0

Van Gaal rozwalił haha

3

Brazylijczycy nie znają pojęcia "Profesjonalizm". Neymar uciekł jak zwykły gnojek, Ronaldinho jaki prowadził styl życia, wszyscy chyba wiemy, wieczna Samba na chacie, o Romario koledzy mówili "Football i sex", hotele, prostytutki

0

Ale będzie to wyglądać tak, że wejdzie w 2 meczach na końcówkę, a potem już od 1 minuty w każdym meczu, Valverde będzie miał naciski z góry, z reszta wkrótce czas pokaże.

4

Wkrótce się przekonasz :) Wejdzie 2 mecze z rezerwy, a później już od 1 min.

1

Zdrowe podejście i o to chodzi, widać, że gość ma mózg, a nie tylko replikę.

0

Fiu Fiu, super zmiany! Zdecydowanie na +

6

Carles legenda, przykład idealnego kapitana, w trudnej sytuacji motywował zespół, w dobrej koncentrował, w nerwowej uspokajał zachowując klasę, przy tym waleczny jak lew ze swą grzywą, żadnej piłki nie odpuszczał, w każdym meczu 100 procent zdrowia na murawie. Panie i Panowie Carles Puyol, Brawa i niech pamięć nie zaginie.

2

Larrea się po prostu kompromituje takimi wypowiedziami, poziom sędziowania w Hiszpanii jest na poziomie tragicznym. Sędziowie nie mogą wszystkiego widzieć?! rozumiem jeśli chodzi o jakąś symulkę w polu karnym, ale nie coś takiego, o czym ten człowiek w ogóle mówi. XXI wiek i żeby do takich sytuacji jeszcze dochodziło, a najgorsze jest takie bezczelne tuszowanie całej sprawy, że wszystko jest w porządku.Wrrr

0

No cóż, można czasem zakrzywić rzeczywistość by zrobić przyjemność koledze, jednak obecnie jest daleko za Levym.

15

Inny rodzaj broni :

0

No akurat w pracy byłem na nocy i wynik śledziłem tylko w telefonie, ale faktycznie sprawdziłem teraz wyjściowy skład na Ekwador i ławkę no i jestem lekko w szoku, Messi, Di Maria, Mascherano, Dybala na ławce a reszta nawet nie została powołana, ja prdl....Oby się wzmocnili do Mistrzostw, bez kontuzji itp.

1

Messi, Aguero, Dybala, Higuain, Di Maria, Tevez, Lamela, Lavezzi, Pastore, Masherano, Biglia, Otamendi, Zabaleta, Benega, Rojo itd. Jak taka drużyna może mieć tyle problemów po drodze? Przecież to jest aż niewiarygodne.

0

Cóż, wyobraźni nie można im odmówić, dziennikarze to ludzie, którzy dla zawodu wyrzekli się jakichkolwiek zasad, liczy się tylko gorący temat i nakład, nie szanują nikogo i niczego przez co sami są nic nie warci. Za pieniądze zjedliby nawet g.......

1

Jak ma problem z zarządem to niech walczy z zarządem, a nie życzy źle całej drużynie i swoim kolegom (jak się wydawało) zwykła szuja i tyle. Justin Biber piłki nożnej.

0

Pomyśleć, że ten sam reżyser nakręcił Pitbulla w 2005 roku.

3

Znakomity ruch marketingowy to PSG wykonało w ostatnim oknie transferowym. Dopiero co pisali, że koszulki Neymara im się kończą, plus tego mają świetnego piłkarza na lata. PSG chce zacząć zdobywać trofea, pieniędzy im dostatek, takie moje zdanie.

Neymar- 25 lat
Mbappe - 18 lat
Verratti - 24 lata
Rabiot - 22 lata
Marquinhos - 22 lata
Kurzawa - 24 lata
Draxler - 24 lata
Lucas - 25 lat
To jest przyszłość

20

Faktycznie interes życia, 32 letni cień Ronaldo za 25 letniego zawodnika z zadatkami na najlepszego piłkarza świata, przed którym najlepsze lata gry. Zapewne już mają nagrany plan, żeby oddać Realowi Verattiego za Modrić'a I Mbappe za Benzeme :P. Prędzej Cavani wyleci na kopach, niż oddadzą komukolwiek Neymara.

3

Leo to człowiek o nadzwyczajnym talencie do piłki nożnej, tak samo jak Jordan do koszykówki, czy Tyson do boksu, ale żeby nazywać go Bogiem to trzeba mieć niezłą obsesję heh.

3

0

bo nie odmienisz xD

5

Nie wiem kogo obchodzi zestawienie takiej żenady jaką jest ta cała uefa. Niech sobie robią jedenastki, rankingi i złote piłki. Te buce* w sztywnych garniturkach są prześmieszni. Powtórzę jeszcze raz, że powinni na tą siedzibę zrzucić bombę i budować wszystko od zera.

1

"Dziś zagrali najlepsi piłkarze na taki mecz. Zobaczę, którzy będą najlepsi na spotkanie z Getafe".

37

Ostatnie zdanie na cytat tygodnia, już dawno nie czytałem coś tak wspaniałego.

9

Znamy już takie zapowiedzi na konferencjach, potem jest tylko ciszaaa i bezradne spojrzenie do nieba.

3

Carles, Busquest, Xavi :)

12

100 procent racji. Chłopak zagrał 2 sezony w profesjonalnej piłce i przechodzi za 150mln. 15 lat temu Ronaldinho przyszedł za 32,5 mln. Normalne, że przez taki czas, kwoty musiały pójść w górę, ale limit 100mln do dzisiaj nie powinien być przekroczony. Gdzie tu jakiś sport jeszcze jest?! UEFA dała sobie wejść na głowę arabom, jak i większość Europy z resztą.

0

Cała UEFA to jedna wielka kpina, kluby robią co chcą bez żadnych ograniczeń, sędziowie robią co chcą bez żadnych konsekwencji, za to bardzo lubią karać za oprawy meczów i krytykę wobec ich samych. Korupcja, przekręty i wzajemne mycie rąk. Powinno się tam spuścić bombę i budować wszystko zera.

0

Tak łatwo z tego się nie wywinie, oj nie.

0

Haha tonący brzytwy się chwyta.

0

Wstyd i żenada, ale przynajmniej się wezmą za Bartomeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?