0

ja takie rzeczy wiem, domyślam sie że ty też. po co się plujesz?

16

ja też. dobrze, że są prawdziwi Polacy...

0

najpierw nie wie kto grał z '16', a teraz musi wypytać obcych ludzi o klub. skąd on się urwał?

0

gdzie tu jest napisane coś o transferze?

3

destro prawdę Ci powie.

0

i poprzez banana ;)

0

siebie już wybawiłem. jednak moje umiejętności nie są na tyle duże, aby odmienić ciebie.

0

lubię wybawiać świat...od kretynów.

0

gadaj zdrów, też nie pozdrawiam, bez odbioru.

0

myślisz, ze w tym notesiku rysuje kwiatki?

0

wiem co to jest manipulacja.
nie boje się ciebie. jestem w domu.

0

ooo, serio? popatrz na swoje komentarze, potem płacz.

0

i by nie było wyświetleń. to się nazywa "manipulacja".

0

to transfer a'la Villa do Atleti.

0

zapewne wymysł.

2

a spodziewałeś się czegoś innego? znowu przegrają wszystkim kupony ;D

0

gowniarz, który ma zbyt bogatych rodziców.

0

Rafinha przejął pałeczkę klubowego wesołka po Pinto ;)

1

racja, jutro :P przepraszam, ale sprawa Mascherano na ŚO doprowadza mnie do czerwoności...szczególnie widząc, że Bartra siedzi na ławie.

0

sam jesteś przekręt.

0

przy czerwonej kartce Masche zrobił co mógł - uniemożliwił zdobycie bramki. to Busquets zachował się jak amator.

0

Pedro da jakość? wierzysz w to?

2

Jasny gwint...Enrique kolejny, który nie wierzy w Bartrę? kiedy on wreszcie dostanie swoją szansę? Jak Dos Santosy będą dzisiaj kręcić Pique to wtedy się wszystkim oczy otworzą, bo najwyraźniej są zamknięte.

0

ok, dzięki za info.

1

ostatnia wypowiedź? uff ......

2

właśnie jest, i Negredo i Soldado.

0

tak, we wrześniu liga będzie nasza.

3

trzeba kupić Rejosa, Bejla, i Cuardado, wtedy będa zadowoleni.
oczywiście to była ironia.

0

maj majnd is ołpen i podpowiada mi, żebym Ci to zacytował: "mogliby już sobie darować Barcę i PSG w jednej grupie"

0

nie jestem Hiszpanem ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?