1

widzisz, ponad 38tyś. dobra kadra, damy sobie radę ze wszystkimi kontuzjami. nic sie nie bój, bierzemy ster na statku zwanym Barcelona i popłyniemy nim do ogległych krain Ligi Mistrzów!

0

jego "słaba" gra była spowodowana totalną klapą ze strony Iniesty i Cesca. ale ich się nie hejtuje.

0

"nowy wyrok" - jak to komicznie brzmi z ust piłkarza ;) co do ustawienia naszej trójki mam nadzieję, ze Messi jako mediapunta za Neymarem i Suarezem.

2

rzeczywiście, masakra. te wasze komentarze...

1

komentarz na poziomie, nie ma co.

1

z tymi "wontami" do Fabregasa i Iniesty. to oni grali kupę, którą musiał posprzątać Alves. Dani nie pokryje sam dziesięciu pozycji na boisku.

1

co do kontraktu to przedłużać, bo znowu ktoś spieprzy za darmo.

1

ja za parę marnych tysiączków mógłbym lawkę pogrzać, nie jestem drogi. jak coś to daj Zubiemu cynk, jestem gotowy.

0

błąd się wkradł. chciałeś napisać: ma swoje gorsze i gorsze momenty..
PS, nie dziękuj.

1

nie radzi sobie z presją już od kilku ładnych lat :P

0

ja mam podobnie, z tym że ja z Kubalą byłem na ty.

2

myślę, że samo słowo :gośc" jest wyrazem braku szacunku ale to tak btw.
wracając do tematu - nie pracujesz z nimi, więc nie wiesz jakie "kwalifikacje" posiadają. skoro klub powierzył im te funkcje to widocznie te kwalifikacje posiadają.

3

Świetny człowiek. chciałem jego powrotu na ławkę trenerską zeby pokazał wszystkim mądrym, że jest świetnym trenerem.

0

w którymś newsie pisałem, ze Masche na ŚO jest jedyną opcją, której nigdy nie zaakceptuje. myliłem się. tego czegoś nie chce jeszcze bardziej.

0

to, że nawet w Brazylii się z niego śmieją chyba o czymś mówi.

0

nie orientuję się w temacie, ale...finansowe fair play dotyczy nie tylko PSG i City. Barcelony też.

0

z Suarem albo z Messim? no nie sądzę.

0

na jaką rezerwę? mówisz o Reusie?

0

nie widzę dla niego miejsca. jest świetny, ale za świetny na ławkę w Barcelonie. chociaż Reus mógłby przyjśc do Barcelony chociażby z tego powodu żeby nie kupił go ten (sorry za słowa) pierdolony bayern.

0

skoro zagra Neymar to raczej na pewno na lewej stronie. a Iniesta jeśli juz miałby grać na skrzydle to tylko na lewym. trzecie miejsce w ataku przewiduję dla Munira.

0

presezon:
United - Real 3:1
sezon:
United- Swansea....

0

dla porównania United grali w presezonie z silnymi drużynami i wygrywali jak leci. a ze Swansea przegrali.

1

pewnie dwa miesiące temu wiedzieli, ze Pedro będzie miał problemy z żołądkiem. Zubi dimision!#

0

myślę, że Neymar.

0

weź pakuj już zeszyty i książki, zrobisz cos pożytecznego dla siebie i dla nas.

0

a kto sprzedał Deulofeu? coś przeoczyłem?

1

ogólnie to życzę zdrowia, ale........JEST, O TAK!

0

mam nadzieję, nie zniósłbym tego. wlałeś miód w moje serce...

0

też coś słyszałem, ale.....:D

0

Pedro miał problemy zoladkowe. też liczyłem na jakiś transfer, niestety Pedro zostaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?