Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Stać bym nie stał za czymkolwiek, ale zjeść czasem lubię
0
@MesQueUnClub96 Cofnęli się 60 lat do tyłu, chociaż mentalnie dalej byli sto lat w tyle, więc może i dobrze
5
Lech w pierwszej rundzie kwalifikacji do LM może trafić na Qarabag, Tiraspol, czy Slovan xD Jak któryś z tych trzech trafia to raczej szybkie zakończenie przygody to będzie
2
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/06/VkKAhBPcvIsOtLu3rNGQl0enzMRPDfN5.mp4
rosjanie w kolejce do jednej z 15 otwartych restauracj mc donald's, przemianowanych na "Vkusno & Tochka
5
@FC1899Barca Polska gurom!
1
@Hosh Tam cokolwiek działa?
4
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/06/normal/fDIhXf7vMytx76Mcbj4tZr7Dk29XlnvD.jpg
Edyp może się powstydzic, jeszcze się na bimbaly gapi xD
0
@draxidox Przecież Ci ludzie z kamerkami sami prowokują swoją jazda innych kierowców do wymuszeń/wykroczeń, tfu
0
@Rust_Cohle Kogo? XD
0
@Zoker Oglądam tylko kanały motoryzacyjne
1
@marcin62 Ile tej populacji wymarlo przez 2/3 lata? Przecież miało ubyć w cholerę społeczeństwa, trupy na ulicy miały leżeć, eh
3
@mm_ Prawdziwy samiec alfa i Chad
1
Ale bym sobie zobaczył atak Mbappe Lewy Messi o ludzie
0
@jacobFCB Bądźmy spokojni, chłop zagrał jeden top sezon w portugalskiej, wystarczy zobaczyć jakie liczby kręcił Bruno w Sportingu. Ma 22 lata, a zeszły sezon miał słaby zważając na to w jakiej lidze gra
0
@QAnon A daj spokój, dobrze że o 21 nie wracałem jak miałem w zamiarze, bo byłby koniec xD
3
@QAnon Gość tam ma żonę, dzieci, rodzinę, więc wiadomo ciężko. Szczególnie że żonka noga na pewno tupnela i nie było mowy o sprzeciwieniu się, patowa sytuacja
0
@BartqRKO Myślałem, że będzie lepsza droga, haha
1
@Tomek54321 Ja już druga taka mam sytuację, kiedyś mnie na pole wykopała i prawie pod kombajn się wpierdzielilem xD
0
@graco14 Wiem o tym, od dziś tylko janosik
1
@kacper201 Najkrótsza była przez taki asfalt z dziurami, że kur.. leciały co 10 sekund xD
Więc dla odmiany najdłuższa wziąłem
0
Google mapy to najgorsza nawigacja na świecie, wracałem dziś z morza, wziąłem najdłuższa trase, wpieprzylo mnie w las jakiś, przypieprzylem o dziurę miska i coś urwałem, w dodatku 50 km na darmo przejechałem, ostatni raz. Mam nadzieję, że wasza niedziela lepiej wyglądała
21
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/06/w94VRMpYVzs93mwztcnJJ58sis4BYcpE.mp4
Coś mądrego w internecie w końcu
2
@kamilos1214 Jak zdałem ledwo co prawko to co drugi dzień za 25 tankowałem i miałem wbite xD
1
@tomek8756 Oczywiście, że daje, zaradnym ludziom po dupie
4
@Image I tylko Fabinho Bernardo Mbappe się sprawdzili xD
0
@Tomix_83 A co wy mysleli, że za 20 go puszcza? XD
12
Komentarz usunięty
3
@masq Mniej jedz, mniej pij, mniej oglądaj, mniej zużywaj wody, najlepiej w wodzie niech się dwie osoby myją, 1 woreczek herbaty na dwie herby, no i w zimę nie pal, zamiast tego sobie koce ciepłe ogarnij
7
@Encore Ciekawe, czy kobiety patrzą na jego charakter, bo to najważniejsze
3
https://plejada.pl/newsy/andy-cartwright-nie-zyje-jego-cialo-zostalo-pocwiartowane-i-trzymane-w-lodowce/hm98h61
Fajna żonka