MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kto jest mistrzem bucu? coś ci się pokrecilo.
2
a jak tam mistrzostwo Hiszpanii, które w ostatnich latach seryjnie zdobywaliscie? a nie czekaj...
1
małoważne. jeśli Ciebie to nie interesuje to po jaką cholerę się wypowiadasz? nie masz nic do powiedzenia to siedź cicho.
0
tak, oczekuję.
1
co z cyklem DNA Barcy? z byłymi piłkarzami i wypozyczonymi? będzie kontynuowany?
2
masz okejkę za avatar ;P
0
Busquets powinien zaprzyjaźnić sie z ławką. nie daje tego co dawał kiedyś.
0
no nic. zobaczymy co z niego będzie. o Silvie albo Benatii w wieku 24 lat też nikt nie wiedział.
0
Martino też tak mówił
0
jakbyśmy mieli taką stronę jak oni to też szukalibysmy wrażen u innych ;)
0
i jeszcze Inzaghi ;) Enrique zresztą też.
0
nie umiesz pisać odpowiedzi w jednym komentarzu? musisz spamowac?
1
bez Pedro wygląda ciekawie.
2
wicemistrzostwo świata zawdzięczają jednemu crackowi, absolutnemu wcieleniu Maradony - Gonzalo Higuainowi.
0
wody, dajcie wody!
0
tyle samo, ile cudownych uzdrowień Ronaldo.
0
zgłoś się sam ze swoimi marnymi prowokacjami.
3
licz na Ramosa, żeby nic nie odwalił. W ogóle na caly blok defensywny. bo z taką obroną nawet Cordoba moze was objechać.
0
to była ironia. ale nie da się ukryć, nie jesteśmy jedynymi, których wnerwia wystawianie Masche na ŚO.
0
tym bardziej masz się czym chwalić ;)
0
a kiedy Pedro strzelal Realowi? parę ładnych lat temu. obecnie to ja bym zagrał równie dobrze jak Pedro - biegać bez celu umiem.
0
tęskni się za Ikerem? poważny test dzisiaj przed nim. zabójcza Cordoba!
2
Adriano, idź spuszczac się na fioletowa.
0
u Martino też "nie było"
2
Uważam go za takiego samego środkowego obrońcę jak pozostałą czwórkę. - nie rozumiem...Bartra, Vermaelen, Mathieu. kto czwarty?
0
brzmi jakby to był prezent.
0
na cholerę, hm?
0
ale Munir jest lepszy od Pedro.
0
myślę, że Messi mógłby grać za Munirem i Neymarem jako.mediapunta. wczoraj często się cofał.
0
co Ty dajesz kolego?