MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na jakiej podstawie tak twierdzisz?
0
to ty znasz Songa? ciekawe.
0
dlaczego, hę? demokracja.
0
jako trener to narazie nie jest zbytnio elitarny, nie sądzisz?
0
normalnie wirtuoz.
3
Mario, zapomniales kto rok temu jeździł po chinczykach podczas tournee? nie, nie chodzi o United i Arsenal
1
świetny wstęp :D
0
Van Gaal ma chyba dość Barcelony.
0
tytuł asa znaczy "rok smoka"?
1
a co ci do jego fryzury?
1
o widzę David Beckham się odezwał...wrzuć fotke kociaku, zobaczymy Twoją wiejską fryzurę.
0
do naszej repry trzeba podchodzić sceptycznie, ale..niech wiedzie im się jak najlepiej ;)
1
ja zyczę Martino jak najlepiej w reprezentacji. jestem pewien, ze jeszcze pokaze światu że jest bardzo dobrym trenerem.
0
właśnie. pomimo mojej sympatii do jego osoby sądzę, że powinien zaprzyjaźnić się z ławką póki przestanie bujać w obłokach.
1
no normalnie kur!
0
gdyby babcia miała wąsy...
Falcao to ich a nie nasz problem.
0
chciał Valdi wyruchac wszystkich a tutaj wszyscy wyruchali jego :)
0
gra lepiej nogami. to bardzo istotne, a tym aspektem nakrywa Bravo czapka.
20
nikt już nie pamięta jak Martino rozpracowal City i Real. łatwo obrzucic kogoś gownem.
0
za to o Messim (czyli permanentny brak mózgu oraz niedorozwój psychiczny) powinieneś dostać bana jak stąd do Glasgow.
1
mam nadzieje, ze Mathieu ;)
0
Bartra w pierwszym składzie na Villarreal!PS, za sam błąd przy kartce Masche Sergio powinna polecieć ocena o 2 oczka jak nie więcej. zachował się jak amator.
0
świetny przykład propagandy, ksiazkowy wręcz. Martino be, Enrique cacy. a gimby to potem powtarzają.
0
o niczym innym tak nie marzę ...
0
Munir arab, a jak nazwać pepe? małpa to za mało.
0
jedno słowo - Munir.
0
Benatia widzę już na piłkarskiej emeryturze, a szkoda.
4
są równi i równiejsi, ale to my jesteśmy uefalona...
1
to cecha rozpoznawcza Ronaldo - znikanie na cały mecz.
0
nie jestem twoim kolegą.
na livesports? taki cykl był tutaj na fcbarca.com i wszystkim się podobał. nie było go po meczu z Elche to zapytałem. mnie ciekawi nawet Czyhryński.