0

tak, Reus skończy karierę w wieku 28 lat. kto powiedział o transferach Cuadrado i Reusa? gdzie będą grać? kadra jest kompletna.
btw, za dwa tygodnie weź się porządnie za polski.

0

nie życz Munirowi tak źle.

0

Puyol i Pedro przychodzili do Barcelony chyba w wieku 17 lat a są nazywani wychowankami.

1

rewolucje rewolucjami, ale kolejnego sezonu z Mashe na ŚO nie wytrzymam. po co Mathieu, Vermaelen i Bartra skoro i tak będzie grał tam DP "160cm w kapeluszu" w parze z celebryta z głową w chmurach. zazwyczaj akceptuje decyzje trenera. tej nie zaakceptuje nigdy.

9

jeden z lepszych strzelców Brazylii na MŚ.

0

rzeczywiście, to bardzo dziwne. najwięcej szczekacie nie czytając newsa.

2

0

a nauczyli czytać?

0

dopisz, że nie Dani bo zaraz Cię zwymyslaja.

1

sam jesteś pajac. chyba Brazylii nie oglądasz. za to co napisałeś o głównym kreatorze i duszy Brazylii powinieneś dostać bana jak stąd do Glasgow.

0

nareszcie Coutinho, Luis i Miranda. może Dunga to czubek, ale przynajmniej wziął dobry skład.

2

to udowadniaj. trzymaj głowę podniesioną, nie patrz na piłkę i nie machaj nogami jak debil. nie grasz sam. ogarniesz przestrzeń między uszami to będzie z ciebie świetny piłkarz.

0

weź nic nie pisz.

0

Anto to ósmy cud świata ;)

0

myślę, że obecny skład jest hybrydą starych wyjadaczy ze świeża krwią.

1

to pewnie wina Barcelony, że Cesc zdycha w drugiej rundzie sezonu.

0

mamy się smucic? rzucać się z mostu?

0

co widzisz złego w zelu na włosy?

1

www.fcbarca.com/29994-suarez-moim-marzeniem-jest-gra-w-barcelonie.html

0

nie osmieszaj się koles.

0

nam po twoich komentarzach też potrzebny jest psychiatra

1

też oglądałem United, widać było kto chce Ligi Mistrzów, a kto utrzymać się w PL, moze zawalczyc o pierwszą 10. ale taki zespól jak United powinien tworzyc więcej klarownych sytuacji. myślę, że mimo tej porażki ostro namieszają w PL. liczę na Liverpool i Arsenal.

0

dobry pomysł ;)

0

hahahahhaaha, też nieźle :D

0

mimo wszystko lubię go.

9

po co wy tu wchodzicie? rok szkolny tuż tuż, zbierajcie na wyprawke.

6

po co wy tu wchodzicie?

1

to smutne. tam Cr jet przeceniany, a tutaj Messi krytykowany.

3

a ja liczę na bana dla Ciebie.

1

co ostatni sezon pokazał? wskaz lepszego od Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?