0

No i mialem racje brakuje Powera w 2 lini i Henrego w ataku a bez iniesty w srodku idzimy jak to wszystko wyglada tyle odemnie

0

najsilniejszy sklad chelsea a nasz???Rozum mówi co innego a serce ...

0

Może Henry zagra w 2 polowie albo cos

0

no pieknie zaczynam watpic

0

Czemu tak samo jak na onecie na Nsporcie komentator mówi że jak zawodnik zagrożony żółta kartka ja dostanie nie wystapi w finale ?

0

Byłbym jednak spokojniejszy gdyby Henry zagral

0

kurde nie dobrze on musi grac

0

dzis po treningu moze cos wiecej powiedza;p

0

Myśle żę jakoś lekarze go postawia na nogi zwarzajac na range

0

Oby to byla nieprawda jego wzrost jest potrzebny na chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?