0

Magicy

0

Ibraaaaaa

0

Najlepszego Titi ,życze wielu bramek dla Barcy

0

[*]

0

Dzięki za wszystko.Powodzenia w Interze

0

zapomniał o Hiszpani

0

co oni 5-cioma pomocnikami graja lol

0

busqets??????lol ale wymyslil ale moze keite zostawia w razie czegos

0

Tylko bez busquetsa blagam

0

brac ville albo zlatana

0

Moze w finale Henry zagra na srodkowego napastnika

0

2 okazje eto na techniczny strzal.Oj musi sie jeszcze od Henrego pouczyc

0

Bóg kocha Barcelone Jeszcze Henry

0

I się chłopak przełamał

0

Ja bym sprawdzil Casceresa w takim meczu wlasnie z silniejszym przeciwnikiem

0

WiliFcb

Nie patrz na mecz z Bayernem bo tam nie mial z kim grac musial cos sam kombinowac

0

On musi zagrac bo znowu bedzie Pep musial tak poustawiac sklad ze moze to wygladac gorzej niz z chelsea i tam mamy wystarczajace klopoty w obronie troche duzo tego pecha.

0

Sory ze nie z tematem

Moja zapowiedz finalu

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9352986b21fd18c.html

0

Dzieki wlasnie znalazlem

0

nie ma ktos z tvp2?

0

JimMorrisonFCB

W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez władze klubu podano, że popularny w stolicy Katalonii "Rafa" w tym sezonie już nie zagra.

Źródło: marca.com

No nie wiem z tym marquezem ale juz 1 cud widzielismy

0

sklad na final w obronie sylvinho,Pique,???,Puyol kto w miejsce pytajnika?

0

jak myslicie Barca sie bedzie odwolywac co do kartek bo zostalo nam 4 obroncow puyol,pique,sylvinho,casceres nie ciekawie to wyglada

0

A ja pociesze wszystkich Cules pamietacie slowa Murinho ,,Jestem pewny że Manchester awansuje do finalu ale jestem tez pewien ze napewno go przegra".Po drugie nikomu nie udalo sie obronic jeszcze trofeum

0

A Menu jest juz pewne wygranej w finale z tego co wyczytalem na ich forach.Mamy slaba obrone ponoc wystarczy tylko wylaczyc srodkowych pomocnikow i ich atak ma nas rozwalic dzieci NEO i tyle

0

ale dlaczego wszyscy mowia ze kartki sie licza ??????

0

Dobra panowie ale jaki mamy okrojony sklad abidal dani znow kur..beda jaja z obrona ale dzis nie to jest najwazniejsze

0

Niemozliwe

0

Gol

0

Czekaj tu tyle czasu martw sie i co trzeba do nastepnego roku czekac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?