0

kto jest mistrzem bucu? coś ci się pokrecilo.

2

a jak tam mistrzostwo Hiszpanii, które w ostatnich latach seryjnie zdobywaliscie? a nie czekaj...

1

małoważne. jeśli Ciebie to nie interesuje to po jaką cholerę się wypowiadasz? nie masz nic do powiedzenia to siedź cicho.

0

tak, oczekuję.

1

co z cyklem DNA Barcy? z byłymi piłkarzami i wypozyczonymi? będzie kontynuowany?

2

masz okejkę za avatar ;P

0

Busquets powinien zaprzyjaźnić sie z ławką. nie daje tego co dawał kiedyś.

0

no nic. zobaczymy co z niego będzie. o Silvie albo Benatii w wieku 24 lat też nikt nie wiedział.

0

Martino też tak mówił

0

jakbyśmy mieli taką stronę jak oni to też szukalibysmy wrażen u innych ;)

0

i jeszcze Inzaghi ;) Enrique zresztą też.

0

nie umiesz pisać odpowiedzi w jednym komentarzu? musisz spamowac?

1

bez Pedro wygląda ciekawie.

2

wicemistrzostwo świata zawdzięczają jednemu crackowi, absolutnemu wcieleniu Maradony - Gonzalo Higuainowi.

0

wody, dajcie wody!

0

tyle samo, ile cudownych uzdrowień Ronaldo.

0

zgłoś się sam ze swoimi marnymi prowokacjami.

3

licz na Ramosa, żeby nic nie odwalił. W ogóle na caly blok defensywny. bo z taką obroną nawet Cordoba moze was objechać.

0

to była ironia. ale nie da się ukryć, nie jesteśmy jedynymi, których wnerwia wystawianie Masche na ŚO.

0

tym bardziej masz się czym chwalić ;)

0

a kiedy Pedro strzelal Realowi? parę ładnych lat temu. obecnie to ja bym zagrał równie dobrze jak Pedro - biegać bez celu umiem.

0

tęskni się za Ikerem? poważny test dzisiaj przed nim. zabójcza Cordoba!

2

Adriano, idź spuszczac się na fioletowa.

0

u Martino też "nie było"

2

Uważam go za takiego samego środkowego obrońcę jak pozostałą czwórkę. - nie rozumiem...Bartra, Vermaelen, Mathieu. kto czwarty?

0

brzmi jakby to był prezent.

0

na cholerę, hm?

0

ale Munir jest lepszy od Pedro.

0

myślę, że Messi mógłby grać za Munirem i Neymarem jako.mediapunta. wczoraj często się cofał.

0

co Ty dajesz kolego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?