0

@fafera tak słyszałem nawet bylem w Tarragonie, ale ja go nie wyrzucam tylko stwierdzam że w tym meczu Portugalczyk jest lepszy od Leo

2

@barcelonaLM tak z Busim i Roberto itp zawojowaliśmy Europę 0-3 z Romą 0-4 z Live 2-8 z Bayernem

1

@barcelonaLM to raczej z Amigosami 6 miejsce

1

@fafera w tym meczu Trincao>Messi zresztą Leo grał na ŚPO

0

@matirix20 nie powołany nawet

0

@tobiasson92 ale on odniósł się do tego meczu więc ja odniosłem się do tego meczu, no a to ze Busi nie daje rady od 3,5 sezonu chyba wie każdy kibic Barcy

10

@VirtuoZ no skoro taki Busi nie daje rady z 3 ligowcem to wnioski nasuwają się same...

0

@tobiasson92 zaraz przyjdą "chłopy" które ci powiedzą że to nie atleta tylko piłkarz i nie potrzebuje mięśni

0

Ładnie dzisiaj grają nasi Portugalczycy oby tak dalej.

1

@masq nie oznaczaj go nawet przyjdzie jeszcze i będzie się ''pruł''

1

@Firestone chłopie byli tu tacy

3

Semedo>Roberto na PO to bez dwóch zdań lepszy jest Portugalczyk.

0

@chavez ludzką rzeczą jest robić błędy nie ważne jakie... czy ortograficzne czy życiowe ja wole chyba te pierwsze

0

Cieszy mnie ten Konrad mam nadzieję ze pokaże się z dobrej strony.

1

@masq wrażenie? ja jestem pewien że nawet 50 % z siebie nie dał. Tak wiem że to mecz towarzyski ale trochę słabo z jego strony zresztą nie pierwszy raz.

1

@sQubany11 w dwóch znaczeniach tego słowa piłkarskiego i w kwestii jego sylwetki ciała

9

Najlepszy piłkarz 1 połowy:
dla mnie Dembele.

0

@Abominacja 70 mln z bonusami

18

Chciałbym przypomnieć, że Busi zarabia ok. 14 mln za sezon

0

@Tales_Omletu i będzie nadal...

0

@Rastafarnianin gramy też bez obronny

0

ehhh człowiek patrzy na takiego Busiego i Roberto i zastanawia się co widzą w nich trenerzy...

2

@arkasath Xavi jako trener przy obecnej kadrze to samobójstwo zresztą on wcale nie musi być wybitnym trenerem

2

@BarcaInfo jego łączenie z transferem do Barcy to kpina...

0

@AlwaysBlaugrana zaraz zlecą się ci co nie mają dystansu do tego typu żartów i zaczną się do ciebie "pruć"

0

@BarcaInfo ehhhhh... te plotki, plotunie każda mówi co innego

1

i to jest bardzo dobra wiadomość

0

@RadekACCA jeśli stosował się do odpowiedniej diety i wykonywał wszystkie ćwiczenia odpowiednio to jest możliwe że w tak krótkim czasie zrobił taką sylwetkę. Słyszałem że dużo zależy od ciała danej osoby innym przychodzi to z łatwością drudzy potrzebują więcej czasu.

3

@BarcaInfo ktoś kiedyś napisał że to nowy Pogba ja mam nadzieję że będzie jeszcze lepszy i dostanie wiele szans

0

@RadekACCA co do piłkarzy Bayernu bo to ich podał za przykład "na szprycowanych" @LuisSalvano można tak wyglądać wyrabiając sobie taką sylwetkę bez żadnych środków dopingowych i innych syntetyków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?