MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
widzisz, ponad 38tyś. dobra kadra, damy sobie radę ze wszystkimi kontuzjami. nic sie nie bój, bierzemy ster na statku zwanym Barcelona i popłyniemy nim do ogległych krain Ligi Mistrzów!
0
jego "słaba" gra była spowodowana totalną klapą ze strony Iniesty i Cesca. ale ich się nie hejtuje.
0
"nowy wyrok" - jak to komicznie brzmi z ust piłkarza ;) co do ustawienia naszej trójki mam nadzieję, ze Messi jako mediapunta za Neymarem i Suarezem.
2
rzeczywiście, masakra. te wasze komentarze...
1
komentarz na poziomie, nie ma co.
1
z tymi "wontami" do Fabregasa i Iniesty. to oni grali kupę, którą musiał posprzątać Alves. Dani nie pokryje sam dziesięciu pozycji na boisku.
1
co do kontraktu to przedłużać, bo znowu ktoś spieprzy za darmo.
1
ja za parę marnych tysiączków mógłbym lawkę pogrzać, nie jestem drogi. jak coś to daj Zubiemu cynk, jestem gotowy.
0
błąd się wkradł. chciałeś napisać: ma swoje gorsze i gorsze momenty..
PS, nie dziękuj.
1
nie radzi sobie z presją już od kilku ładnych lat :P
0
ja mam podobnie, z tym że ja z Kubalą byłem na ty.
2
myślę, że samo słowo :gośc" jest wyrazem braku szacunku ale to tak btw.
wracając do tematu - nie pracujesz z nimi, więc nie wiesz jakie "kwalifikacje" posiadają. skoro klub powierzył im te funkcje to widocznie te kwalifikacje posiadają.
3
Świetny człowiek. chciałem jego powrotu na ławkę trenerską zeby pokazał wszystkim mądrym, że jest świetnym trenerem.
0
w którymś newsie pisałem, ze Masche na ŚO jest jedyną opcją, której nigdy nie zaakceptuje. myliłem się. tego czegoś nie chce jeszcze bardziej.
0
to, że nawet w Brazylii się z niego śmieją chyba o czymś mówi.
0
nie orientuję się w temacie, ale...finansowe fair play dotyczy nie tylko PSG i City. Barcelony też.
0
z Suarem albo z Messim? no nie sądzę.
0
na jaką rezerwę? mówisz o Reusie?
0
nie widzę dla niego miejsca. jest świetny, ale za świetny na ławkę w Barcelonie. chociaż Reus mógłby przyjśc do Barcelony chociażby z tego powodu żeby nie kupił go ten (sorry za słowa) pierdolony bayern.
0
skoro zagra Neymar to raczej na pewno na lewej stronie. a Iniesta jeśli juz miałby grać na skrzydle to tylko na lewym. trzecie miejsce w ataku przewiduję dla Munira.
0
presezon:
United - Real 3:1
sezon:
United- Swansea....
0
dla porównania United grali w presezonie z silnymi drużynami i wygrywali jak leci. a ze Swansea przegrali.
1
pewnie dwa miesiące temu wiedzieli, ze Pedro będzie miał problemy z żołądkiem. Zubi dimision!#
0
myślę, że Neymar.
0
weź pakuj już zeszyty i książki, zrobisz cos pożytecznego dla siebie i dla nas.
0
a kto sprzedał Deulofeu? coś przeoczyłem?
1
ogólnie to życzę zdrowia, ale........JEST, O TAK!
0
mam nadzieję, nie zniósłbym tego. wlałeś miód w moje serce...
0
też coś słyszałem, ale.....:D
0
Pedro miał problemy zoladkowe. też liczyłem na jakiś transfer, niestety Pedro zostaje.