0

@Cobra303 kolego la rambla to zbiór ludzi o bardzo specyficznych tokach myślenia, nie każdy tutaj musi mieć takie same spostrzeżenia

1

@VamosRakieta gdyby wierzyć wszystkim plotką to 2 lata temu opchnęlibyśmy cię do PSG za około 80 mln.

27

Czy zgadzacie się z opinią że obecny kandydat na prezydenta FC Barcelony niejaki Victor Font za bardzo jest wpatrzony w Xaviego? Ja TAK.

14

@betonito tak już widzę ten srogi rewanż na Bawarczykach...

0

@BarcaInfo a Godin odchodzi gdzie jeśli można wiedzieć?

1

@Suzu może po prostu Luis chce zmienić dom i to jest ta jego cała przeprowadzka...

8

@BarcaInfo chłopie chyba nie ma kibica Barcelony którego by to okienko nie irytowało

0

czyli pewnie zostanie...

0

@BarcaInfo zaraz zostanie bo na samolot pewnie się spóźnił XDD

0

@ObiektywnyKibic121 a ja mam nadzieję ze jak zagra to nie będzie krzyczał na wszystkich kolegów ze zespołu jak coś nie wyjdzie tylko zobaczy też winę u siebie

4

@BarcaInfo Oby został

0

@BarcaInfo jeśli to wotum nieufności przejdzie to ja będę skakał z radości na stole aczkolwiek powinno być wotum przeciwko całemu zarządowi nie tylko Bartomeu

4

Busi powinien wylecieć szybciej niż Suarez z klubu
change my mind...

2

The Times i MD poleciało dzisiaj grubo...

0

@Colon ale Vidala bym opchnął Realowi

18

@masq i cyk zaraz ktoś napisze: "ale on nadal gwarantuje 15- 20 goli w sezonie" ch*j z tym skoro te gole strzeli jakimś ogórkom w lidze a sam wygląda jak typowy polski Janusz.

0

@VenoM no usiąść z nim do stołu pogadać jak ludzie ustalić pewne fakty, a nie prosić koemana aby poinformował go przez telefon o tym że go nie chcą

0

W sporze o transfer Suareza obie strony(Barca i Urugwajczyk) zachowują się nie przyzwoicie
Change my mind...

7

@BarcaInfo troche słabo z ich strony ze tak sie z nimi żegnają

0

@LuisSalvano owszem odliczam aczkolwiek boję się że nasz zarzad może ten transfer zaprzepaścić.

0

@LuisSalvano jak rzadko się z tobą zgadzam to teraz masz 100% racji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VenoM busi ma uczyć jak nie grać :p

4

40

@barcelonaLM no i króciutko bardzo dobrze

11

@BarcaInfo Ronald słuchaj stawiaj na Trincao, Fatiego i Puiga i się polubimy.

0

@klopx a no tak piękny Duńczyk grał przecież zapomniałem :D

0

najgorszy piłkarz 1 połowy:
Busquets.
najgorszy piłkarz 2 połowy:
nie mam pojęcia wybierzcie sami.

1

@messi564 jeśli oni nie bedą grać w 1 składzie to koeman jest debilem

28

najlepszy piłkarz 1 połowy:
Dembele.
najlepszy piłkarz 2 połowy:
Trincao.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?