MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko nie zmieniaj avka bo Cię zjedzą! ;)
0
spoko, przyzwyczaiłem się do banów za nic.
0
jeśli Ciebie nie, to po co się odzywasz?
0
lepiej przestań, ja przestałem już jakiś czas temu.
0
Radość dzielił między innymi z takimi gwiazdami jak Rivaldo, Figo czy Luis Enrique - kto to jest Figo?
1
ponoć opierdziela się na treningach. nie wiem czy dobrze pamiętam, ale raz też nie spodobało mu sie jak Eusebio ściągnąl go z boiska. generalnie nie popieram rasizmu, ale Dongou zachowuje się jak czarnuch.
0
mój avatar - moja sprawa. nie jest wyrazem braku szacunku do Pedro, tylko do ludzi, którzy go tu jeszcze trzymają.
0
o co ci chodzi?
0
niestety Pedro.
0
za Zubizarretę i idiotę masz raport.
0
jest słaby i w dodatku sódówa odbiła. on nawet w rezerwach niczego porywającego nie gra, nie wiem co ludzie w nim widzą.
0
co miał oznaczać ten rentgen? co ci się nie podoba? poleciał raport.
0
do pierwszego składu, wszędzie by się przydał ;)
0
myślałem, ze nie wspomnisz o Realu. masz u mnie plusa.
2
a jak Castilla w swoim pierwszym meczu w Segunda Division? a nie czekaj...
10
jeśli Bartra nie zagra od pierwszej minuty to jeszcze przed meczem oficjalnie zwalniam Enrique!
0
jak Pedro nie zagra to będzie.
0
no strzelił bramki. co teraz robi?
1
edytuj tamten pierwszy komentarz. mimo, że to pewnie literowka to razi w oczy jak cholera.
3
miał powody. Ramos w podobnej sytuacji wszedł odrazu, a Juanfran mimo oblężenia bramki Atletico nie mogl wejśc.
0
to się zdziwisz, bo te składy prawie zawsze są identyczne.
0
Milan był słaby, Porto i Monaco to już w ogóle, Santos przemilczę, Varanowi ok, udało się. Co do reprezantacji, nie porównuj Kościelnego, Sakho i tego typu dość słabych obrońców do hiszpańskich: Ramosa, Pique, Albiola, Martineza.
co do Messiego - na niego też ktoś kiedyś postawił.
0
to kiedy Bartra będzie doświadczony? nigdy do cholery, bo stawiają na ŚO Mascherano.
0
Busquets, tyle w temacie.
0
patrz na Real. oni w połowie sezonu się w szatni pozabijają.
10
Jezu...Mascherano? co z Bartrą do cholery jasnej? za 20-letniego nieopierzonego gówniarza dawali 40 mln a za swojego o podobnym albo nawet wyższym poziomie nie raczą nawet pomyśleć. w czym Mascherano jako stoper jest lepszy od Bartry? (poza doświadczeniem) Kiedy Bartra ma grać jeśli nie teraz?
0
słyszałem, że Pan po włosku, po hiszpańsku oczywiście też...ale po polsku? co Pan powie na piwko po meczu i analyzę?
0
kiedyś trzeba dorosnąc ;D
0
eksperci z fcbarca.com i tak powiedza, że szkło.
0
a Pepe nie jest kontuzjogenny?