0

tylko nie zmieniaj avka bo Cię zjedzą! ;)

0

spoko, przyzwyczaiłem się do banów za nic.

0

jeśli Ciebie nie, to po co się odzywasz?

0

lepiej przestań, ja przestałem już jakiś czas temu.

0

Radość dzielił między innymi z takimi gwiazdami jak Rivaldo, Figo czy Luis Enrique - kto to jest Figo?

1

ponoć opierdziela się na treningach. nie wiem czy dobrze pamiętam, ale raz też nie spodobało mu sie jak Eusebio ściągnąl go z boiska. generalnie nie popieram rasizmu, ale Dongou zachowuje się jak czarnuch.

0

mój avatar - moja sprawa. nie jest wyrazem braku szacunku do Pedro, tylko do ludzi, którzy go tu jeszcze trzymają.

0

o co ci chodzi?

0

niestety Pedro.

0

za Zubizarretę i idiotę masz raport.

0

jest słaby i w dodatku sódówa odbiła. on nawet w rezerwach niczego porywającego nie gra, nie wiem co ludzie w nim widzą.

0

co miał oznaczać ten rentgen? co ci się nie podoba? poleciał raport.

0

do pierwszego składu, wszędzie by się przydał ;)

0

myślałem, ze nie wspomnisz o Realu. masz u mnie plusa.

2

a jak Castilla w swoim pierwszym meczu w Segunda Division? a nie czekaj...

10

jeśli Bartra nie zagra od pierwszej minuty to jeszcze przed meczem oficjalnie zwalniam Enrique!

0

jak Pedro nie zagra to będzie.

0

no strzelił bramki. co teraz robi?

1

edytuj tamten pierwszy komentarz. mimo, że to pewnie literowka to razi w oczy jak cholera.

3

miał powody. Ramos w podobnej sytuacji wszedł odrazu, a Juanfran mimo oblężenia bramki Atletico nie mogl wejśc.

0

to się zdziwisz, bo te składy prawie zawsze są identyczne.

0

Milan był słaby, Porto i Monaco to już w ogóle, Santos przemilczę, Varanowi ok, udało się. Co do reprezantacji, nie porównuj Kościelnego, Sakho i tego typu dość słabych obrońców do hiszpańskich: Ramosa, Pique, Albiola, Martineza.
co do Messiego - na niego też ktoś kiedyś postawił.

0

to kiedy Bartra będzie doświadczony? nigdy do cholery, bo stawiają na ŚO Mascherano.

0

Busquets, tyle w temacie.

0

patrz na Real. oni w połowie sezonu się w szatni pozabijają.

10

Jezu...Mascherano? co z Bartrą do cholery jasnej? za 20-letniego nieopierzonego gówniarza dawali 40 mln a za swojego o podobnym albo nawet wyższym poziomie nie raczą nawet pomyśleć. w czym Mascherano jako stoper jest lepszy od Bartry? (poza doświadczeniem) Kiedy Bartra ma grać jeśli nie teraz?

0

słyszałem, że Pan po włosku, po hiszpańsku oczywiście też...ale po polsku? co Pan powie na piwko po meczu i analyzę?

0

kiedyś trzeba dorosnąc ;D

0

eksperci z fcbarca.com i tak powiedza, że szkło.

0

a Pepe nie jest kontuzjogenny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?