0

@Striker Ale mi miło, że się gotujesz jak woda w czajniku :) gościu

0

@Striker Jeśli troszkę poszukasz i się wysilisz to Twoje punkty czy "vs" już nie będą takie mocne :)

0

@Striker zapomniałeś dodać "sądy w Polsce". Jak czytam takie brednie to mi się śmiać chce troszeczkę :)

0

@student97r to nie fejk? Hahahahaha jaaaaa xDDD

5

@Maciegg Któremu chcesz lampę wypłacić? xD

0

Rozumiem, że szacunek szacunkiem, podziw i wielkie uwielbienie, ale za każdym razem mam wrażenie, że pan Babiarz zaraz poplami sobie majty widząc Szaranowicza...

1

@bixmix Ja akurat piwerko. To zdrowie :D

4

@bixmix Dobrze gada! Polać temu Panu!

0

Wczoraj 16 meczów +1,5 gola na zielono i... nie puściłem kuponu. A jak gram, to na 5 zdarzeń 2 nie wejdą. Eh

12

Leganes zapłaci rachunek

3

Kolejnego wpieeer***olu w LM to już nie przeżyję... Nie żeby coś, ale serce pęka gdy się oglada tak "grającą" ukochaną drużynę...

1

Epika, liryka, FC Barcelona

2

@IronSanHybrid PolNo xD

0

Ibiza z czerwem i zrobi się łatwiej

0

Kuuwa, ale komedia xD

0

@Chwytliwy Dziękuję miś, że się o mnie troszczysz :)

6

@PatrykBarca oooooosz kurkwa, ale żart

0

@JohnA No kur. Jeszcze kilka godzin nad tym posiedz

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@FC1899Barca "I dodajmy że Ronaldo zrobił to w 4 Ligach. To robi wrażenie, oczywiście nic nie odbierając Leo." hahaha, co?

5

@LoveValverde Już bez przesady, jest najlepszy, gigantyczny, ale życie po Leo też będzie. A to czy będzie mieć "wielki problem" się dopiero okaże...

0

@kiper09 Oby, i oby powrót "na dłużej"

1

@Odesseiron Widzę, że czytanie ze zrozumieniem u Ciebie kuleje :) Co to kogo obchodzi i jak ma się do zadanego pytania?

0

@Wilczeq Ja się bardzo cieszę :)

0

@BARCA_FOR_EVER Worms Armageddon :)

0

@Wilczeq A ja nie :)

3

Wa-rta Poznań war-ta doznań!

0

@tristan87 o kurde, mnie usunęli za "prowokacje" ostatnio. Szanuję

0

@Avada Kedavra A Borussia Łukasza Piszczka

0

Ktoś z Was może słyszał o Bayernie Roberta Lewandowskiego czy też o Napoli Arka Milika?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?