- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
22
Spotkałem wczoraj mojego dawnego nauczyciela z czasów technikum. Rozmowa zeszła na temat wyborów. Jej przebieg wyglądał mniej więcej tak:
On: Osobiście będę głosował na prezydenta Andrzeja Dudę.
Ja: Nie popieram jego prezydentury. O ile wizerunkowo jest u niego bez zarzutu, to jednak najpoważniejsza wadą jest fakt, że jest marionetką w rękach Kaczyńskiego i robi wszystko, co ten mu każe.
On: Bzdura. Kaczyński nie ma tu nic do rzeczy. To wszystko wymysły PO, bo sami nie mogą wygrać wyborów, to wymyślają bzdury.
Niby człowiek inteligentny, wykształcony, a jednak... Grzecznie się pożegnałem, bo nie było sensu...
3
@NeroTFP Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
1
@NeroTFP ja ostanio mialem taka wymiane z Romem/cyganem który bardzo zachwalał Dude pis 500 itp. Znam goscia, 50 lat na karku i nigdy w zyciu nie pracowal jak ich większość, a na socialach tu i zagranica to zęby zjedli. Takze ciesze sie ze moje pieniazki z opodatkowania mojej pensji od 28 lat trafiaja do nich jak i innych mocno potrzebujacych i wiecznie niepracujacych itp . A zapomnialem to nie moje pieniazki tylko rzadu, pisu , prezesa i Dudy, bo to oni im daja.