MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na zdjęciu: chcesz mi powiedzieć, że nie wygramy ligi?
0
no "Tezio"...widać, że trenował z Xavim :)
0
no właśnie. ugotują się we własnym sosie, jak za Mou. takich gwiazd nie da się utrzymać, chyba że na boisku będą mogli zagrać wszyscy razem jednocześnie.
3
dwa słowa: Tito Vilanova.
0
ja mu jakoś nie współczuję.
1
a ty nie jesteś trenerem.
powiedziałby Messiemu albo Ronaldo że nie są crackami? nie sądzę.
0
odrazu możesz napisać "pie.dolony ban"
0
myślisz, że Di Maria, Navas, Marcelo....będą chcieli siedzieć na ławce?
0
skoro nawet w Brazylii na niego narzekają to nie sądzę, ze dałby sobie radę nawet w Barcy B.
0
czy na Twoim avku jest Lecter?
1
kto to jest do cholery Douglas?! (z góry uprzedzam, że to ironia)
0
z naszej "dwójki" tylko jeden jest prowokatorem i nie jestem to ja.nie pozdrawiam.
1
co wy wszyscy z tym Dongou?
0
dyskusja z Tobą naprawde nie ma sensu. powiedzmy, ze jesteś przeciwienstwem pana z twojego avka - zero szacunku do ciebie, zero.
0
ok, dzięki wielkie.
0
ale ja chciałbym takich artykułów tutaj.
0
ja prowokator?a ty swoją odpowiedzią co zaprezentowales ?
2
ty trenerze wiesz najlepiej, nie?
0
tutaj ma większy autorytet
4
Taka mała sugestia: przy okazji czytania newsa o Assulinie wpadłem na pewien pomysł. Otóż myślę, że seria artykułów o zmarnowanych talentach Barcelony powinna wzbudzić zainteresowanie. Coś w stylu "Przy Canaletes mówią" albo "W ciszy stadionu". Jakiś dłuższy felieton dot. wielkich talentów Barcelony, które nie zdołały u nas zabłysnąć. Myślę, ze fajny pomysł. Co wy na to?
0
tak czy inaczej bez LM ;]
0
ktoś mógłby powiedzieć w skali talentu, jaki talent miał Assulin? założmy że przy skali 1-10 Bojan ma 8.
0
niech biorą, Rojo zasługuje na lepszy klub niz Sporting.
0
w Ligue 1 jest PSG, PSG, PSG, PSG i PSG. innych mocnych drużyn tam nie ma.
0
już to widzę jak Los Mierdos krzyczą, że Neymar kosztował 160...
0
brawa dla Redakcji, świetny pomysł i wykonanie.
0
gdyby Chelsea nie grała w Europie takiego antyfootballu to mogliby zaskarbić sobie serca kibiców. mają świetną pakę, trenera też.
0
myślę, że raczej City albo Chelsea. nie lubie ani Chelsea, ani City, ale myślę, że mają najlepsze składy i że są ze sobą zgrani. Liverpool i Arsenal (chciałbym żeby któryś z tych zespołów wygrał) myślę, że powalczą o 3 i 4 miejsce. United jeśli sie nie wzmocnią to z takimi kozakami jak Young, Smalling, Welbeck czy Januzaj niewiele zdziałają. zobaczymy, premier league zawsze jest nieprzewidywalna. mam nadzieję, że L'pool i Arsenal dotrzymają kroku City i Chelsea, ale niestety nie sądzę.
0
nie sądzę. Mascherano ma jaja i serducho, umiejętności też, ale nikt na tej pozycji nie da Barcelonie tyle co Busquets w formie.
1
zgadzam się. nie ma tej pewności.