Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LS No wiadomo :)
0
@LS Rozumiem, że obie opcje wypróbowane?
1
@LeoMessiah Dzięki
2
Finlandia co za poziom
1
@Danchos jutro będzie futro
0
Z Gruzją wygramy, sukces
0
Można nie po angielsku? Można :D
0
@l0Messini Kaczyński ogląda teraz Smoleńsk, więc jemu to wszystko jedno
0
Ogieeeeeeeń!!!!
1
@Danger204 Jak nie wygrasz to nie pokazuj się w jaka to melodia!
1
@Coutinho007 To jest bardzo prawdopodobne :P
1
@Coutinho007 To jest nas dwóch już :)
5
Żewłakow przy golu Juventusu o Realu. Ten to ładnie musi tasować kondora myśląc cały czas o białych. Hyy
3
@Kiiciioro Uj z nim. Nie nasz cyrk, nie nasze małpy
6
@LeoMessiah Coś pięknego to by było jakby Barca zakończyła ten sezon z dubletem :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Don-Corleone O, nominowałeś :) to hmm... Giant - Calvin Harris & RagnBone Man. Uzasadnienie? Fajnie wchodzi i już :) @Kgorecki2500 dawaj młody :)
0
@Volcano La Rambla zaskakuje, non stop
4
@socha No, i Puig co się pcha przed kamerę to masakra
0
Adele
SIA
LP
Nawet z tym no wiecie
3
@Ricc Serio czy popiłeś? xD
1
@Nano22 Ja pier'""e, zaś pić xD
0
@Coutinho007 Rozumiem co piszesz, ale mój komentarz to raczej taki trochę płaczek. Bo jak ktoś mi napisze, że na przykład jeszcze może się zdarzy lepszy etc. Co z tego? Bo nie wierzę, że w erze Diego gadali "a wiesz, może ktoś lepszy się trafi". Ten zamyka nam gęby tym co wyprawia na boisku, tamten coś tam wyprawiał, a ten, który będziemy wyprawiał rzeczy z kosmosu kiedy mnie nie będzie to co? Z nieba mu będę kibicował? :P A dam sobie rękę uciąć, że lepszego nie będzie.
I P.s Walić te mistrzostwo świata :)
2
@Coutinho007 No ja sobie tak myślę, że jak oglądałem Barcę za Ronaldinho to było fajnie, i było. Tę za czasów Kluiverta itd. pamiętam jedynie jak przez mgłę. Ale no, zakochałem się jakby nie patrzeć w Barcy Leo. Bo jak teraz powiem? W Barcy Xaviego, Iniesty, Pique, Alvesa? Oczywiście, ich kocham piłkarsko i wspominam czy będę wspominał z wypiekami na twarzy, ale to jest epoka Leo.
2
Jeszcze nie odchodź o królu złoty :( Piszę tak na poważnie. Wiem, że była Barcelona przed Leo i będzie po nim... ALE to jest przecież Leo Messi. Jego nikt nam nie zastąpi.
12
@Emhyr Starzeje się, to normalne. Ale nienormalne jest to, że ludzie piszą, że nie daje rady
5
@Comentateiro Leo MUSISZ
1
@BART97 No tak, może miał a może nie miał. Prawda jest teraz taka, że ani jeden ani drugi nie gra, bo powiedzieć, że Umtiti gra to by dużo powiedzieć. Więc, teraz nasuwa się pytanie, co lepsze albo co można w takiej sytuacji zrobić? Odpowiesz?
Umtiti miliony to ma pewnie na koncie, zależy jakie miał/ma ambicje.
Fati to młody gówniak w porównaniu do Samu, piłkarsko. Różne organizmy itd. itd.
1
@rocky5 o jebs, zapomniałem, że on u nas "gra"
0
@Gwyn Kontrapienta xD