6

@GeneralXavi Wystarczy być kibicem włoskiej piłki, pozdrawiam

0

Pawełek opierdzieli ruskie pierogi po meczu

0

@Bartula Dobre tempo meczu jest, szczegolnie Romy

0

Sevilla może dojedzie pod koniec z czerwem Acuni

0

PAWEŁ, coś pieknego!!!!!!!!! Jazda

0

@BorzyKrzys W każdym innym miejscu, by odgwizdał faul

0

Przecież to jest karny

1

Na razie Roma motorycznie świetnie wygląda, a tego się najbardziej obawiałem

0

@MesQueUnClub96 Brawa dla Bayernu

2

@BorzyKrzys Lepiej w Niemczech grać jak Barca i odpaść z Frankfurtem xDD

0

@Deviler Finały są po to żeby je wygrywać

0

Abraham jaki luzik, jak Nazario w prime

0

@Deviler No i co z tego?

0

@takisobiektos Oby im pary nie zabrakło, no i żeby Dybala więcej niż 60 minut wytrzymał

0

Jezu no chłopie to ładujesz w prawy po ziemi, Jose ofensywny styl dzis

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@tomek8756 Też bardzo lubię, szczególnie w leonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Pawełek w 1, pieknie

1

@wasacz Ciekawe jak u Messiego francuski

0

@LM10GOAT Najlepiej do Arsenalu, na tak

2

@escarabajo Haha i tylko próbują mydlić oczy, że chciał wrócić tak bardzo

0

@Ascend Czapką też rzuciła?

5

@barcanawieki Już nie mogę się doczekać zdjęć z treningów Al-Hilal

1

@Archie Brud, smród, akty wandalizmów, przestępczość, narkomania, drożyzna, BLM, LGBT i co tylko najgorszego przyjdzie do glowy

1

@Kluivert_P Haha, akurat teraz jeżdżę zlomkiem w gnoju :D

5

@Kidd No i pora wyjąć grilla popołudniu

16

@LS Aż mnie naszła ochota na żeberka i karkówkę

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nie po to rozbierałem pół samochodu żebym teraz nie mógł głośno muzyki posłuchać, jak ja muszę w restauracji, czy innych miejscach znosić krzyki i piski dzieci to jest dobrze :) Te kilka sekund jak przejadę nikomu krzywdy nie robią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?