La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

1

Chyb te pożary to nie przypadek...

"Ze szczątkowych informacji wynika, że ogień jest już 500 metrów od sarkofagu przykrywającego IV blok Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej. Prawdopodobnie płoną teraz budynki, których używano do budowy obiektu. Niestety, nie płynie z tego rejonu pożaru zbyt wiele danych - prawdopodobnie z powodu zagrożenia na miejsce nie są wpuszczane osoby niebiorące udziału w gaszeniu pożaru.

Na tym terenie znajdowaliśmy bardzo dużo hotspotów, czyli punktów o znacznie podwyższonego poziomu promieniowania. Zaznaczamy jednak, że zagrożenie radiacyjne jest tylko o charakterze lokalnym. Budynek który widać na zdjęciu mogą rozpoznać osoby, które jeździły z nami na wyprawy. Znajduje się on obok zakrętu do placu widokowego z którego zawsze robimy zdjęcia na sarkofag. To tam znajduje się również pomnik budowniczych.

Tymczasem do Czarnobylskiej Strefy Zamkniętej zbliżają się chmury deszczowe. Wilgotność powietrza wzrasta i zapowiada się niewielkie opady na dzisiejszy wieczór. Więcej wody ma spaść w nocy. Oby to wystarczyło, bo kolejny deszcz nie nadejdzie prędko."
//napromieniowani.pl
Fot. Mykhailo Teslenko

1

@NemeZis93 No dobra, były pożary w Australii. Było widmo III wojny światowej, trwa pandemia. To teraz czas na kolejną plagę - promieniowanie radioaktywne ;P

0

@NemeZis93 Użytkownik @macio_944 kilka postów niżej... No i ładnie wyjaśnił

0

@NemeZis93 @macio_944 a sarkofag grozi zawaleniem xD to nie wiem czy się przygotowali na niebezpieczeństwa ^^ to ukraina :D https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/604735,czarnobyl-elektrownia-jadrowa-sarkofag-wyburzenie.html

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?