MemphisDepay00
Dołączył/a: wrzesień 2020
Rzeszów
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cobra303 kolego la rambla to zbiór ludzi o bardzo specyficznych tokach myślenia, nie każdy tutaj musi mieć takie same spostrzeżenia
1
@VamosRakieta gdyby wierzyć wszystkim plotką to 2 lata temu opchnęlibyśmy cię do PSG za około 80 mln.
27
Czy zgadzacie się z opinią że obecny kandydat na prezydenta FC Barcelony niejaki Victor Font za bardzo jest wpatrzony w Xaviego? Ja TAK.
14
@betonito tak już widzę ten srogi rewanż na Bawarczykach...
0
@BarcaInfo a Godin odchodzi gdzie jeśli można wiedzieć?
1
@Suzu może po prostu Luis chce zmienić dom i to jest ta jego cała przeprowadzka...
8
@BarcaInfo chłopie chyba nie ma kibica Barcelony którego by to okienko nie irytowało
0
czyli pewnie zostanie...
0
@BarcaInfo zaraz zostanie bo na samolot pewnie się spóźnił XDD
0
@ObiektywnyKibic121 a ja mam nadzieję ze jak zagra to nie będzie krzyczał na wszystkich kolegów ze zespołu jak coś nie wyjdzie tylko zobaczy też winę u siebie
4
@BarcaInfo Oby został
0
@BarcaInfo jeśli to wotum nieufności przejdzie to ja będę skakał z radości na stole aczkolwiek powinno być wotum przeciwko całemu zarządowi nie tylko Bartomeu
4
Busi powinien wylecieć szybciej niż Suarez z klubu
change my mind...
2
The Times i MD poleciało dzisiaj grubo...
0
@Colon ale Vidala bym opchnął Realowi
18
@masq i cyk zaraz ktoś napisze: "ale on nadal gwarantuje 15- 20 goli w sezonie" ch*j z tym skoro te gole strzeli jakimś ogórkom w lidze a sam wygląda jak typowy polski Janusz.
0
@VenoM no usiąść z nim do stołu pogadać jak ludzie ustalić pewne fakty, a nie prosić koemana aby poinformował go przez telefon o tym że go nie chcą
0
W sporze o transfer Suareza obie strony(Barca i Urugwajczyk) zachowują się nie przyzwoicie
Change my mind...
7
@BarcaInfo troche słabo z ich strony ze tak sie z nimi żegnają
0
@LuisSalvano owszem odliczam aczkolwiek boję się że nasz zarzad może ten transfer zaprzepaścić.
0
@LuisSalvano jak rzadko się z tobą zgadzam to teraz masz 100% racji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VenoM busi ma uczyć jak nie grać :p
4
@VamosRakieta
40
@barcelonaLM no i króciutko bardzo dobrze
11
@BarcaInfo Ronald słuchaj stawiaj na Trincao, Fatiego i Puiga i się polubimy.
0
@klopx a no tak piękny Duńczyk grał przecież zapomniałem :D
0
najgorszy piłkarz 1 połowy:
Busquets.
najgorszy piłkarz 2 połowy:
nie mam pojęcia wybierzcie sami.
1
@messi564 jeśli oni nie bedą grać w 1 składzie to koeman jest debilem
28
najlepszy piłkarz 1 połowy:
Dembele.
najlepszy piłkarz 2 połowy:
Trincao.