Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPi Wczoraj były, wygrał Kaczor
1
Komentarz usunięty
11
Wg mnie powinni postawić na Todibo kosztem Umtitiego. Wóz albo przewóz, jak za Samuela ktoś da fajne pieniądze to sprzedać. Postawić na młodszego Todibo bo w mojej opinii jest w nim mega potencjał. Ma to "coś" w sobie
0
@pazio23 Oczywiście za picie w miejscu publicznym jest mandat. Kiedyś było 100 zł. Z tego co się orientuję. Obecnie przez to co się "dzieje" słyszałem o mandacie dla gościa w wysokości 5 tysięcy złotych :O Odpuść lepiej bo różnie bywa...
10
Bosak zniszczył round two
3
@IronSanHybrid Wygrałeś xD
2
@Hiacynk Świetny film!
2
A "już Chelsea witała się z gąską" ;)
7
To już się dzieje :/
https://m.kwejk.pl/obrazek/3546235/liczenie-glosow.html
3
@koziar Oczywiście, że jest, ale płacić za niego teraz 100 baniek to głupota
1
@baczekk13 Najpierw pozwy przeciwko Barcy a teraz chce żeby Barca szła razem z nim xD Kabaret
2
@Szicek10 Za każdym razem jak widzę kogoś z jednorazówką z żabki to się zastanawiam czy zbiera żappsy
3
@Pawlak1992 Martwy a jednak żywy
Dalej nick mam słabszy niż @Chwytliwy
Nie czuję, że rymuję
Chociaż staram się ziomek, próbuję
4
Kargul i @Pawlak1992
4
@Chwytliwy @Stoiczkow I tak i nie. Wydaje mi się, że dawniej mieliśmy ograniczony dostęp do informacji. Jak pojawił się jakiś news to się czytało i była głębsza dyskusja na ten temat bo nie było za przeproszeniem tak "nasrane". Teraz masz wszystko dostępne i dana informacja zanim pojawi się jako news na głównej to już ją czytałeś 10 razy. Jest teraz wszystko szybciej, łatwiej i przyjemniej. Przez co jesteśmy też bardziej leniwi jako społeczeństwo w internecie.
1
@maroon Szczerze? Przypadkowo trafiłem na to po poście o familiadzie @IronSanHybrid
Patrzę później szansa na sukces się zaczyna, patrzę z "nim", powiedzmy z czystej ciekawości i dla śmiechu, nie zawiodłem się :D Ściek
0
@kuz No ale brać beztalencie wokalne i pseudo celebrytę co sobie sam tekstu nawet nie umie napisać, o muzyce nie wspominając xD Niech za przykład posłuży "wykon" na pamiętnym Sylwku z Marylką, gdzie ta "muzuka" się znajduje
3
Szansa na sukces i ZENEK. Legenda polskiej sceny disco polo
Wychodzi babka i pytanko prowadzącego
"kiedy zaczęła się pani przygoda ze śpiewaniem? "
Odpowiedź standard
"od kiedy pamiętam śpiewam, najpierw śpiewałam do grzałki zastępowała mi ona mikrofon"
xD
A poziom tych "wykonów" to jakaś patologia
1
@13th Smacznego! :)
2
@MarioVeB! Dobrze rozumiem Twoje podejście, ale jeden "smaruje" dziennie o brazolu, czy tam pod wieloma postami, drugi o kobietach a trzeci stara się być atencjuszem...
Czy ma jakiś uraz? Nie mnie to oceniać, chce to pisze... Może jest niespełniony, też nie wiem. Pisze bo ma do tego prawo, skoro nie łamie regulaminu, hmm.
7
@SeeleyBooth Eto'o
2
@NGTRX @pax @MarioVeB! Chłopak sobie jaja robi a wy się spinacie jak obcisłe gacie xD
0
@ksobi Matko Bosko Częstochosko xD hahaha
1
@Piotr89Sand No dzięki xD
1
@ksobi Tylko w środku :P
4
Taaak deszczyku, padaj sobie, padaj długo ❤️
1
@Piotr89Sand Obraziła się bo się obudziłem, serio
0
@Kwiatek67 Gdyby babcia była dziadkiem... Wróżenie z fusów
1
@Chwytliwy Fakt, albo ewentualnie zrobić coś takiego, że w dalszej części gry można by kupić jakieś skrawki mapki, albo były by trudno dostępne do zdobycia. No ale może jej brak to faktycznie plusik :)
1
@IronSanHybrid :O Faktoza