0

na zdjęciu: chcesz mi powiedzieć, że nie wygramy ligi?

0

no "Tezio"...widać, że trenował z Xavim :)

0

no właśnie. ugotują się we własnym sosie, jak za Mou. takich gwiazd nie da się utrzymać, chyba że na boisku będą mogli zagrać wszyscy razem jednocześnie.

3

dwa słowa: Tito Vilanova.

0

ja mu jakoś nie współczuję.

1

a ty nie jesteś trenerem.
powiedziałby Messiemu albo Ronaldo że nie są crackami? nie sądzę.

0

odrazu możesz napisać "pie.dolony ban"

0

myślisz, że Di Maria, Navas, Marcelo....będą chcieli siedzieć na ławce?

0

skoro nawet w Brazylii na niego narzekają to nie sądzę, ze dałby sobie radę nawet w Barcy B.

0

czy na Twoim avku jest Lecter?

1

kto to jest do cholery Douglas?! (z góry uprzedzam, że to ironia)

0

z naszej "dwójki" tylko jeden jest prowokatorem i nie jestem to ja.nie pozdrawiam.

1

co wy wszyscy z tym Dongou?

0

dyskusja z Tobą naprawde nie ma sensu. powiedzmy, ze jesteś przeciwienstwem pana z twojego avka - zero szacunku do ciebie, zero.

0

ok, dzięki wielkie.

0

ale ja chciałbym takich artykułów tutaj.

0

ja prowokator?a ty swoją odpowiedzią co zaprezentowales ?

2

ty trenerze wiesz najlepiej, nie?

0

tutaj ma większy autorytet

4

Taka mała sugestia: przy okazji czytania newsa o Assulinie wpadłem na pewien pomysł. Otóż myślę, że seria artykułów o zmarnowanych talentach Barcelony powinna wzbudzić zainteresowanie. Coś w stylu "Przy Canaletes mówią" albo "W ciszy stadionu". Jakiś dłuższy felieton dot. wielkich talentów Barcelony, które nie zdołały u nas zabłysnąć. Myślę, ze fajny pomysł. Co wy na to?

0

tak czy inaczej bez LM ;]

0

ktoś mógłby powiedzieć w skali talentu, jaki talent miał Assulin? założmy że przy skali 1-10 Bojan ma 8.

0

niech biorą, Rojo zasługuje na lepszy klub niz Sporting.

0

w Ligue 1 jest PSG, PSG, PSG, PSG i PSG. innych mocnych drużyn tam nie ma.

0

już to widzę jak Los Mierdos krzyczą, że Neymar kosztował 160...

0

brawa dla Redakcji, świetny pomysł i wykonanie.

0

gdyby Chelsea nie grała w Europie takiego antyfootballu to mogliby zaskarbić sobie serca kibiców. mają świetną pakę, trenera też.

0

myślę, że raczej City albo Chelsea. nie lubie ani Chelsea, ani City, ale myślę, że mają najlepsze składy i że są ze sobą zgrani. Liverpool i Arsenal (chciałbym żeby któryś z tych zespołów wygrał) myślę, że powalczą o 3 i 4 miejsce. United jeśli sie nie wzmocnią to z takimi kozakami jak Young, Smalling, Welbeck czy Januzaj niewiele zdziałają. zobaczymy, premier league zawsze jest nieprzewidywalna. mam nadzieję, że L'pool i Arsenal dotrzymają kroku City i Chelsea, ale niestety nie sądzę.

0

nie sądzę. Mascherano ma jaja i serducho, umiejętności też, ale nikt na tej pozycji nie da Barcelonie tyle co Busquets w formie.

1

zgadzam się. nie ma tej pewności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?