0

Nadal nadal najlepszy y nada mas

1

@robsonfcb laporta go oszukał. Nie tylko jego. Taki drugi Morawiecki

0

Było w wywiadach. Pr barcy stracił na tym. Błąd Laporty @Cule007

2

@Mr8lack zdarzyć się może wszędzie, ale hipokryzja tutaj niebywała

0

@Bunk420 błędem było że liczyles

0

@Bunk420 skopiowane z fejsa. Tutaj ciężko wkleić zdjęcie

1

Ordo perwersis

Perwers level HARD:
Orgio-Jurni podają, że kilka osob "wystąpiło" ze stowarzyszenia.
A oto przyczyny: Ta lala ze zdjęcia jest małżonką najlepszego przyjaciela kolesia, ktory stoi za nią. Był świadkiem na ich ślubie, kościelnym rzecz jasna :) ale to im wcale nie przeszkadzało w uprawianiu miłości. Koleżka był tak zafascynowany partnerką, że to rżnięcie nagrywał. Ona chyba też go lubiła bo podsyłała mu nudesy. I grzeszna miłość kwitła by do dziś dnia, gdyby telefon tego frajejra nie dostał się w łapy jego małżonki. Ta zaś, po obejrzniu kilku filmików popędziła czym prędzej do męża głównej bohaterki tych produkcji. Ten zaś dostał szału i pobiegł szukać pomsty. Dopadł zdrajcę Zycha (wiceprezesa tej ultrakatolickiej organizacji) w siedzibie orgio i publicznie obił mu mordę :)
I jeszcze opowiedział za co. No to nie było wyjścia - zaczęli tuszować sprawę, bo przecież prawdy nie powiedzą :)
Wy....li kochanków z organizacji po cichu, a publicznie podali, że niby inne stowarzyszenie zakładają.
I wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynęły dwa pozwy o rozwód. Dobrze udokumentowane... :)

0

@Mr8lack nie dowiemy bo to będzie tuszowane, zbyt wiele kasy na stole

0

@BombowiecKrawczyk dokładnie. Badali sars 1, szukali podobieństw z innymi korona a w efekcie przez nieostrożność wyszło im sars 2

0

@Mr8lack nieuwaga I głupota najpewniej przyczyniła się do tego koszmaru czasów obecnych

0

@Mr8lack wszelkie poszlaki na to wskazują. Niestety chinolkom nikt nie skoczy bo 1, 4 mld ludzi

3

Gratisowy transfer do psg latem

1

Zastanawiam się kiedy Chińczycy zapłacą cenę za wyprodukowanie w laboratorium w Wuhan tego sars 2. Odszkodowania powinny iść w bilardy $.

1

Ordo juris miało być takie w porządku i katolickie a tu tak sobie grzą po kątach, wielokąty powstają ze aż, miło. Co za hipokryci, a ludziom będą mówić jak żyć....logos drugie juris bo sobie pogzili

2

Ustne porozumiemie. Widzę tu podteksty.

1

@MesQueUnClub96 dlaczego? Zawieszają czat?

0

Czyli za darmo w lato do psg. Uwierzyli ze jest lepszy od mbappe

1

A Messi za darmo nie chciał

0

@michal26 smutne ale to fakty

1

Brawo de Jong. Smutne ale szczere.

0

@Persyfl niestety za mało skuteczne

0

@Persyfl przykro mi z tego powodu, gdyby szxzepionki były skuteczne, pewnie mogliby żyć. Niestety koncerny wciskają ludziom placebo.

0

Dobra sylwetka do futbolu amerykańskiego

0

@Mesijasz87
Prymusi szxzepionkowi Francja 30 zgonow/milion mieszkańców zeszly tydzien
Portugal 28
UK 27

A Tymczasem w polskim ciemnogrodzie 35, prawie nie widać różnicy a ile gorsza służb zdrowia mamy... Cóż czyżby mit szxzepionki padł?

5

Tak straszyli omikron em a tu super. 50k zachorowan i tylko 200zgonow dziennie, to 3 razy mniej niż w przypadku delty w grudniu. Nawet mityczna średnia zgonów na milion mieszkańców zbliżyła się do średniej UK, która tak zachwalali jako szczepionkowego prymusa.
Stop manipulacji mediów.

0

Mówiłem że odejdzie za darmo latem

0

@Kidd udana niestety. Takie melepety zawsze trafiają na główną

0

Alemany zaczyna obniżać loty

0

Kolejny dowód że w tym klubie dzieje się cos nie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?