0

Kule.

0

nie sądzę, że zagrałby na prawej stronie...więc po co?

0

nie zapominajmy o Rejosie, konieczne wzmocnienie.

0

albo od City 6:3

0

nie zapominaj, że Pique na ławie. ludze się, że Luis go posadzi.

0

Ziomuś, Valdesa chyba nie kojarzysz. a mimo wszystko bramkarzem jest świetnym.

0

kto tak powiedzial? ja nie jestem zaden ziomek, na pewno nie Twoj.

0

slysze!!!!

0

o której decyzja ws. Suareza?

0

co zrobisz...

0

zglaszajcie go.

0

co Ty, Rojo na bramke. na pewno by sobie poradził.

0

zauwaz, ze moze Ci sie zle wydawac.

0

FA Cup wygrał :p

0

to ponoć marzenie Van Gaala.

0

byłeś przy wszystkich rozmowach z Arsenalem? czy Ci się tak tylko wydaje?

0

obstawiam druga opcję.

0

Piszczek 35mln...

1

Bardzo dobry transfer, po raz pierwszy od kilku lat nie boję się o obronę. Para Vermaelen-Mathieu wygląda ciekawie. Pique zaprzyjaźnia się z ławką, a Bartra często zastępuje Thomasa bądź Matje.

0

witam panie Miodek, bardzo pana cenię.

0

Bartra

3

zróbcie coś z nim.

0

w czas.

0

a Chelsea? City?

0

co rok jest sezon Arsenalu :p

2

uważasz że nie jest? OK...

0

przy rejestracji powinni wprowadzić jakiś test IQ...

1

szkoda, że Ty o tym nie decydujesz..na pewno wybralbys najlepszego kapitana.

1

nie wiem co zrobiła by z Tobą moja pani profesor z polaka....

0

ciekawe. co to za reprezentacja o której mówisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?