Mesiasz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Leśniewo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do twarzy mu w ty :P:P
0
Jak dla mnie to tak nie powinno być żeby tak dobry piłkarz zarabiał najmniej drużynie chodź z tego co słyszałem to miał ją już dawno temu dostać :(
ale mam nadzieję że teraz mu ją w końcu dadzą i że wszyscy będę usatysfakcjonowani :D
0
PerezFan nie rozśmieszaj mnie ,wiesz nazwiska same nie grają i ciekawe czy kaka i ronaldo będą potrafili ze sobą współpracować i grać dla całej drużyny a nie na "sępa"..
a i ciekawe jak pospłacacie te kredyty które musicie brać na piłkarzy którzy do was dochodzą i mają dojść.. heh
0
Bojana to możne jedynie na rok wypożyczyć i nic więcej gdyż o sprzedaży to mogą sobie jedynie pomarzyć w Valencii :)
0
Ale pewno i tak podpiszą z wszystkimi kontrakty :) tylko po co robią taką nerwówkę i w ogóle się nie śpieszą , trochę to denerwujące ale cóż zarząd wie co robi .....chyba :)
0
Wątpię że City się go pozbędzie jak nie dawno co go dopiero kopiło a teraz chcą przecież walczyć o pierwszą czwórkę PL..
0
No to jak tak Kocha Brace to może do nas przyjść od zaraz :):)
0
No i brawo dla Laporty...:)
Jak dla mnie real morze kupować najlepszych piłkarzy na daną pozycje za grube miliony , ale nigdy nie będą oni mieli najlepszych na świecie piłkarzy gdyż ich ma FC BARCELONA...tyle w temacie :):)
0
No i widać że Barcelona ma nie tylko zajebista drużynę piłkarską ale także koszykarska :)
Visca el Barca!!!
0
Patrząc na co chwila nowe newsy że Villa jest już piłkarzem realu czy tez że przejdzie do Barcy lub że nie ma za niego ofert głowa mnie już boli gdyż po co tyle newsów które zaprzeczają jeden drugiemu , lepiej trochę poczekać i dać sprawdzony i pewny news .
0
Według mnie to jedynie wypożyczenie i maksimum 40 mln...
a co do sprzedaży Bojana to nigdy w życiu po prostu za wielki talent żeby go zaraz sprzedawać :)
0
Heh to by wtedy sobie pograł przeciwko Realowi :P
0
No Jurij byłby dobry ale zobaczymy czy przywdzieje koszulke Barcy:)
0
Nie no żonka Ładniutka nie ma co ...heh dżaga
0
wiesz barceloniasz nie musisz krzyczeć ani w ogóle nic pisać gdyż mnie to nie interesuje czy coś piszesz czy nie.. lecz nie oznaczanie to że możesz potępiać innych że oni wyrażają swoje zdanie na forum ponieważ po to jest forum aby się wypowiadać na dany temat a i tak w ogóle to nie krzyczę tylko piszę...
a co do mojej wiedzy to nie możesz jej oceniać gdyż jej nie znasz .
0
Heh dobra Ribery lepszy od Messiego...Ni ma co pisać bo to jest chyba żart
antypiłkarz
0
ale co wy on pewno już od 9 lat kibicuje Barsie :P:P i zna się na niej o wiele lepiej niż my razem wzięci:P
0
heh 19 lat..
0
a co barceloniasz według ciebie malouda mógłby do nas przejść??jak już coś piszesz to możesz tez wyjaśnić dlaczego sądzisz że inni nie mają racji..
0
Wątpię że kiedyś taki skład będzie miała Barca...
0
No coż trzeba czekać na rozwój negocjacji i ostateczną decyzje..
0
No w Barcy to co najmniej jest kilku jak Iniesta, Messi , Xavi , Alves itd :)
0
No czyli wrócili "starzy przyjaciele" i debiutant :P
0
No fajnie by było znają sie bardzo dobrze i grali by razem Zajebiście i tyle ...ale jak na razie to w różnych piszą co innego co do jakiego klubu przejdzie Villa..więc trzeba czekać na oficjalny komunikat.
0
Marsiolu dobra myśl też uważam że oni by do nas pasowali ale mógł by być ktoś z dwójki Lopez/Asenjo :):)
0
No nie ma co dziękuję Bogu za to że barca wygrała i jestem bardzo szczęśliwy że Jestem fanem BARCY...
VISCA EL BARCA ,VAMOS EL BARCA!!!!
0
ale wiesz miejsca jak na razie w pierwszym składzie nie ma a tak w Valencji mógłby o wiele częściej grac niż u nas a potem wrócić już gotowy na pierwszą 11 :D
0
No innej opcji nie ma :)
0
To tez nie był by zły pomysł...ale pewno będzie bardzo drogi a Laporta za dużo pewnie jak zawsze nie chce wydać...
0
o nie tylko nie Malouda on jest o wiele słabszy i do tego starszy i od Silvy i od Riberego...Jak real kupi Riberego to my musimy Ville i tyle ...
a nie żadnego Maloude nie pasuje do nas!