MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kule.
0
nie sądzę, że zagrałby na prawej stronie...więc po co?
0
nie zapominajmy o Rejosie, konieczne wzmocnienie.
0
albo od City 6:3
0
nie zapominaj, że Pique na ławie. ludze się, że Luis go posadzi.
0
Ziomuś, Valdesa chyba nie kojarzysz. a mimo wszystko bramkarzem jest świetnym.
0
kto tak powiedzial? ja nie jestem zaden ziomek, na pewno nie Twoj.
0
slysze!!!!
0
o której decyzja ws. Suareza?
0
co zrobisz...
0
zglaszajcie go.
0
co Ty, Rojo na bramke. na pewno by sobie poradził.
0
zauwaz, ze moze Ci sie zle wydawac.
0
FA Cup wygrał :p
0
to ponoć marzenie Van Gaala.
0
byłeś przy wszystkich rozmowach z Arsenalem? czy Ci się tak tylko wydaje?
0
obstawiam druga opcję.
0
Piszczek 35mln...
1
Bardzo dobry transfer, po raz pierwszy od kilku lat nie boję się o obronę. Para Vermaelen-Mathieu wygląda ciekawie. Pique zaprzyjaźnia się z ławką, a Bartra często zastępuje Thomasa bądź Matje.
0
witam panie Miodek, bardzo pana cenię.
0
Bartra
3
zróbcie coś z nim.
0
w czas.
0
a Chelsea? City?
0
co rok jest sezon Arsenalu :p
2
uważasz że nie jest? OK...
0
przy rejestracji powinni wprowadzić jakiś test IQ...
1
szkoda, że Ty o tym nie decydujesz..na pewno wybralbys najlepszego kapitana.
1
nie wiem co zrobiła by z Tobą moja pani profesor z polaka....
0
ciekawe. co to za reprezentacja o której mówisz?