Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@GeneralXavi Wystarczy być kibicem włoskiej piłki, pozdrawiam
0
Pawełek opierdzieli ruskie pierogi po meczu
0
@Bartula Dobre tempo meczu jest, szczegolnie Romy
0
Sevilla może dojedzie pod koniec z czerwem Acuni
0
PAWEŁ, coś pieknego!!!!!!!!! Jazda
0
@BorzyKrzys W każdym innym miejscu, by odgwizdał faul
0
Przecież to jest karny
1
Na razie Roma motorycznie świetnie wygląda, a tego się najbardziej obawiałem
0
@MesQueUnClub96 Brawa dla Bayernu
2
@BorzyKrzys Lepiej w Niemczech grać jak Barca i odpaść z Frankfurtem xDD
0
@Deviler Finały są po to żeby je wygrywać
0
Abraham jaki luzik, jak Nazario w prime
0
@Deviler No i co z tego?
0
@takisobiektos Oby im pary nie zabrakło, no i żeby Dybala więcej niż 60 minut wytrzymał
0
Jezu no chłopie to ładujesz w prawy po ziemi, Jose ofensywny styl dzis
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@tomek8756 Też bardzo lubię, szczególnie w leonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Pawełek w 1, pieknie
1
@wasacz Ciekawe jak u Messiego francuski
0
@LM10GOAT Najlepiej do Arsenalu, na tak
2
@escarabajo Haha i tylko próbują mydlić oczy, że chciał wrócić tak bardzo
0
@Ascend Czapką też rzuciła?
5
@barcanawieki Już nie mogę się doczekać zdjęć z treningów Al-Hilal
1
@Archie Brud, smród, akty wandalizmów, przestępczość, narkomania, drożyzna, BLM, LGBT i co tylko najgorszego przyjdzie do glowy
4
USA kiedy Polacy mają już zniesione wizy
https://m.jbzd.com.pl/obr/3076645/kensington-w-filadelfii-moglo-by-byc-planem-filmowym-the-walking-dead
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/05/normal/GWJkPGZt3EXFdAy6G4AXdkxZ4RGKhVX3.png
1
@Kluivert_P Haha, akurat teraz jeżdżę zlomkiem w gnoju :D
5
@Kidd No i pora wyjąć grilla popołudniu
16
@LS Aż mnie naszła ochota na żeberka i karkówkę
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nie po to rozbierałem pół samochodu żebym teraz nie mógł głośno muzyki posłuchać, jak ja muszę w restauracji, czy innych miejscach znosić krzyki i piski dzieci to jest dobrze :) Te kilka sekund jak przejadę nikomu krzywdy nie robią
4
Na Emirates prawdziwe atrakcje
https://www.benchwarmers.ie/%f0%9f%9a%a8-arsenal-fan-goes-to-emirates-stadium-naked/264166/?utm_source=rsn&utm_medium=rsn&utm_campaign=gac0119