Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Ja też jestem Zielem zafascynowany
2
@BorzyKrzys Piękni są, to jest pasja, a nie Hajty i Wichniakri
12
@IronSanHybrid Łymyn https://www.emojimeaning.com/img/img-apple-160/2615.png
3
@wasacz Niefortunne xD Pewnie zagonił ja do treningów, a ona akurat musiała zareklamować krem do pięt, albo miała plan zwiedzić Monaco
8
@bartas97 Robienie tych rankingów to idiotyzm, można Messiego na 1 miejsce dać i to wszystko, już mówię dlaczego.
1. Inne czasy, inna piłka, inne pieniądze w piłce, inne możliwości regeneracji i przygotowania do sezonu, inne formaty rozgrywek
2. Nie ma fizycznej możliwości żeby ktoś obejrzał chociażby połowę meczów z udziałem piłkarzy z różnych epok i miał obiektywny podgląd na danego piłkarza
3. Ile ludzi tyle opinii
0
@betonito Facet z roku na rok coraz gorszy, jestem zdziwiony, może kolejny Phillips do kolekcji
0
@Emhyr Takie chude nogi, że przy mocniejszym strzale i zablokowaniu, by się połamały
2
@draxidox Ksieciunio kochany poratuj 2 złotymi
4
MGK wraca do rapu i to z mocnym numerem
1
@Deviler Matic, by trafił
6
@MichuZ44 No i ukraińskiego Neymara potykajacego się o własne nogi w premier league
10
@mientusek1407 Nie słyszałem żeby Liverpool był tak zadłużony jak Barca
0
@MesQueUnClub96 Przecież Ty dopiero co się uczyłeś chodzić jak do tego doszło
2
@Firestone Oby nie tak jak Napoli z Milanem
5
Co do tego, że Mourinho oddał medal swój, bo przegrał finał i nie ma szacunku xD Rok temu po wygranym finale LK również oddał swój medal kibicowi Romy
0
@Tasde Ten sędzia w PL sędziuje taka sama patologie co druga kolejkę, dla mnie to niewytłumaczalne i absurdalne jakim cudem on dostał taki mecz do gwizdania, gdybym był jakimś ultra kibicem Romy, to bym wczoraj chyba tv pięścią rozwalił, jedno z najgorszych sędziowań ostatnich lat
1
Sędziowie z la liga = sędziowie z premier league, nie dość że w lidze się kompromitowali nie gwiżdżąc ewidentnych fauli, kartek za karygodne wejścia, to jeszcze w europejskich pucharach się ośmieszyli, jak na najbardziej popularna ligę jest to nie do zaakceptowania. Nie oglądam za dużo meczy bundesligi, ale wydaje mi się, że tam jest najlepsze obecnie sędziowanie w erze Varu, sędzia nawet jak się pomyli i dwóch karnych nie gwizdnie to biegnie sprawdzić i zmienia decyzję, a tu według własnych widzimisi latają z tym gwizdkiem ignorując przepisy ustalone przez nich samych
0
20:45 kolejny baraż do przegrania HSV, który to już? Chyba 4 z rzędu, kursy mówią same za siebie, 1.67 na Stuttgart, 4.8 HSV. Chociaż rewanż będą mieli u siebie, ale czy im coś to da?
0
@Albatros Sevilla do doliczonego czasu 1 połowy nie wyszła na boisko
1
@Albatros Widzę moderacja również podziela zdanie, że Sevilla tego nie wygrała i trzeba zrobić wszystko żeby anulować wynik meczu
4
@BorzyKrzys On nie czuje różnicy w cenach jak Glapiński
1
@TheNekro94 Przecież tu nie ma żadnego kibicowania tylko czysta nienawiść do jednego faceta xD
5
#78 nutka na dziś
Dua Lipa & Angèle – Fever
Cudownie tutaj Angèle brzmi na refrenie po francusku
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13170773
@Kessie
1
@Medium
#78 nutka na dziś
Dua Lipa & Angèle – Fever
4
To chociaż Fiorentina niech wygra.. Bo Interowi to ja kibicować nie będę xD
0
@Esteban_ Mecz się skończył jak łysol karnego nie podyktował
0
@PatriBarca Jak on wygrywał LM, to większości tutaj na świecie nie było xD 20 lat później znowu w finale, rzeczywiście
1
@karci0 Tak
1
Dla mnie Sevilla tego nie wygrała, łysy wydrukował
0
Niestety, tak jak myslalem, bez humoru jutro