La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

konto usunięte

11

@Jaca27 natchnąłeś mnie. Kompletnie zapomniałem o tych starszych odcinkach, także taki smaczek wrzucam, w którym Karol chce napisać list do szefa, który wywalił go z pracy. Pomaga mu w tym Tadek:

Karol: Siadaj Tadek, siadaj tu i pisz. Ja Ci będę dyktował, no. Proszę Cię. Uwaga, dyktuję: Ty chamie nieskrobany.
Tadek: Karol, czy to nie ostro na początek?
Karol: No może to i racja. No czekaj, czekaj. Pisz. Szanowny Panie Prezesie. Ty chamie nieskrobany. Jest Pan nędznym wyrzutkiem społeczeństwa. Ludzkość powinna Pana wykreślić z listy obecności. Chamie nieskrobany. Wywalił mnie Pan po dziewięciu latach uczciwej i nienagannej pracy, więc z pełną odpowiedzialnością oświadczam, chamie nieskrobany, że jest Pan nędznym wyrzutkiem społeczeństwa, Ty chamie nieskrobany. Wiesz Tadek, już mi jakoś nic nie przychodzi do głowy.
Tadek: To może w tym miejscu napomknąć, żeby Cię przyjął z powrotem?
Karol: Masz nierówno pod sufitem? Dopisz z wyrazami szacunku i już.

1

@Hiacynk "Dopisz z wyrazami szacunku itd." tam chyba było

konto usunięte

0

@Martwy No ale sensu wypowiedzi to za bardzo nie zmienia. Puenty również.

2

@Hiacynk Znaczy no to ja wiem, nie napisałem tego złośliwie. Zmienia tylko w kontekście tego jak szef ten list czyta i Karol się boi, że będzie tam jego podpis a tam jest "itd." :)

konto usunięte

2

@Martwy Tak, tak, wiem. Na pewno coś przekręciłem. Sporo cytatów lecę z głowy. Staram się tylko, żeby puenta była niezmienna, bo o to chodzi. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?