- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
2
Jeszcze nie odchodź o królu złoty :( Piszę tak na poważnie. Wiem, że była Barcelona przed Leo i będzie po nim... ALE to jest przecież Leo Messi. Jego nikt nam nie zastąpi.
2
@Martwy Po nim będzie pytanie tylko jaka bo gdyby po nim miała być obecna to nie wróże nic innego jak Barcelone z początków 21 Wieku gdyby go teraz nie było i byśmy musieli polegać na Griezmannie i Dembele...
2
@Coutinho007 No ja sobie tak myślę, że jak oglądałem Barcę za Ronaldinho to było fajnie, i było. Tę za czasów Kluiverta itd. pamiętam jedynie jak przez mgłę. Ale no, zakochałem się jakby nie patrzeć w Barcy Leo. Bo jak teraz powiem? W Barcy Xaviego, Iniesty, Pique, Alvesa? Oczywiście, ich kocham piłkarsko i wspominam czy będę wspominał z wypiekami na twarzy, ale to jest epoka Leo.
1
@Martwy Chodziło o erę post figo, kiedy to kupili Overmarsa za kupę siana i 4 lata tłukliśmy sie nie o majstra a LM. Gdyby Leo teraz odszedł mieli byśmy to samo.
0
@Coutinho007 Rozumiem co piszesz, ale mój komentarz to raczej taki trochę płaczek. Bo jak ktoś mi napisze, że na przykład jeszcze może się zdarzy lepszy etc. Co z tego? Bo nie wierzę, że w erze Diego gadali "a wiesz, może ktoś lepszy się trafi". Ten zamyka nam gęby tym co wyprawia na boisku, tamten coś tam wyprawiał, a ten, który będziemy wyprawiał rzeczy z kosmosu kiedy mnie nie będzie to co? Z nieba mu będę kibicował? :P A dam sobie rękę uciąć, że lepszego nie będzie.
I P.s Walić te mistrzostwo świata :)
1
@Martwy Nie płaczek ale obecnie byśmy mieli w ataku gdyby nie Leo tylko Griezmanna Dembele i Trincao z czego tylko Griezmann daje jakieś liczby. O Trincao i o Martinie szkoda gadać nawet.