głosu ma, jest sympatyczny i da się go chyba lubić :)

0

@ShawnC Stary, to tak jakbyś chciał odwalić drugą IOWA, ale starasz się i jednak Ci nie wychodzi sądząc po WANYK? Czy co chcesz mi powiedzieć? Bo bez Coreya ten okręt dawno by utonął, a w tym wypadku tonie bez Messiego.
Ryba zawsze psuje się od głowy, tłumaczenie inne niż wy******e tego trenera z klubu to wg mnie masochizm. oczywiście jak z rybą, zarząd jest wyżej więc... Może to kwestia gustu?

0

@ViscaBarca123 Ręka Ernesto

0

@an_di Nie no, to się zdecyduj xD

3

@ShawnC Nie no, zgodzę się, że goście, którzy zarabiają tyle hajsu nie potrafią pograć dobrego meczu. No ale jednak, ktoś tym cyrkiem musi kierować. To jak Messi jest na wakacjach, albo nie gra i nie lata, jeździ na mecze to wtedy ten trenerzyna w kogo się zamienia? Tego to akurat nie rozumiem. Facet bez pomysłu. Amen

3

Ewidentnie brakuje Paulinho. Ale nie do wyjęcia

0

@Don-Corleone WRÓCIŁ król! niech żyje król!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?