28 kwietnia 2010, 22:29
0
PIQUEE !!!
24 kwietnia 2010, 18:27
o 2 : 1...
24 kwietnia 2010, 18:26
HENIEK ! 2 : 0
24 kwietnia 2010, 18:16
1 : 0 !!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
20 kwietnia 2010, 21:04
GOOOOOOOOOOOL ! PEDROOOOO!
29 maja 2009, 15:36
i bardzo dobrze ze Thierry odszedł z Arsenalu!! Visca Henry! Visca Barca!
29 listopada 2009, 20:51
i dobrze. Diarra won. ! bravo sędzia .
27 marca 2010, 21:26
brawo Zlatan ! .
29 maja 2009, 15:39
aa i dla Iniesty wielki szacun. swietnie zagrał. rewelacyjnie. jeszcze z kontuzją . to jest wielki człowiek i szacun dla niego
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
PIQUEE !!!
0
o 2 : 1...
0
HENIEK ! 2 : 0
0
1 : 0 !!!!!!!!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
GOOOOOOOOOOOL !
PEDROOOOO!
0
i bardzo dobrze ze Thierry odszedł z Arsenalu!!
Visca Henry!
Visca Barca!
0
i dobrze. Diarra won. ! bravo sędzia .
0
PIQUEE !!!
0
brawo Zlatan ! .
0
aa i dla Iniesty wielki szacun. swietnie zagrał. rewelacyjnie. jeszcze z kontuzją . to jest wielki człowiek i szacun dla niego