MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy można komuś zabronić trenowania? jak nie rozumiesz to wracaj do białych i nie pierdziel glupot.
1
to nasza wina? my go kupowaliśmy?
0
głównymi winowajcami są Bravo i Munir - miał świetne sytuacje, ale trochę się spalił.
0
chyba był :D
1
chyba nie
2
pedro pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności, jak zwykle.
2
1
nie trzeba, jeszcze się zarumienię....
0
trafiłeś, wyjątkowo trafiłeś. walić biochem.
1
muszę ćwiczyć, we wrześniu muszę być w formie.
1
ranisz....
0
jakoś sam się zmuszam, od czasu do czasu. na wakacjach rzadziej.
1
pedro...myślałem, ze nie będę musiał go oglądać.
0
i z reprezentacji Brazylii. btw, czy ja pisałem o Neymarze? pisałem o Jamesie. co on zrobił w Monaco? w cienkiej lidze francuskiej? w sumie to nic.nie był wart dawania za niego 80 baniek, Neymar też nie (Bóg wie ile on kosztował). Ale myślę, że Neymar jest lepszym piłkarzem od Jamesa, za którego Real bardzo przepłacił. Macie za dużo gwiazd, to się nie uda.
0
co za różnica? numery nie grają.
0
to nie uprawnia Cię do nazywania go "cipą"
0
sorry bardzo, chodziło mi o Arkadinho69.
0
niestety SlarishPL, z takim czytaniem ze zrozumieniem nie zdasz testów gimnazjalnych.
0
nie jestem żaden ziomek.
0
z pedro nigdy nie był wielki piłkarz ale to tak btw. nie chodzi mi o to, że Ty piszesz, ze należy sprzedać Messiego czy że oczekujesz 100 bramek co sezon. to było uogółnienie do sporej części kibiców, którzy polemizują z przydatnością Messiego dla Barcelony. to jest dopiero śmieszne. on przez to co zrobił dla tego klubu a przez to także dla nas nawet nie wychodząc na boisko powinien być uważany za wielkiego, największego. to nie jest "fanboyizm" tylko pieprzony szacunek za to co on robił i robi dla tego klubu. nie jest maszyną i nie wierzę, ze tyle sezonów gry nie zrobiło na nim wrażenia. z pewnością nie chce konczyc kariery w wieku 30 lat, więc sądzę, że oszczędza się na "zaś". po prostu jest juz dojrzałym zawodnikiem, wie kiedy ma pobiec, a kiedy nie. jak mowilem, od biegania są inni.
0
stereotyp, wszędzie stereotyp.
0
moze np. wszystkich Polaków? ja za swego życia nie pamiętam polskiego klubu w LM, więc np. mnie ten mecz interesuje.
30
Messi to crack, był tym crackiem, jest i bedzie nadal.
3
on ma 27 lat, a ile miał jak wchodził do 1 składu? tyle sezonów biegać jak posrany, jest już na to za stary. to dojrzały piłkarz a nie debil, wie co ma robić na boisku. od biegania są inni. ale Ty tego nie wiesz, bo Messi jest na sprzedaż," nigdy nie będzie grał tego samego, bla bla bla...". ale po tobie destro nie mozna sie spodziewać niczego innego. dla niektórych Messi powinien napieprzać 100 bramek co rok.
0
zresztą myślę, że kupowanie przeklamowanych chłopaczków za 80 mln odbije się Realowi czkawką. nazwiska nie grają. jednak muszę przyznać, że Navas jest dla nich ogromnym wzmocnieniem.
0
Barcelona wcale nie ma się czego wstydzić.
0
haha :D
0
na kapitana może się nie nadaje, panienką nie jest na pewno. ale jakim prawem nazywasz go "cipą"?
0
mam nadzieję, ze nowy stoper nie zatrzyma rozwoju Bartry.
4
właśnie, nie rozwalaj nas.