MemphisDepay00
Dołączył/a: wrzesień 2020
Rzeszów
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fafera tak słyszałem nawet bylem w Tarragonie, ale ja go nie wyrzucam tylko stwierdzam że w tym meczu Portugalczyk jest lepszy od Leo
2
@barcelonaLM tak z Busim i Roberto itp zawojowaliśmy Europę 0-3 z Romą 0-4 z Live 2-8 z Bayernem
1
@barcelonaLM to raczej z Amigosami 6 miejsce
1
@fafera w tym meczu Trincao>Messi zresztą Leo grał na ŚPO
0
@matirix20 nie powołany nawet
0
@tobiasson92 ale on odniósł się do tego meczu więc ja odniosłem się do tego meczu, no a to ze Busi nie daje rady od 3,5 sezonu chyba wie każdy kibic Barcy
10
@VirtuoZ no skoro taki Busi nie daje rady z 3 ligowcem to wnioski nasuwają się same...
0
@tobiasson92 zaraz przyjdą "chłopy" które ci powiedzą że to nie atleta tylko piłkarz i nie potrzebuje mięśni
0
Ładnie dzisiaj grają nasi Portugalczycy oby tak dalej.
1
@masq nie oznaczaj go nawet przyjdzie jeszcze i będzie się ''pruł''
1
@Firestone chłopie byli tu tacy
3
Semedo>Roberto na PO to bez dwóch zdań lepszy jest Portugalczyk.
0
@chavez ludzką rzeczą jest robić błędy nie ważne jakie... czy ortograficzne czy życiowe ja wole chyba te pierwsze
0
Cieszy mnie ten Konrad mam nadzieję ze pokaże się z dobrej strony.
1
@masq wrażenie? ja jestem pewien że nawet 50 % z siebie nie dał. Tak wiem że to mecz towarzyski ale trochę słabo z jego strony zresztą nie pierwszy raz.
1
@sQubany11 w dwóch znaczeniach tego słowa piłkarskiego i w kwestii jego sylwetki ciała
9
Najlepszy piłkarz 1 połowy:
dla mnie Dembele.
0
@Abominacja 70 mln z bonusami
18
Chciałbym przypomnieć, że Busi zarabia ok. 14 mln za sezon
0
@Tales_Omletu i będzie nadal...
0
@Rastafarnianin gramy też bez obronny
0
ehhh człowiek patrzy na takiego Busiego i Roberto i zastanawia się co widzą w nich trenerzy...
2
@arkasath Xavi jako trener przy obecnej kadrze to samobójstwo zresztą on wcale nie musi być wybitnym trenerem
2
@BarcaInfo jego łączenie z transferem do Barcy to kpina...
0
@AlwaysBlaugrana zaraz zlecą się ci co nie mają dystansu do tego typu żartów i zaczną się do ciebie "pruć"
0
@BarcaInfo ehhhhh... te plotki, plotunie każda mówi co innego
1
i to jest bardzo dobra wiadomość
0
@RadekACCA jeśli stosował się do odpowiedniej diety i wykonywał wszystkie ćwiczenia odpowiednio to jest możliwe że w tak krótkim czasie zrobił taką sylwetkę. Słyszałem że dużo zależy od ciała danej osoby innym przychodzi to z łatwością drudzy potrzebują więcej czasu.
3
@BarcaInfo ktoś kiedyś napisał że to nowy Pogba ja mam nadzieję że będzie jeszcze lepszy i dostanie wiele szans
0
@RadekACCA co do piłkarzy Bayernu bo to ich podał za przykład "na szprycowanych" @LuisSalvano można tak wyglądać wyrabiając sobie taką sylwetkę bez żadnych środków dopingowych i innych syntetyków.