MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie odpowiada się pytaniem na pytanie. to niegrzeczne...
2
o matko, dobrze, że wrócił do zdrowia, ale....po co te treningi?...
0
sam jestes przereklamowany. przereklamowane to jest beztalencie z Madrytu za 80 baniek.
0
to nie mialo byc smieszne, ale miło mi, ze doceniłes moja blyskotliwa ironie.
0
nie chodzi o klauzule. chodzi o to kim był dla Barcelony Figo. decyzja nalezala do niego. jako kapitan Barcelony deklarujacy miłosc do klubu powinien Pereza oblac moczem, czego nie zrobił.
0
weź się nie osmieszaj.
0
weź usun komentarz.
0
i Munira bo jest za młody! kupić Rejosa Kuardado! natychmiast! i Koke!
0
tak, nie masz racji.
1
zwolnić Enrique, Zubiego i cały zarząd za 3...2...1...
1
debilizm na tej stronie to większa plaga od eboli.
0
Rafinha z Munirem strzela po bramce to będziecie mieć zbiorowy orgazm.
0
to idźcie sezonowcy do białych, tam wszystko jest pięknie.
0
wylaczcie komentowanie, bo tych pierdół nie da się czytać.
0
tak, ja na przykład.
0
a z jakiego powodu Neymar jest szklany?
0
a pedro to niby zawodnik z top?
2
rzeczywiście. zwichnieta noga i.kopniak w plecy mają dużo wspólnego że "szklankowoscią".
1
hahahaha :D good joke.
2
chyba po to zostały wymyślone komentarze? idź na fioletowa, bo tutaj z każdym napisanym komentarzem robisz z siebie coraz większego debila.
0
Figo też nie był :)
ale zgadzam się, nie ma miejsca dla Fideo.
0
tvp, nie wiem które.
0
żadne wytłumaczenie. Real w presezonie nie zachwycał, a Superpuchar Europy mają.
0
od kiedy Reus gra środkowego pomocnika? a co do Iniesty. ile Xavi miał lat w latach 2008-2011? jak chcesz sobie mieć silną ławkę to kibicuj Realowi, tam mają gwiazdki po 60 mln, które się zbuntują.
0
szacunek miałem do niego kilka lat temu. Alvesa widać na boisku czego nie mozna powiedzieć o Pedro od kilku lat.
0
nie mylisz się.
0
Don, kaznodzieju, w życiu nie powiedziałbym, że Ty z Madrytu.
0
święte słowa. Dani nie wyrabial za słabo grających pomocników i sam próbował nim być.
7
wszyscy mądrzy przeczytajcie sobie słowa Daniego po kilka razy. zasłużył na wasz pieprzony szacunek.
1
i jaki był wynik meczu United - Swansea?