0

Wszystkiego Najlepszego Afi !

0

Mysle, ze bedzie 4-1 ^^ oraz Hat-Trick Messiego? ;O

Powodzenia Barcelono! po 3 PKT :)

0

29.11.2010 - Ta data utkwiła nam w pamięci Kiedy to Barcelona Rozgromiła Real 5-0, Kto wtedy sędziowal? Oczywiscie Iturralde González ! !

Przypominam Mecz Milan-Barcelona na Otwartym Polsacie juz w Srode ! !

0

Brawo Pedro, nie przeszedles obok tego obojętnie, jest to piękny gest, Ronaldo gdyby byla taka sytuacja wysmial by dziewczyne, jeszcze raz Gratulacje.

0

Jesli Barcelona wygra z Realem a jestem w 100% przekonany, ze tak sie stanie to Barcelona bedzie miala Psychologiczna przewagę nad Realem ktory Z meczu na mecz bedzie coraz gorzej sobie radzil z piłką. A więc 6 pkt jak najbardziej do odrobienia.

0

Po 3 Oczka Barcelono po 3 Oczka ! Liczę na wysokie zwycięstwo, Wspaniałą grę naszego zespołu oraz na Hat Tricka Messiego. :) Niech Messi pokaże C.Ronaldo kto tu rządzi i wyprzedzi go w Klasyfikacji Strzelców. Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?