0

na jakiej podstawie tak twierdzisz?

0

to ty znasz Songa? ciekawe.

0

dlaczego, hę? demokracja.

0

jako trener to narazie nie jest zbytnio elitarny, nie sądzisz?

0

normalnie wirtuoz.

3

Mario, zapomniales kto rok temu jeździł po chinczykach podczas tournee? nie, nie chodzi o United i Arsenal

1

świetny wstęp :D

0

Van Gaal ma chyba dość Barcelony.

0

tytuł asa znaczy "rok smoka"?

1

a co ci do jego fryzury?

1

o widzę David Beckham się odezwał...wrzuć fotke kociaku, zobaczymy Twoją wiejską fryzurę.

0

do naszej repry trzeba podchodzić sceptycznie, ale..niech wiedzie im się jak najlepiej ;)

1

ja zyczę Martino jak najlepiej w reprezentacji. jestem pewien, ze jeszcze pokaze światu że jest bardzo dobrym trenerem.

0

właśnie. pomimo mojej sympatii do jego osoby sądzę, że powinien zaprzyjaźnić się z ławką póki przestanie bujać w obłokach.

1

no normalnie kur!

0

gdyby babcia miała wąsy...
Falcao to ich a nie nasz problem.

0

chciał Valdi wyruchac wszystkich a tutaj wszyscy wyruchali jego :)

0

gra lepiej nogami. to bardzo istotne, a tym aspektem nakrywa Bravo czapka.

20

nikt już nie pamięta jak Martino rozpracowal City i Real. łatwo obrzucic kogoś gownem.

0

za to o Messim (czyli permanentny brak mózgu oraz niedorozwój psychiczny) powinieneś dostać bana jak stąd do Glasgow.

1

mam nadzieje, ze Mathieu ;)

0

Bartra w pierwszym składzie na Villarreal!PS, za sam błąd przy kartce Masche Sergio powinna polecieć ocena o 2 oczka jak nie więcej. zachował się jak amator.

0

świetny przykład propagandy, ksiazkowy wręcz. Martino be, Enrique cacy. a gimby to potem powtarzają.

0

o niczym innym tak nie marzę ...

0

Munir arab, a jak nazwać pepe? małpa to za mało.

0

jedno słowo - Munir.

0

Benatia widzę już na piłkarskiej emeryturze, a szkoda.

4

są równi i równiejsi, ale to my jesteśmy uefalona...

1

to cecha rozpoznawcza Ronaldo - znikanie na cały mecz.

0

nie jestem twoim kolegą.
na livesports? taki cykl był tutaj na fcbarca.com i wszystkim się podobał. nie było go po meczu z Elche to zapytałem. mnie ciekawi nawet Czyhryński.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?