11

Koks, w końcu jakiś fizol od roboty, a nie meneja co klepie dziada

1

Fajna taka wizytówka Barcelony

0

@koksik2700 wiara... Tyle tylko zostało

0

Fajna taka wizytówka klubu

0

@mielniczas akurat busi jest dość wysoki, bodajże 186 lub 187

0

@agaFCB depay też wierzył hehehe

0

Tak se. No cóż lepszego nic nie trafia.

0

No widać to chyba max obecnie , tej niby wielkiej Barcelony

0

Co ten pedri to Nostradamus? Jakoś poza nim chyba mało kto wierzy w sukcesy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?