MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pan Luis Enrique? witamy na naszym forum!
1
poprzedni sezon był jego najlepszym? tylko i wyłącznie statystycznie. a statystyki nie odzwierciedlają gry. Pedro gra strasznie brzydko pachnącą kupę już od kilku ładnych lat.
0
warto wspomnieć też o Everton - Arsenal.
0
zapewne nic, a szkoda.
0
Pepe, Ramos, Alonso...nauczycieli ma przednich.
1
OT:
Uwaga uwaga! Oto najlepszy piłkarz świata!
https://vine.co/v/MLTiFadZBVj
0
Thiago Silva tez w jego wieku był nieograny. Alves w sumie też.
0
tak, nie wyłapałeś ironii ;)
0
taka trochę Barcelona z zeszłego sezonu - wolna tiki sraka bez pomysłu.
0
jednak są normalni kibice Realu.
0
to coś? co to.ma znaczyć?
0
wody, dajcie wody!!!
2
pewnie myślą, że w tym sezonie nie wygrają już jedenastej decimy.
0
proste - bo to był Real.
0
właśnie. grali zupełnie bez pomysłu. nie potrafią grać posiadaniem piłki. Atleti (zwłaszcza Simeone) to niezłe cwaniaki ;)
0
odwołali/mają się odwołać do TAS.
0
ale i tak przecież Ronaldo jest lepszy od Messiego ... nie ma porównania. ile CR daje zesopolowi.
0
jak to Simeone - skakał do technicznego i.machal rękami.
2
czekaj bo jest. przewrócił się.
0
można powiedzieć, że "normalnie".
1
co się dzieje z Ronaldo? jest jeszcze na boisku? ktoś go porwał?
6
Cholo miał rację. Ramos wszedł odrazu, Juanfran nie. drukowanie czas zacząć.
0
Ramos zaczyna show.
3
Barcelona ma słabą obronę?
1
takie przepisy też można sobie "pieprzyc trzy po trzy"
0
nie nazywaj mnie gimbem, bo mnie nie znasz. tak, szmata. bo jest jeszcze coś takiego jak honor czy przywiązanie do barw klubowych, kibiców. mógł wybrać klub jaki tylko chciał, a wybrał frayern.
0
ja nie pojmuje jak mozna grac w Bayernie.
0
srały muchy...
raz, że Borussia i Bayern to delikatnie mowiąc niespecjalnie przepadające za sobą zespoły.
dwa, liga niemiecka to liga jednego zespołu bez żadnych perspektyw i wyzwań.
trzy,nie chciałby chyba tak wiele stracić w oczach kibiców BVB.
0
być może poszło nie do tej osoby co powinno. mobilna wersja i tak jest z dupy. sorry za zamieszanie.
32
nie ma szans, nie moze być szmatą jak Gotze i Lewandowski.