MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak, Reus skończy karierę w wieku 28 lat. kto powiedział o transferach Cuadrado i Reusa? gdzie będą grać? kadra jest kompletna.
btw, za dwa tygodnie weź się porządnie za polski.
0
nie życz Munirowi tak źle.
0
Puyol i Pedro przychodzili do Barcelony chyba w wieku 17 lat a są nazywani wychowankami.
1
rewolucje rewolucjami, ale kolejnego sezonu z Mashe na ŚO nie wytrzymam. po co Mathieu, Vermaelen i Bartra skoro i tak będzie grał tam DP "160cm w kapeluszu" w parze z celebryta z głową w chmurach. zazwyczaj akceptuje decyzje trenera. tej nie zaakceptuje nigdy.
9
jeden z lepszych strzelców Brazylii na MŚ.
0
rzeczywiście, to bardzo dziwne. najwięcej szczekacie nie czytając newsa.
2
0
a nauczyli czytać?
0
dopisz, że nie Dani bo zaraz Cię zwymyslaja.
1
sam jesteś pajac. chyba Brazylii nie oglądasz. za to co napisałeś o głównym kreatorze i duszy Brazylii powinieneś dostać bana jak stąd do Glasgow.
0
nareszcie Coutinho, Luis i Miranda. może Dunga to czubek, ale przynajmniej wziął dobry skład.
2
to udowadniaj. trzymaj głowę podniesioną, nie patrz na piłkę i nie machaj nogami jak debil. nie grasz sam. ogarniesz przestrzeń między uszami to będzie z ciebie świetny piłkarz.
0
weź nic nie pisz.
0
Anto to ósmy cud świata ;)
0
myślę, że obecny skład jest hybrydą starych wyjadaczy ze świeża krwią.
1
to pewnie wina Barcelony, że Cesc zdycha w drugiej rundzie sezonu.
0
mamy się smucic? rzucać się z mostu?
0
co widzisz złego w zelu na włosy?
1
www.fcbarca.com/29994-suarez-moim-marzeniem-jest-gra-w-barcelonie.html
0
nie osmieszaj się koles.
0
nam po twoich komentarzach też potrzebny jest psychiatra
1
też oglądałem United, widać było kto chce Ligi Mistrzów, a kto utrzymać się w PL, moze zawalczyc o pierwszą 10. ale taki zespól jak United powinien tworzyc więcej klarownych sytuacji. myślę, że mimo tej porażki ostro namieszają w PL. liczę na Liverpool i Arsenal.
0
dobry pomysł ;)
0
hahahahhaaha, też nieźle :D
0
mimo wszystko lubię go.
9
po co wy tu wchodzicie? rok szkolny tuż tuż, zbierajcie na wyprawke.
6
po co wy tu wchodzicie?
1
to smutne. tam Cr jet przeceniany, a tutaj Messi krytykowany.
3
a ja liczę na bana dla Ciebie.
1
co ostatni sezon pokazał? wskaz lepszego od Messiego.