MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
strzelił parę pustakow w pierwszym zespole i sodowka mu odwalila. szybko.
0
a Ty ją zanizasz.
0
dedee, United wygrywali w presezonie ze świetnymi klubami a z "ogorkiem" dali ciała. co do dziewczyn - są takie, które mają pojecie i takie, które "aaaah, Geri, Cesc jak ją ich kocham! Leo
32
meczu z Helsinkami nie oglądałem i wygrali 6;0. Gampera nie oglądam i też szykuje się podobny wynik. mecze z napoli, nice i huelvą już tak...nie mogę oglądać meczów Barcelony..
0
czcze życzenia
1
poczekaj na rundę wiosenną
1
debiutu Messiego, Neya i Luisito życzę sobie i wam w Clasico.
1
i tak by się zamurowali
0
przecinki w niewłaściwych, miejscach#
11
no to jak, zwalniacie Enrique?
0
dobrze, że mamy ciebie.
0
dobrze że ciebie uczą
0
dajcie link do prezentacji na yt
0
prezentacja i mecz będą na żywo na yt?
0
zaloze się że jeszcze dzisiaj fcbarca.com go sprzeda ;)
0
albo Masche 160cm.
ja osobiście z La Ligi najbardziej lubie Ołłowskiego i Wolskiego. brakuje im do duetu Twaro-Nahorny, ale też są w porządku.
0
bez przesady, aż tak źle nie jest.
0
ja spotkałem się z określeniem : "wy zmarnowaliście dawida vile"
bez komentarza ;)
1
ja niedawno też zalogowałem się na fioletowej w celu normalnej merytorycznej dyskusji. ale na dłuższą metę z nimi to niemozliwe i popłynąłem do roku 2036 ;) nie wiem kto ma większe kompleksy. wiem jedno - i halowcy i viscadzieci są żałośni. ja szanuje Real jako klub, ale po prostu niektórych mord za całokształ nie przełknę. i w sumie to trochę smutne, że w tak wielkim klubie grają takie buraki.
1
wiele osób u nich ma mniej niż 13 lat :P
halowcy halowcami, u nas też jest burdel ;)
0
jaką klasą? ile on miał bramek w zeszłym sezonie?
0
to dla was typowe : jedziemy po jedenastą la decimę!
0
ja liczę na Puyola.
0
skoro są lepsi to niech oni grają. było złote pokolenie, "parę" grajków na ich poziomie może jeszcze wyrosnąc (Samper, Grimaldo, Munir, Halilović).
0
Daniel Alves, dziękuje, dobranoc.
2
Monaco się skończyło, niczym Malaga.
0
kobiety..........:D
0
ująłbym to tak, że Suarez ma to południowoamerykańskie "coś" ;) Falcao to kocur, ale trochę inny typ.bardziej pasowałby do Realu moim zdaniem.
0
to odpowiedź do Tom30.
0
niby w jakim celu?