MejorCampeones
Dołączył/a: luty 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Busi to obecnie topka u nas więc jego zejście to tragiczna wiadomość... i to jeszcze w takim ważnym meczu
0
Kolejny karny niepodyktowany, to juz norma w tym sezonie, jakbyśmy przeliczyli to nie zdziwiłbym się jakby wyszła średnia 1 na mecz
0
Czemu w ostatnich meczach jedyni którzy dostają okazje, żeby się pokazać to Roberto i Moriba? Trincao to czasem dostanie te 5 minut, ale np Puig czy Pjanic to nawet 5 minut nie dostaną. Wygląda to jakby trener nie umiał reagować na bieżąco a zmiany były planowane przed meczem.
2
Bądz jak Alba, biegnij wzdłuż pola karnego i oddał piłkę do tyłu stoperom...
1
Karny Messiego taki jak zaangażowanie całej drużyny w walke o mistrza
0
Zna ktoś skuteczność obronionych strzałów Ter Stegena w ostatnich meczach? Bo jedyne co pamiętam to jak tracimy bramki, a jakiś obronionych strzałów to sobie nie przypominam.
0
W taki sposób walczyć o mistrza... Wstyd
0
xdddddddddddddddd
0
Jeśli zmianą, która ma ratować wynik będzie S.Roberto za Desta to chyba padne.
0
Dembele na drugą połowę musowo. Ktoś musi to rozkręcić. Ale widzę że on się nawet nie rozgrzewa więc szykuje się nudna kopanina...
1
@sintesox Brak skrzydłowych to jedno, nie mamy też normalnej "9", która mogłaby wykańczać akcje i czekać na piłki w polu karnym. Od biedy czasem Griezzmann czy de Jong się wejdą w pole karne a tak to pustki.
6
Za Pedriego powinien grać Dembele na skrzydle, bo tak to prawa strona jest bezuzteczna. Sam Dest nic nie jest w stanie zrobić. Lewa strona przeludniona, na prawej sam Dest i weź tutaj zaskocz rywala.
2
S.Roberto może ma więcej wyjść i gra bardziej piłką niż Dest, ale nie ma z tego żadnych konkretów. Juz wolę lekko chaotycznego Desta, który może zaskoczyć i zdobyć gola albo asystę, niż przewidywalnego Roberto, który wykorzystuje jedną okazję na dwadzieścia.
1
Albie może i troche spadła forma, ale trzeba też zauważyć że akcje toczą się głównie prawą stroną, więc Hiszpan nawet nie ma jak zabłyszczeć. Obok niego gra tylko Moriba, a Messi Griezzmann i de Jong biegają bliżej drugiej flanki. Jak zawsze był problem z osamotnionym Roberto to teraz jest na odwrót. Inaczej to wyglądaloby z Dembele, ale Antka ciągnie do tej prawej.
0
kryminał w wykonaniu geja
2
Messi twarde kości ma, aż dziwne ze normalnie gra dalej
1
Roberto za Desta? Poważnie?
0
Ale Pedri teraz to zepsuł... Powinien za niego Dembele wejść w przerwie, idealny na długie piłki, dzisiaj to ma sens z tak wysoko ustawioną obroną Villarrealu
1
Przez ten VAR to coraz ciężej gole strzelać. Przecież wiadomo że gracz atakujący będzie sylwetką wychylony do przodu bo kieruje sie w strone bramki, a obrońca w takiej sytuacji będzie stał prosto lub będzie nawet odchylony. A jak oni koniec barku liczą jako koniec rękawa to już kompletnie niedorzeczne jest. Wystarczy że zawodnik gra w większej koszulce i już jest inna perspektywa.
1
Wydawało mi się jakby ten spalony był bardziej od łokcia niż od barku Joty mierzony xd
Varem też można łatwo manipulować i wcale to nie daje sprawiedliwosci
0
Ale ten Liverpool słaby się zrobił. Tyle niedokładności i głupich strat, łatwo dają się ogrywać. Kompletnie inny zespół niż ten wygrywający ligę i LM.
2
Messi zawodnik meczu xdd
Ciekawe
6
Skoro nikt nawet nie próbuje wypuścić Dembele na wolne pole mimo że on ciągle wybiega, to nie wiem jaki jest sens grania nim na "9". Na skrzydle potrafi rozbujać a grając tak jak teraz, bez podań, to będzie niewidoczny.
5
Szczęsny to chyba nie wiedział gdzie jest bramka. Tak odsłonić pierwszy słupek to tragedia jakaś
0
Mingueza jak czyści na razie
0
Wydaje mi sie ze Pique na adrenalinie jedzie i że z kolanem coś serio się przekręciło
3
po co on kotleta wpuszcza, jakby nie mógl dać pograć konradowi albo puigowi
4
Ciężko nam sie przestawić z mentalności dominatora i zwycięzcy w mentalność po prostu dobrego zespołu. Mówię o nas, o kibicach. Nagle coś zniknęło i z tym zniknęły puchary i wyniki z silnymi drużynami. Ciągle jest wiara ale z sezonu na sezon coraz mniejsza. Obecnie po serii tylu upokorzeń i ciągłym brakiem poprawy ciężko przed sezonem jest celować w jakiekolwiek trofeum. Na LM jesteśmy za słabi, w PK zawsze przydarza się jakaś wpadka a w lidze głupio gubimy punkty. Ci którzy uważają, że odejście Messiego naznaczy nowy, lepszy czas, w którym w końcu się odbudujemy, są w błędzie. Pojedyncze mecze bez Leo mogą nam wyjść dobrze, możemy zagrać lepiej w obronie ale na dłuższą metę jego odejście jeszcze bardziej nas pogrąży. Ciężko obecnie jest być kibicem Barcelony, głównie przez nasze wysokie oczekiwania, które jednak nie są bezpodstawne bo mamy najlepszego piłkarza w historii w swoich szeregach, który otoczony jest wielkimi nazwiskami, przynajmniej na papierze. Ale chyba trzeba sobie w końcu uświadomić, że to co było już nie nadejdzie, przynajmniej nie w najbliższej przyszłości. Nasza dominacja była wyjątkowa ale nic nie trwa wiecznie.
2
Tak pewnego karnego dawno nie widziałem, pięknie
0
Nie dość że zrobił faul to jeszcze przegrał główke xdd