Mesiasz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Leśniewo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry jest ale nam i tak go real nie sprzeda a tak w ogóle to już nie długo na lewej flance będzie mógł już grać Assulin lub Jeffren wiec nie ma po co go kupować :D
0
heh a tu piszą że Ibrahimovic jest już u nas
http://fcbarcelona09.blog.onet.pl/FC-Barcelona-zagra-w-Wembley-C,2,ID377261068,n
0
Hmmm jak dla mnie lekka przesada żeby aż tyle płacić i jeszcze do tego 2 piłkarzy...
0
Jeden z najlepszych wraz z Essienem na tej pozycji na świecie według mnie :):)
0
No może nigdy nic nie wiadomo.. :)
0
No i bardzo ladnie w końcu transfer
0
No i jak pieknie ...
Dzięki tej wiadomości będę mógł dzisiaj spokojnie spać :)
0
Jak dla mnie za mniej niż 7 mln nie powinno się go sprzedawać gdyż w końcu to nie jest pierwszy lepszy piłkarz i w ogóle ma on wielkie doswiadczenie które często procentuje w meczach...więc jak Villa go chce niech da z 8 mln :)
0
Hmm ciekawa opcja z tym Kerrisonem aby wypożyczyć go do Valencji na rok żeby się ograł i potem ściągnąć go z powrotem do nas gdyż umiejętności ma nieprzeciętne i do tego jest młody i potrafi strzelać dużo goli...a jakby np odszedł Eto i Gudi to jak sprowadzimy Ville to K9 mógłby się na przydać gdyż nigdy nie wiadomo czy ktoś z naszych napastników nie załapie jakiejś kontuzji w tak długim i męczącym sezonie a wtedy wraz z Bojanem (jak go nie wypożyczymy) może grać w ataku :)
0
No i w końcu jakaś dobra wiadomość w sprawie Yayi ...
szkoda że tak długo trzeba było czekać i patrzeć na newsy o tym kto jest nim zainteresowany , ale teraz wszyscy mogą sobie o nim pomarzyć gdyż zostaje on w BARCY!
0
Według mnie piłkarz warty przyjrzenia się gdyż naprawdę jest dobry i mógłby się nam przydać ale to już zależy od tego czy naprawdę Pep będzie chciał o do nas ściągnąć .
0
Heh a kogo to real nie chce kupić...przecież wszystkimi się interesuje.
0
Ne jo a Włochy cieniują i tyle
0
Jak dla mnie Henrique trzeba by sprawdzić w ,meczach pre sezonowych i wtedy podjąć decyzje czy dołączyć go do zespołu czy też wypożyczyć..
0
Co tu dużo mówić świetny piłkarz niegdyś i tyle w temacie :D:D
0
No i tak ma być nowy kontrakt dla Yaya ma byc na miarę jego klasy i w najbliższych dniach gdyż drugiego tak dobrego MD nie ma w świecie.
0
Chociaż wolał bym Silve to Young nie jest według mnie za słaby gdyż samo to że Pep się nim interesuje oznacza że jest on dobry i że uważa go za dobrą opcje wzmocnienia lewej pomocy..
0
Patrząc na gre Hiszpanów to powinni go bez problemu wyrównać jak nawet pobić , chociaż w piłce nigdy nic nie jest pewne .. :)
Vamos !!!
0
Na pewno nie!!
Bojana na pewno Barca nie sprzeda!
Jedynie jak sprowadzimy jakiegoś napastnika to możemy go na rok wypożyczyć ale nic więcej..
0
No Vieira według mnie to się bardzo myli gdyż Eto jest świetny ale w większości dzięki podaniom od innych zdobywa gole i to tyle a za to taki Messi , Iniesta czy Xavi grają z wielkim zaangażowaniem i to dzięki nim Eto w ogóle zdobywa tyle goli :)
Ale co do Złotej piłki to pewno zdobędzie ją Messi :) gdyż grał bardzo widowiskowo i skutecznie chociaż miom zdaniem Iniesta mógł by ją równiez zdobyc gdyż gdy messsi grał słabiej w drugiej części sezonu to oni brylował i grał bosko ,dlatego wybór kto jest najlepszy na świecie w tym sezonie nie jest wcale taki łatwy jak się myśli :)
.. a co do Xaviego to raczej jej nie wygra chociaż należy się mu jak mało komu za piękne rozgrywanie piłki i cudne dogrywanie jej do partnerów z drużyny , jednak pewnie jej nie wygra gdyż nie zdobył za dużo goli a to jest bardzo ważne przy wybieraniu najlepszego piłkarza danego sezonu ,chodź tyle co on miał asyst w sezonie tyle nie ma nikt!
0
No i następne spekulacje...to jest już nudne
po prostu trzeba czekać na oficjalne informacje.
0
Hehe i tak dobrze niech wydają jak najwięcej to się jeszcze na nich zemści że tyle wydają :)
0
No i bardzo ładnie....VISCA EL BARCA!!! :D:D
0
Heh...i po zwiedzają :)
Oby nikt nie załapał kontuzji i żeby Pep dał bardzo dużo pograć piłkarzom z rezerw ..
0
Nie ma to jak koleś z "jajami " którym jest u nas Keita ...wraz z Toure tworzą mur nie do przejścia :)
0
Jak Valdes odejdzie choć w to wątpię , to chciałbym w Barcy zobaczyć Asenjo a nie Freya :)
0
Jak dla mnie Ibra jest dobry ale gorszy od Villi i do tego nigdy nie grał w PD w przeciewieństwie do Villi który gra tu od zawsze....Villa Do Barcy:)
0
to było wiadome że go nie puszczą ..
0
No i Hiszpanie jak zawsze wygrywają a Villa pokazuje że potrafi strzelać gole i że nadaje się do Barcy :)
0
Wielkie graty dla Pepa ...to co on zrobił w ciągu jednego roku w pierwszym roku swojej pracy jest po prostu nieziemskie i niemożliwe jednak on to uczynił :D:D