0

@Matelel zagrał tragicznie

1

Jakąś komedię kręcili dzisiaj Rakitic, Semedo i Firpo...

0

@XaviHeart Pytam żartobliwie, nie trzeba się od razu napinać jak rajtuzy na dupie...

1

Biorąc pod uwagę powiedzmy "podobne" założenia obu transferów, to Boateng nie zawiesił wysoko poprzeczki jeśli chodzi o bramki dla Barcy :D Jak myślicie, ten dzik, który do nas lada chwila zawita będzie chociaż +1? :)))

1

@IronSanHybrid No długo to on tak nie pociągnie xD

0

@ksobi Wypożyczenie na rok z obowiązkiem wykupu za 3 miliony euro

1

@macio_944 Interesy z Tobą to czysta przyjemność

1

@macio_944 Mi się nie wyświetla bo premium mi się skończyło

3

@Bykunn Nie można ich tak po prostu nie lubić?

8

A za Duńczyka odzyskają xD

0

Komentarz usunięty

1

No no no Celta uuu

3

@MontelQ Jakbym ciupał w piłkę i zarabiał tyle hajsu w topowym klubie to raczej też bym nie płakał

6

@Chwytliwy czas najwyższy

0

@Kamiloza91 Ta banicja fajna jakaś? Imię piszemy z dużej litery xD

0

@Hiacynk No właśnie, taka trochę sztuka dla sztuki. A szkoda...

0

@Image Szczerze mówiąc to myślałem nad tą odpowiedzią od marca zeszłego roku. Widzisz, nie jest zjawiskowa ale w końcu się przydała :)

1

@beznicku1000 Oczywiście, wg mnie Atletico to dobry klub.

0

@jedrek7000 Tak, a jak jest to Real Madryt to jeszcze dostajesz sędziów po swojej stronie w następnej edycji

2

@beznicku1000 Ostatnimi czasy jednak topka, to, że kiedyś było jak było... Cóż. No i tak, Atleti to dobry klub. Swoją drogą, Barca też jakoś bardzo zaj*****a nie była w wielu momentach swojego istnienia

1

Jak tak na banicji sobie komentarze czytałem to mi się przewinęło, że moja mordeczka, ziomeczek ulubiony @Chwytliwy zdał teorię na prawko. Szczere gratulacje misiek! Trzymam kciuki za praktyczny. Osobista wycieczka no ale sorry, musiałem. Jak mawiał klasyk, napijmy się!

1

@elplacek44 No i piątka :D

2

@Hiacynk A teraz Słoweńcy

1

@elplacek44 Nie wiem, ale fajny masz nick hehe

Wiem, głupio to zabrzmiało dzisiaj xD

0

@JimMorrisonFCB Tak, tesz

0

Booorze sosnowy, jak ja nie nawidzę Juventusu :D Brawo Napoli!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Hushovt Super, dziękuję :)

1

Weźcie jeszcze wrzućcie to zdjęcie ś.p. Bryanta i Iniesty z koszulkami bo pewnie niekażdy widział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?