Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matelel zagrał tragicznie
1
Jakąś komedię kręcili dzisiaj Rakitic, Semedo i Firpo...
0
@XaviHeart Pytam żartobliwie, nie trzeba się od razu napinać jak rajtuzy na dupie...
1
Biorąc pod uwagę powiedzmy "podobne" założenia obu transferów, to Boateng nie zawiesił wysoko poprzeczki jeśli chodzi o bramki dla Barcy :D Jak myślicie, ten dzik, który do nas lada chwila zawita będzie chociaż +1? :)))
1
@IronSanHybrid No długo to on tak nie pociągnie xD
0
@ksobi Wypożyczenie na rok z obowiązkiem wykupu za 3 miliony euro
1
@macio_944 Interesy z Tobą to czysta przyjemność
1
@macio_944 Mi się nie wyświetla bo premium mi się skończyło
3
@Bykunn Nie można ich tak po prostu nie lubić?
8
A za Duńczyka odzyskają xD
0
Komentarz usunięty
1
No no no Celta uuu
3
@MontelQ Jakbym ciupał w piłkę i zarabiał tyle hajsu w topowym klubie to raczej też bym nie płakał
6
@Chwytliwy czas najwyższy
0
@Kamiloza91 Ta banicja fajna jakaś? Imię piszemy z dużej litery xD
0
@Hiacynk No właśnie, taka trochę sztuka dla sztuki. A szkoda...
0
@Image Szczerze mówiąc to myślałem nad tą odpowiedzią od marca zeszłego roku. Widzisz, nie jest zjawiskowa ale w końcu się przydała :)
1
@beznicku1000 Oczywiście, wg mnie Atletico to dobry klub.
0
@jedrek7000 Tak, a jak jest to Real Madryt to jeszcze dostajesz sędziów po swojej stronie w następnej edycji
2
@beznicku1000 Ostatnimi czasy jednak topka, to, że kiedyś było jak było... Cóż. No i tak, Atleti to dobry klub. Swoją drogą, Barca też jakoś bardzo zaj*****a nie była w wielu momentach swojego istnienia
1
Jak tak na banicji sobie komentarze czytałem to mi się przewinęło, że moja mordeczka, ziomeczek ulubiony @Chwytliwy zdał teorię na prawko. Szczere gratulacje misiek! Trzymam kciuki za praktyczny. Osobista wycieczka no ale sorry, musiałem. Jak mawiał klasyk, napijmy się!
1
@elplacek44 No i piątka :D
2
@Hiacynk A teraz Słoweńcy
1
@elplacek44 Nie wiem, ale fajny masz nick hehe
Wiem, głupio to zabrzmiało dzisiaj xD
0
@JimMorrisonFCB Tak, tesz
0
Booorze sosnowy, jak ja nie nawidzę Juventusu :D Brawo Napoli!
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Hushovt Super, dziękuję :)
1
Weźcie jeszcze wrzućcie to zdjęcie ś.p. Bryanta i Iniesty z koszulkami bo pewnie niekażdy widział