0

pan Luis Enrique? witamy na naszym forum!

1

poprzedni sezon był jego najlepszym? tylko i wyłącznie statystycznie. a statystyki nie odzwierciedlają gry. Pedro gra strasznie brzydko pachnącą kupę już od kilku ładnych lat.

0

warto wspomnieć też o Everton - Arsenal.

0

zapewne nic, a szkoda.

0

Pepe, Ramos, Alonso...nauczycieli ma przednich.

1

OT:
Uwaga uwaga! Oto najlepszy piłkarz świata!
https://vine.co/v/MLTiFadZBVj

0

Thiago Silva tez w jego wieku był nieograny. Alves w sumie też.

0

tak, nie wyłapałeś ironii ;)

0

taka trochę Barcelona z zeszłego sezonu - wolna tiki sraka bez pomysłu.

0

jednak są normalni kibice Realu.

0

to coś? co to.ma znaczyć?

0

wody, dajcie wody!!!

2

pewnie myślą, że w tym sezonie nie wygrają już jedenastej decimy.

0

proste - bo to był Real.

0

właśnie. grali zupełnie bez pomysłu. nie potrafią grać posiadaniem piłki. Atleti (zwłaszcza Simeone) to niezłe cwaniaki ;)

0

odwołali/mają się odwołać do TAS.

0

ale i tak przecież Ronaldo jest lepszy od Messiego ... nie ma porównania. ile CR daje zesopolowi.

0

jak to Simeone - skakał do technicznego i.machal rękami.

2

czekaj bo jest. przewrócił się.

0

można powiedzieć, że "normalnie".

1

co się dzieje z Ronaldo? jest jeszcze na boisku? ktoś go porwał?

6

Cholo miał rację. Ramos wszedł odrazu, Juanfran nie. drukowanie czas zacząć.

0

Ramos zaczyna show.

3

Barcelona ma słabą obronę?

1

takie przepisy też można sobie "pieprzyc trzy po trzy"

0

nie nazywaj mnie gimbem, bo mnie nie znasz. tak, szmata. bo jest jeszcze coś takiego jak honor czy przywiązanie do barw klubowych, kibiców. mógł wybrać klub jaki tylko chciał, a wybrał frayern.

0

ja nie pojmuje jak mozna grac w Bayernie.

0

srały muchy...
raz, że Borussia i Bayern to delikatnie mowiąc niespecjalnie przepadające za sobą zespoły.
dwa, liga niemiecka to liga jednego zespołu bez żadnych perspektyw i wyzwań.
trzy,nie chciałby chyba tak wiele stracić w oczach kibiców BVB.

0

być może poszło nie do tej osoby co powinno. mobilna wersja i tak jest z dupy. sorry za zamieszanie.

32

nie ma szans, nie moze być szmatą jak Gotze i Lewandowski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?