MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co jeżeli Bartra odejdzie z Barcelony w wieku 30 lat w ogóle nie grając? kiedy on ma grać? kiedy ma być tym doświadczonym? ma wychodzić w meczach pucharu króla z 3-ligowcami żeby łapać doświadczenie? nie wyczułeś ironii? przygotowałes się już do szkoły? strzałem w 10 w tym meczu było ustawienie Mascherano na DP, bo Sergio grał źle.
0
mam się smucić?
0
król ławek ;)
0
jakie wrażenie zostawiali po sobie Pedro i Sanchez? ok, przyznaję rację, obaj dość słabo. z czego ja dowiadywałem się, ze Pedro gra ok. 70 minuty, a grał od 1. nie broń Pedro, bo nie masz żadnych argumentów.
0
nikt z Barcelony by autobusu nie robił.
3
gdzie są znafcy typu destro twierdzacy, że Messi się wypalił?
0
po króla strzelców!
0
o nie....Pedro...
0
Deulofeu może sobie nie wracać ;)
0
to kara za stawianie go na SO.
1
wait, Fabregas who?
0
Rakitic rzuca piłki na nos...geniusz.
0
komentarz na poziomie.
2
ciekawe co.myśli Tony Sanabria widząc Munira w 1 składzie...
0
pozdro dla tych którzy chcieli 6:0 w 20 min.
0
kto jest najlepszym piłkarzem na świecie?
0
a dzisiaj sam grałby z Elche?
0
w tym z Atletico i z Realem. a Pedro? z Getafe?
0
to wciąż jest Elche. ja przypominam, ze w zeszłym sezonie Bartra czyścił z Atletico.
0
priorytetowy mecz z Elche.
0
Bartra? por que Luis? zwalniam go, już przed meczem.
0
a co przez ostatnie trzy lata robi w Barcelonie Pedro? nie wyskakuj mi z pietnastoma bramkami w ostatnim sezonie, bo takie pustaki ja strzeliłbym lewą nerką.
0
a ile razy Pedro pokazał? my wszyscy na fcbarca.com łącznie nie mamy tyle palców zeby policzyć żałosne mecze Pedro.
0
właśnie. ale niestety nie my o tym decydujemy.
0
obrońców z reguły raczej się nie zmienia.
0
aha, ok.
to byłoby tyle, ale muszę wyrobić piętnaście znaków.
0
tutaj na fcbarca.com pewnie zawsze nim będzie ;)
0
naczynia połączone ;)
0
dzięki. nawet nie wiesz jak świetnie się teraz czuję. pan całego świata normalnie, tak dowartościowany...
PS, bystrzak z Ciebie.
0
zwolnisz go razem ze mną?