MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja takie rzeczy wiem, domyślam sie że ty też. po co się plujesz?
16
ja też. dobrze, że są prawdziwi Polacy...
0
najpierw nie wie kto grał z '16', a teraz musi wypytać obcych ludzi o klub. skąd on się urwał?
0
gdzie tu jest napisane coś o transferze?
3
destro prawdę Ci powie.
0
i poprzez banana ;)
0
siebie już wybawiłem. jednak moje umiejętności nie są na tyle duże, aby odmienić ciebie.
0
lubię wybawiać świat...od kretynów.
0
gadaj zdrów, też nie pozdrawiam, bez odbioru.
0
myślisz, ze w tym notesiku rysuje kwiatki?
0
wiem co to jest manipulacja.
nie boje się ciebie. jestem w domu.
0
ooo, serio? popatrz na swoje komentarze, potem płacz.
0
i by nie było wyświetleń. to się nazywa "manipulacja".
0
to transfer a'la Villa do Atleti.
0
zapewne wymysł.
2
a spodziewałeś się czegoś innego? znowu przegrają wszystkim kupony ;D
0
gowniarz, który ma zbyt bogatych rodziców.
0
Rafinha przejął pałeczkę klubowego wesołka po Pinto ;)
1
racja, jutro :P przepraszam, ale sprawa Mascherano na ŚO doprowadza mnie do czerwoności...szczególnie widząc, że Bartra siedzi na ławie.
0
sam jesteś przekręt.
0
przy czerwonej kartce Masche zrobił co mógł - uniemożliwił zdobycie bramki. to Busquets zachował się jak amator.
0
Pedro da jakość? wierzysz w to?
2
Jasny gwint...Enrique kolejny, który nie wierzy w Bartrę? kiedy on wreszcie dostanie swoją szansę? Jak Dos Santosy będą dzisiaj kręcić Pique to wtedy się wszystkim oczy otworzą, bo najwyraźniej są zamknięte.
0
ok, dzięki za info.
1
ostatnia wypowiedź? uff ......
2
właśnie jest, i Negredo i Soldado.
0
tak, we wrześniu liga będzie nasza.
3
trzeba kupić Rejosa, Bejla, i Cuardado, wtedy będa zadowoleni.
oczywiście to była ironia.
0
maj majnd is ołpen i podpowiada mi, żebym Ci to zacytował: "mogliby już sobie darować Barcę i PSG w jednej grupie"
0
nie jestem Hiszpanem ;(