6

0

@maroon totalna inwigilacja "już obowiązuje"? Dobre sobie :D

4

@Danger204 Nie wiem, mam Nokię 3310 (super telefon) ale nie mogę nią zapłacić zbliżeniowo :/

0

@Kidd Zdrowia i uważaj na siebie :) Powodzenia

0

Nauczycielka w TVP
#1 "(...)w ciągu roku wytwarza CZYSTA dwajścia pięć"

#2 "jeżeli ktoś wybrał by się do Egiptu, no może nie teraz bo teraz to trochę niebezpiecznie"

...

3

Hehe :D

4

Nigdy nie byłem “fanem" twórczości Cleo, ale utwór "Dom" jest kurdesz bardzo fajny. Szczególnie jeśli chodzi o tekst

0

@contowsky Cudnie to wygląda :) Bajka

0

@BulaKG Nie wiem czy to 5G, ale faktycznie mam tak samo, że mnie "kopie prąd" od jakiegoś czasu. Moją dziewczynę też. Często przy wysiadaniu z samochodu (a ją to za każdym razem), często jak głaskam swojego psa. Ostatnio nawet jak chciałem umyć ręce i włożyłem je pod strumień wody to "dostałem" xD masakra

1

@fistaszjo Ta "kwantaranta" to jakaś nowa wóda? :D

1

@Mns21 Może powiedział to 1 kwietnia, w innym wypadku to chyba jest mocno po wojaku

0

@Hiacynk Debile...

1

@Gosciuu SZOOŁ Mi You Keeen

4

Znacie ewry najt?
Znacie?!
To do góry!
Hopa!


0

@Danny Gaucho Mnie również Peter

2

@Hiacynk Znaczy no to ja wiem, nie napisałem tego złośliwie. Zmienia tylko w kontekście tego jak szef ten list czyta i Karol się boi, że będzie tam jego podpis a tam jest "itd." :)

1

@Hiacynk "Dopisz z wyrazami szacunku itd." tam chyba było

0

@Janiama Nie dość, że wszystko Pan wie o piłce to jeszcze Pan wszystkie dane ciągle dostarcza. Szacunek. Dziękuję

0

@BarcaInfo I jeszcze edytował hahahahaha xD

0

@BarcaInfo Mistrz ciętej riposty, a później "weź mnie ignoruj"
ŻAL mi Ciebie

0

@BarcaInfo Wolę oglądać National Geographic od czytania Ciebie, typie

0

@Kwiatek67 Podejrzewam, że dużo jest dziś chorych. No i w sumie nie tylko dziś

2

@Szreko A ja nawet troszkę się cieszę, mam to przecież przed sobą :) Pozdrawiam i przyjemnego ogrywania :)

5

Dziś zacząłem Wiedźmina trójkę. Pisałem wczoraj, że strasznie się jaram. Nie wiem co twórcy zrobili tej grze, ale no kurła, to jest jakaś magia! Co "to" ma takiego w sobie, że jest tak wciągające? ❤️ wywaliło mi skalę i chcę więcej

0

@Hosh No wg mnie wcale nie jest wybitnym wokalistą. Wyjątkowo specyficzny to tak. Wybitnym to można nazwać Dickinsona czy Hallforda. Po prostu Rammstein jest wyjątkowym zespołem, a Till idealnie tam pasuje. Ot moje zdanie. Zdrowia mu życzę, oby z tego wyszedł! Uwielbiam ich twórczość.

0

@tadzik447 Przestałem czytać po "jedna rada" :D

0

@tadzik447 Dobrze Tadzik, zapamiętam, dzięki :))

0

@Kamil92 Pierwszy raz :D Słyszałem, że ludzie mają "kaca" po skończeniu tej gry :)

18

Jutro zaczynam Wiedźmina III, ale się jaram. Słyszałem, że ogień :D

1

@kerouac O matko bosko, ale gościa zezłomowałeś xD hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?