Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
https://m.jbzd.com.pl/obr/1351533/czasy-sie-zmieniaja-a-pewne-rzeczy-pozostaja-wciaz-takie-same
I tak się powolutku żyje w tym kraju...
0
@maroon totalna inwigilacja "już obowiązuje"? Dobre sobie :D
4
@Danger204 Nie wiem, mam Nokię 3310 (super telefon) ale nie mogę nią zapłacić zbliżeniowo :/
0
@Kidd Zdrowia i uważaj na siebie :) Powodzenia
0
Nauczycielka w TVP
#1 "(...)w ciągu roku wytwarza CZYSTA dwajścia pięć"
#2 "jeżeli ktoś wybrał by się do Egiptu, no może nie teraz bo teraz to trochę niebezpiecznie"
...
3
Hehe :D
4
Nigdy nie byłem “fanem" twórczości Cleo, ale utwór "Dom" jest kurdesz bardzo fajny. Szczególnie jeśli chodzi o tekst
0
@contowsky Cudnie to wygląda :) Bajka
0
@BulaKG Nie wiem czy to 5G, ale faktycznie mam tak samo, że mnie "kopie prąd" od jakiegoś czasu. Moją dziewczynę też. Często przy wysiadaniu z samochodu (a ją to za każdym razem), często jak głaskam swojego psa. Ostatnio nawet jak chciałem umyć ręce i włożyłem je pod strumień wody to "dostałem" xD masakra
1
@fistaszjo Ta "kwantaranta" to jakaś nowa wóda? :D
1
@Mns21 Może powiedział to 1 kwietnia, w innym wypadku to chyba jest mocno po wojaku
0
@Hiacynk Debile...
1
@Gosciuu SZOOŁ Mi You Keeen
4
Znacie ewry najt?
Znacie?!
To do góry!
Hopa!
0
@Danny Gaucho Mnie również Peter
2
@Hiacynk Znaczy no to ja wiem, nie napisałem tego złośliwie. Zmienia tylko w kontekście tego jak szef ten list czyta i Karol się boi, że będzie tam jego podpis a tam jest "itd." :)
1
@Hiacynk "Dopisz z wyrazami szacunku itd." tam chyba było
0
@Janiama Nie dość, że wszystko Pan wie o piłce to jeszcze Pan wszystkie dane ciągle dostarcza. Szacunek. Dziękuję
0
@BarcaInfo I jeszcze edytował hahahahaha xD
0
@BarcaInfo Mistrz ciętej riposty, a później "weź mnie ignoruj"
ŻAL mi Ciebie
0
@BarcaInfo Wolę oglądać National Geographic od czytania Ciebie, typie
0
@Kwiatek67 Podejrzewam, że dużo jest dziś chorych. No i w sumie nie tylko dziś
2
@Szreko A ja nawet troszkę się cieszę, mam to przecież przed sobą :) Pozdrawiam i przyjemnego ogrywania :)
5
Dziś zacząłem Wiedźmina trójkę. Pisałem wczoraj, że strasznie się jaram. Nie wiem co twórcy zrobili tej grze, ale no kurła, to jest jakaś magia! Co "to" ma takiego w sobie, że jest tak wciągające? ❤️ wywaliło mi skalę i chcę więcej
0
@Hosh No wg mnie wcale nie jest wybitnym wokalistą. Wyjątkowo specyficzny to tak. Wybitnym to można nazwać Dickinsona czy Hallforda. Po prostu Rammstein jest wyjątkowym zespołem, a Till idealnie tam pasuje. Ot moje zdanie. Zdrowia mu życzę, oby z tego wyszedł! Uwielbiam ich twórczość.
0
@tadzik447 Przestałem czytać po "jedna rada" :D
0
@tadzik447 Dobrze Tadzik, zapamiętam, dzięki :))
0
@Kamil92 Pierwszy raz :D Słyszałem, że ludzie mają "kaca" po skończeniu tej gry :)
18
Jutro zaczynam Wiedźmina III, ale się jaram. Słyszałem, że ogień :D
1
@kerouac O matko bosko, ale gościa zezłomowałeś xD hahaha