0

ty daj spokoj. na Ronaldo patrzą dzieci, wiele uważa go za najlepszego i się na nim wzoruje. a on odwala takie coś. czy to jest zachowanie godne kogoś taiego jak ronaldo? "nie sondze"

0

dla Adamy*. to nie jest Polak.

0

wrozbita Maciej.

0

a teraz przetłumacz.

0

myśl Sherlocku.

0

skoro jej nie widzisz to nie będę Ci tego tłumaczyć. ronaldo (celowo z małej litery) zachował się jakby wyszedł z buszu.

0

oświeć mnie per Miodek.

0

popraw?co takiego?

0

mógł powiedzieć coś w stylu, że to nie on decyduje o przyznawania nagród.
nie musiał wyjeżdzać z taką chamską ironią.

0

jakie zaskakujące? ile razy trzeba to jeszcze tłumaczyć? Messi był najlepszy, koniec i kropka. przez niego przechodziła każda akcja ofensywna wicemistrzów świata.

3

Statystyki nie kłamią? to ile bucu Messi strzelił bramek na MŚ? gdzie doszedł ze swoją reprezentacją?
właśnie za takie pajacowanie nie mogę tej jego wyżelowanej mordy. to jest burak i cieć.

0

odpierdol się, że tak brzydko powiem, od Żydów.

0

dno wciąz wyżej od Twoich marnych prowokacji.

0

dzięki wielkie, teraz wszystko jasne ;)

1

wiem. co nie zmienia faktu, ze za swoją obecną grę nie powinni dostawać takich kokosów.

0

ok, dzięki. cięzkomi wyobrazić sobie coś takiego. władze obu klubów pewnie się zbytnio nie lubią abstrahując już od tego, że to wielcy rywale. ale żeby stadion ten sam?

1

ehem, a teraz? za co?

0

jak to jest z tym San Siro? dwa kluby? może ktoś normalnie wytłumaczyć? nie jestem w tym temacie.

0

czytanie ze zrozumieniem? widzę, że twoja słaba strona.

1

jednym z najlepszych piłkarzy Arsenalu kiedy tam grał. Arsenal to techniczna, ładna piłka. to chyba mówi coś o piłkarzu? to ze w Barcelonie rzucają nim z ŚO na DM raz na jakiś czas to nie jego wina. szkoda Songa, niech odchodzi dla swojego dobra. ale nikt nie ma prawa mówić o nim "per drewno".

1

ta, Zubi w tym okienku spierdzielil wszystko, no nie? taki brak profesjonalizmu...

0

jak już dobiegł to po co ku? to jet destro, nie przetlumaczysz.

7

drewno to masz między uszami.

2

i za co ta kase dostaje Pique i Busquets.

0

dokładnie, będzie karał wszystkich, jak leci.

0

nie, on po prostu jest słaby. miał kiedyś swoje pięć minut.

0

Barcelona, PSG, Liverpool, Roma ;O

0

ty pewnie wiesz więcej?

0

i pewnie odpowiedzialny za to byłby Messi

0

za pierwszym razem to było śmieszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?