1

Villa już nie zagra w reprezentacji.

0

ktoś widział Cristiano ostatnio? że grał to słyszałem, ale widzieć nie widziałem.

1

puł? brzmi jak imię dla psa.

0

darujmy sobie. nie pozbawiajmy go tych pięknych złudzeń.

0

o dokładnie. Neymar wcale nie jest szklanką, jego kontuzje nazwałbym "dziełem przypadku".

1

tu masz rację, cierpię na ostry syndrom Fabregasa :D chodziło mi bardziej o to, że ja z dwoch metrów na bramkę bym trafił.

0

ale czy to wina jego "szklankowości"? nie sądze.

1

hoho, to teraz poleciałeś nieźle...
ja bym lepiej od niego zagrał.

0

u Sfinksa niczego nie możesz być pewnym.

0

może miał wziąc Torresa? mimo żalosnego mundialu, Costa to swietny piłkarz. udowodni to w autobusach.

0

no co, może nie?

0

Majki też nie powołał.

2

co ty, on mowi serio.

0

też tak sądzę, ale szczerze: wierzysz w to, że Bartra zagra w pierwszym składzie? ja nie.

0

Masche pauzuje jeden mecz.

1

nawet Sfinks zobaczył, że Pique działa sprawnie już tylko w łóżku (druga ciąża Shakiry).Btw, kiedy do gry wróci Thiago?

0

Neymar nie jest szkalny. kostke można sobie skręcić wstając z łóżka. kopa w plecy też mozna wszędzie dostać. nie rozumiem waszych spin o Neymara.

0

Atleti w zeszłym sezonie też nie mieli szans.

0

LL to poziom wyżej, ligue 1 to dno i wodorosty - pomijając PSG oczywiście.

0

a kiedy ostatnio Barcelona była w grupie z PSG?

0

bez przesady. Ajax 3.

0

i niestety Twój skład wyjdzie. a Montoya i Bartra wstają z ławki i zaczynają klaskać...no i Munir.

0

Zgadzam się. Bartra to samo.

1

nie obrażaj Rafinhi, nie życz mu źle.

0

Miranda czy Thiago Silva też późno zaczynali.

0

nie dość że to pierdoly, to w dodatku w ogóle go nie rozumiem.

0

po cholerę ci pomocnik?

0

a byłeś przy wszystkich rozmowach między Valencią a Barceloną?

0

ciekawe, bardzo ciekawe.

0

pisałem mową potoczną, może nie do konca logiczną. każdy zrozumiał, więc nie widze problemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?