19 września 2009, 22:45
0
Magicy
19 września 2009, 22:05
Ibraaaaaa
17 sierpnia 2009, 18:42
Najlepszego Titi ,życze wielu bramek dla Barcy
9 sierpnia 2009, 11:44
[*]
26 lipca 2009, 21:47
Dzięki za wszystko.Powodzenia w Interze
27 maja 2009, 20:01
co oni 5-cioma pomocnikami graja lol
7 maja 2009, 20:44
JimMorrisonFCB W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez władze klubu podano, że popularny w stolicy Katalonii "Rafa" w tym sezonie już nie zagra. Źródło: marca.com No nie wiem z tym marquezem ale juz 1 cud widzielismy
10 maja 2009, 19:40
I się chłopak przełamał
20 czerwca 2009, 11:54
zapomniał o Hiszpani
6 maja 2009, 22:44
Dobra panowie ale jaki mamy okrojony sklad abidal dani znow kur..beda jaja z obrona ale dzis nie to jest najwazniejsze
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Magicy
0
Ibraaaaaa
0
Najlepszego Titi ,życze wielu bramek dla Barcy
0
[*]
0
Dzięki za wszystko.Powodzenia w Interze
0
co oni 5-cioma pomocnikami graja lol
0
JimMorrisonFCB
W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez władze klubu podano, że popularny w stolicy Katalonii "Rafa" w tym sezonie już nie zagra.
Źródło: marca.com
No nie wiem z tym marquezem ale juz 1 cud widzielismy
0
I się chłopak przełamał
0
zapomniał o Hiszpani
0
Dobra panowie ale jaki mamy okrojony sklad abidal dani znow kur..beda jaja z obrona ale dzis nie to jest najwazniejsze