MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Villa już nie zagra w reprezentacji.
0
ktoś widział Cristiano ostatnio? że grał to słyszałem, ale widzieć nie widziałem.
1
puł? brzmi jak imię dla psa.
0
darujmy sobie. nie pozbawiajmy go tych pięknych złudzeń.
0
o dokładnie. Neymar wcale nie jest szklanką, jego kontuzje nazwałbym "dziełem przypadku".
1
tu masz rację, cierpię na ostry syndrom Fabregasa :D chodziło mi bardziej o to, że ja z dwoch metrów na bramkę bym trafił.
0
ale czy to wina jego "szklankowości"? nie sądze.
1
hoho, to teraz poleciałeś nieźle...
ja bym lepiej od niego zagrał.
0
u Sfinksa niczego nie możesz być pewnym.
0
może miał wziąc Torresa? mimo żalosnego mundialu, Costa to swietny piłkarz. udowodni to w autobusach.
0
no co, może nie?
0
Majki też nie powołał.
2
co ty, on mowi serio.
0
też tak sądzę, ale szczerze: wierzysz w to, że Bartra zagra w pierwszym składzie? ja nie.
0
Masche pauzuje jeden mecz.
1
nawet Sfinks zobaczył, że Pique działa sprawnie już tylko w łóżku (druga ciąża Shakiry).Btw, kiedy do gry wróci Thiago?
0
Neymar nie jest szkalny. kostke można sobie skręcić wstając z łóżka. kopa w plecy też mozna wszędzie dostać. nie rozumiem waszych spin o Neymara.
0
Atleti w zeszłym sezonie też nie mieli szans.
0
LL to poziom wyżej, ligue 1 to dno i wodorosty - pomijając PSG oczywiście.
0
a kiedy ostatnio Barcelona była w grupie z PSG?
0
bez przesady. Ajax 3.
0
i niestety Twój skład wyjdzie. a Montoya i Bartra wstają z ławki i zaczynają klaskać...no i Munir.
0
Zgadzam się. Bartra to samo.
1
nie obrażaj Rafinhi, nie życz mu źle.
0
Miranda czy Thiago Silva też późno zaczynali.
0
nie dość że to pierdoly, to w dodatku w ogóle go nie rozumiem.
0
po cholerę ci pomocnik?
0
a byłeś przy wszystkich rozmowach między Valencią a Barceloną?
0
ciekawe, bardzo ciekawe.
0
pisałem mową potoczną, może nie do konca logiczną. każdy zrozumiał, więc nie widze problemu.