Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możecie polecić jakąś aplikację do tworzenia pokazu slide'ów na telefon?
0
@Hushovt Weź go zostaw, on jesyem oświecony i zastąpi Farmera. Będzie dobrze
0
Wstyd. Dziękuję, dobranoc
3
Kompromitacja XXI wieku, do trzech razy sztuka
0
Ile nam wpie****ą jeszcze?
0
@Ghotti okej. Dziękuję
0
@Ghotti Właśnie chodzi mi gdzieś w punkcie. Ale skoro mówisz, że tak się da to już mam jakąś wiedzę. Dziękuję Ci za informację i pozdrawiam
0
@DanielOOL dziękuję za odpowiedź
@Ghotti tylko chodzi mi o po za domem? Da radę? Tak z telefonu, o?
@Rust_Cohle uśmiałem się, nie powiem...
0
Witam Was. Mam pytanie. Ktoś z Was może się orientuje czy jest możliwość wydrukowania screena z telefonu? Bezpośrednio. Chodzi o to, że zrobię np. screenshota i pójdę gdzieś to wydrukować? Wiem, że pytanie może wydawać się dziwne, ale za każdą pomoc będę wdzięczny
0
@LuisSalvano Dla niektórych ludzi istnieją naprawdę większe problemy od chowania Xboxa między odkurzaczami w markecie... Nie mówiąc już o chwaleniu się "akcją" z biletem w autobusie. Pana hipokryzja sięga zenitu gdy wspomnina Pan o "dorosłości"...
1
@MichVeB Supcio! :)
1
@Kapitan hawk hahaha Ale złoto :D
0
@Chwytliwy Lubię lubię :)
1
@MichVeB Spoko, wybaczam :P BTW jedzonko wygląda apetycznie :)
1
@MichVeB Gdzie moje oznaczenie gadzino? :D
1
@tadzik447 Ahh, TOPka :)
0
@kamiVeB hahaha xD
0
@escarabajo Właśnie tego nie wiem, ale należy się narodowi słowo wyjaśnienia
2
@DLFCB Jak to mówią najstarsi cyganie, całego życia na "siwym koniu, karym koniu" nie przyjedziesz
1
@NeroTFP Może to "miłość" przestała o sobie dawać znać...
1
@Triv44 szanuję, jak najbardziej :)
21
Nie uważacie, że postać Pana Zenona Martyniuka, tak wynoszonego ostatnio na piedestał przez telewizję publiczną, teraz jakby bardzo przygasła? Czy to przez te oczy te oczy zielone? Czy może jednak spowodowane jest to tym, że życie to są chwile chwile, a może to los chce ciągle z nim grać w pokera i raz mu daje a raz zabiera?
3
@Triv44 Wg mnie najlepszy jest Freddie Mercury
0
@CatalanVeBFCB No to Niedzielan bez "en"
6
@Zoker Ja wierzę w to, że Rychu Peja może dziś uczciwie zarobić
5
No dalej, wstawać!
...
Przygotowałem tę kwestię sądząc, że będziecie leżeć...
0
@CatalanVeBFCB Panie, widzisz Pan tam gdzieś "en" na końcu?
2
@MichVeB Dawaj Amaro! :D
1
@NeroTFP Forlan się zorientował, że ta piłeczka wyczynia cuda :)
3
@MichVeB Metal i pochodne :) A ulubiony to Slipknot