MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ty daj spokoj. na Ronaldo patrzą dzieci, wiele uważa go za najlepszego i się na nim wzoruje. a on odwala takie coś. czy to jest zachowanie godne kogoś taiego jak ronaldo? "nie sondze"
0
dla Adamy*. to nie jest Polak.
0
wrozbita Maciej.
0
a teraz przetłumacz.
0
myśl Sherlocku.
0
skoro jej nie widzisz to nie będę Ci tego tłumaczyć. ronaldo (celowo z małej litery) zachował się jakby wyszedł z buszu.
0
oświeć mnie per Miodek.
0
popraw?co takiego?
0
mógł powiedzieć coś w stylu, że to nie on decyduje o przyznawania nagród.
nie musiał wyjeżdzać z taką chamską ironią.
0
jakie zaskakujące? ile razy trzeba to jeszcze tłumaczyć? Messi był najlepszy, koniec i kropka. przez niego przechodziła każda akcja ofensywna wicemistrzów świata.
3
Statystyki nie kłamią? to ile bucu Messi strzelił bramek na MŚ? gdzie doszedł ze swoją reprezentacją?
właśnie za takie pajacowanie nie mogę tej jego wyżelowanej mordy. to jest burak i cieć.
0
odpierdol się, że tak brzydko powiem, od Żydów.
0
dno wciąz wyżej od Twoich marnych prowokacji.
0
dzięki wielkie, teraz wszystko jasne ;)
1
wiem. co nie zmienia faktu, ze za swoją obecną grę nie powinni dostawać takich kokosów.
0
ok, dzięki. cięzkomi wyobrazić sobie coś takiego. władze obu klubów pewnie się zbytnio nie lubią abstrahując już od tego, że to wielcy rywale. ale żeby stadion ten sam?
1
ehem, a teraz? za co?
0
jak to jest z tym San Siro? dwa kluby? może ktoś normalnie wytłumaczyć? nie jestem w tym temacie.
0
czytanie ze zrozumieniem? widzę, że twoja słaba strona.
1
jednym z najlepszych piłkarzy Arsenalu kiedy tam grał. Arsenal to techniczna, ładna piłka. to chyba mówi coś o piłkarzu? to ze w Barcelonie rzucają nim z ŚO na DM raz na jakiś czas to nie jego wina. szkoda Songa, niech odchodzi dla swojego dobra. ale nikt nie ma prawa mówić o nim "per drewno".
1
ta, Zubi w tym okienku spierdzielil wszystko, no nie? taki brak profesjonalizmu...
0
jak już dobiegł to po co ku? to jet destro, nie przetlumaczysz.
7
drewno to masz między uszami.
2
i za co ta kase dostaje Pique i Busquets.
0
dokładnie, będzie karał wszystkich, jak leci.
0
nie, on po prostu jest słaby. miał kiedyś swoje pięć minut.
0
Barcelona, PSG, Liverpool, Roma ;O
0
ty pewnie wiesz więcej?
0
i pewnie odpowiedzialny za to byłby Messi
0
za pierwszym razem to było śmieszne.