Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker Ale mi miło, że się gotujesz jak woda w czajniku :) gościu
0
@Striker Jeśli troszkę poszukasz i się wysilisz to Twoje punkty czy "vs" już nie będą takie mocne :)
0
@Striker zapomniałeś dodać "sądy w Polsce". Jak czytam takie brednie to mi się śmiać chce troszeczkę :)
0
@student97r to nie fejk? Hahahahaha jaaaaa xDDD
5
@Maciegg Któremu chcesz lampę wypłacić? xD
0
Rozumiem, że szacunek szacunkiem, podziw i wielkie uwielbienie, ale za każdym razem mam wrażenie, że pan Babiarz zaraz poplami sobie majty widząc Szaranowicza...
1
@bixmix Ja akurat piwerko. To zdrowie :D
4
@bixmix Dobrze gada! Polać temu Panu!
0
Wczoraj 16 meczów +1,5 gola na zielono i... nie puściłem kuponu. A jak gram, to na 5 zdarzeń 2 nie wejdą. Eh
12
Leganes zapłaci rachunek
3
Kolejnego wpieeer***olu w LM to już nie przeżyję... Nie żeby coś, ale serce pęka gdy się oglada tak "grającą" ukochaną drużynę...
1
Epika, liryka, FC Barcelona
2
@IronSanHybrid PolNo xD
0
Ibiza z czerwem i zrobi się łatwiej
0
Kuuwa, ale komedia xD
0
@Chwytliwy Dziękuję miś, że się o mnie troszczysz :)
6
@PatrykBarca oooooosz kurkwa, ale żart
0
@JohnA No kur. Jeszcze kilka godzin nad tym posiedz
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@FC1899Barca "I dodajmy że Ronaldo zrobił to w 4 Ligach. To robi wrażenie, oczywiście nic nie odbierając Leo." hahaha, co?
5
@LoveValverde Już bez przesady, jest najlepszy, gigantyczny, ale życie po Leo też będzie. A to czy będzie mieć "wielki problem" się dopiero okaże...
0
@kiper09 Oby, i oby powrót "na dłużej"
1
@Odesseiron Widzę, że czytanie ze zrozumieniem u Ciebie kuleje :) Co to kogo obchodzi i jak ma się do zadanego pytania?
0
@Wilczeq Ja się bardzo cieszę :)
0
@BARCA_FOR_EVER Worms Armageddon :)
0
@Wilczeq A ja nie :)
3
Wa-rta Poznań war-ta doznań!
0
@tristan87 o kurde, mnie usunęli za "prowokacje" ostatnio. Szanuję
0
@Avada Kedavra A Borussia Łukasza Piszczka
0
Ktoś z Was może słyszał o Bayernie Roberta Lewandowskiego czy też o Napoli Arka Milika?