0

strzelił parę pustakow w pierwszym zespole i sodowka mu odwalila. szybko.

0

a Ty ją zanizasz.

0

dedee, United wygrywali w presezonie ze świetnymi klubami a z "ogorkiem" dali ciała. co do dziewczyn - są takie, które mają pojecie i takie, które "aaaah, Geri, Cesc jak ją ich kocham! Leo

32

meczu z Helsinkami nie oglądałem i wygrali 6;0. Gampera nie oglądam i też szykuje się podobny wynik. mecze z napoli, nice i huelvą już tak...nie mogę oglądać meczów Barcelony..

0

czcze życzenia

1

poczekaj na rundę wiosenną

1

debiutu Messiego, Neya i Luisito życzę sobie i wam w Clasico.

1

i tak by się zamurowali

0

przecinki w niewłaściwych, miejscach#

11

no to jak, zwalniacie Enrique?

0

dobrze, że mamy ciebie.

0

dobrze że ciebie uczą

0

dajcie link do prezentacji na yt

0

prezentacja i mecz będą na żywo na yt?

0

zaloze się że jeszcze dzisiaj fcbarca.com go sprzeda ;)

0

albo Masche 160cm.
ja osobiście z La Ligi najbardziej lubie Ołłowskiego i Wolskiego. brakuje im do duetu Twaro-Nahorny, ale też są w porządku.

0

bez przesady, aż tak źle nie jest.

0

ja spotkałem się z określeniem : "wy zmarnowaliście dawida vile"
bez komentarza ;)

1

ja niedawno też zalogowałem się na fioletowej w celu normalnej merytorycznej dyskusji. ale na dłuższą metę z nimi to niemozliwe i popłynąłem do roku 2036 ;) nie wiem kto ma większe kompleksy. wiem jedno - i halowcy i viscadzieci są żałośni. ja szanuje Real jako klub, ale po prostu niektórych mord za całokształ nie przełknę. i w sumie to trochę smutne, że w tak wielkim klubie grają takie buraki.

1

wiele osób u nich ma mniej niż 13 lat :P
halowcy halowcami, u nas też jest burdel ;)

0

jaką klasą? ile on miał bramek w zeszłym sezonie?

0

to dla was typowe : jedziemy po jedenastą la decimę!

0

ja liczę na Puyola.

0

skoro są lepsi to niech oni grają. było złote pokolenie, "parę" grajków na ich poziomie może jeszcze wyrosnąc (Samper, Grimaldo, Munir, Halilović).

0

Daniel Alves, dziękuje, dobranoc.

2

Monaco się skończyło, niczym Malaga.

0

kobiety..........:D

0

ująłbym to tak, że Suarez ma to południowoamerykańskie "coś" ;) Falcao to kocur, ale trochę inny typ.bardziej pasowałby do Realu moim zdaniem.

0

to odpowiedź do Tom30.

0

niby w jakim celu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?