0

@maroon Stać bym nie stał za czymkolwiek, ale zjeść czasem lubię

0

@MesQueUnClub96 Cofnęli się 60 lat do tyłu, chociaż mentalnie dalej byli sto lat w tyle, więc może i dobrze

5

Lech w pierwszej rundzie kwalifikacji do LM może trafić na Qarabag, Tiraspol, czy Slovan xD Jak któryś z tych trzech trafia to raczej szybkie zakończenie przygody to będzie

2

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/06/VkKAhBPcvIsOtLu3rNGQl0enzMRPDfN5.mp4
rosjanie w kolejce do jednej z 15 otwartych restauracj mc donald's, przemianowanych na "Vkusno & Tochka

5

@FC1899Barca Polska gurom!

1

@Hosh Tam cokolwiek działa?

4

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/06/normal/fDIhXf7vMytx76Mcbj4tZr7Dk29XlnvD.jpg
Edyp może się powstydzic, jeszcze się na bimbaly gapi xD

0

@draxidox Przecież Ci ludzie z kamerkami sami prowokują swoją jazda innych kierowców do wymuszeń/wykroczeń, tfu

0

@Rust_Cohle Kogo? XD

0

@Zoker Oglądam tylko kanały motoryzacyjne

1

@marcin62 Ile tej populacji wymarlo przez 2/3 lata? Przecież miało ubyć w cholerę społeczeństwa, trupy na ulicy miały leżeć, eh

3

@mm_ Prawdziwy samiec alfa i Chad

1

Ale bym sobie zobaczył atak Mbappe Lewy Messi o ludzie

0

@jacobFCB Bądźmy spokojni, chłop zagrał jeden top sezon w portugalskiej, wystarczy zobaczyć jakie liczby kręcił Bruno w Sportingu. Ma 22 lata, a zeszły sezon miał słaby zważając na to w jakiej lidze gra

0

@QAnon A daj spokój, dobrze że o 21 nie wracałem jak miałem w zamiarze, bo byłby koniec xD

3

@QAnon Gość tam ma żonę, dzieci, rodzinę, więc wiadomo ciężko. Szczególnie że żonka noga na pewno tupnela i nie było mowy o sprzeciwieniu się, patowa sytuacja

0

@BartqRKO Myślałem, że będzie lepsza droga, haha

1

@Tomek54321 Ja już druga taka mam sytuację, kiedyś mnie na pole wykopała i prawie pod kombajn się wpierdzielilem xD

0

@graco14 Wiem o tym, od dziś tylko janosik

1

@kacper201 Najkrótsza była przez taki asfalt z dziurami, że kur.. leciały co 10 sekund xD
Więc dla odmiany najdłuższa wziąłem

0

Google mapy to najgorsza nawigacja na świecie, wracałem dziś z morza, wziąłem najdłuższa trase, wpieprzylo mnie w las jakiś, przypieprzylem o dziurę miska i coś urwałem, w dodatku 50 km na darmo przejechałem, ostatni raz. Mam nadzieję, że wasza niedziela lepiej wyglądała

21

2

@kamilos1214 Jak zdałem ledwo co prawko to co drugi dzień za 25 tankowałem i miałem wbite xD

1

@tomek8756 Oczywiście, że daje, zaradnym ludziom po dupie

4

@Image I tylko Fabinho Bernardo Mbappe się sprawdzili xD

0

@Tomix_83 A co wy mysleli, że za 20 go puszcza? XD

12

Komentarz usunięty

3

@masq Mniej jedz, mniej pij, mniej oglądaj, mniej zużywaj wody, najlepiej w wodzie niech się dwie osoby myją, 1 woreczek herbaty na dwie herby, no i w zimę nie pal, zamiast tego sobie koce ciepłe ogarnij

7

@Encore Ciekawe, czy kobiety patrzą na jego charakter, bo to najważniejsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?